2SIS Cosmetics

2SIS Cosmetics – tělové máslo, balzám na rty, mýdlo (LØVENDER)

Že funguje levandule jako přírodní antidepresivum a v aromaterapii se využívá pro své zklidňující účinky, to víme všichni. Ale věděli jste, že se s ní dá kouzlit i v případě, když vás v noci přepadávají noční můry? Já si takhle nedávno postěžovala doma, že bych se konečně ráda vyspala, ale už třetí noc se mi zdají příšerné sny a ráno se budím víc unavená, než když jsem šla spát. Ono jako strávit noc v džungli, kde se snažíte zdrhnout před smečkou tygrů není moc legrace. Zvlášť, když vás pak zviřátka dohoní a vy zřetelně cítíte, jak vám trhají maso od kostí (vážně uvažuju nad tím, že příští splátku kanálů NatGEO a Prima ZOOM vynecháme :-D

2SIS Cosmetics

Nicméně zamyslel se můj chlap a přišel s tím, že nedávno viděl dokument v televizi, kterak prý levandule funguje proti špatným snům. To mi neznělo vůbec marně. Levanduli miluju. Fialové keře se stříbrnými listy mi dělají dobře na oči a letos mám v plánu jimi zaplavit zahradu. Taktéž mi levandulka ohromně voní a mám ji spojenou s Provence a boží dovolenkou ve Francii. Občas nějakou tu kosmetiku s levandulí doma mám a opravdu mi na zklidnění a relaxaci funguje. Ale nikdy mě nenapadlo ji cíleně využít v rámci přípravy na sladké sny. A tak když mi napsala alchymistka Martina ze slovenského dua 2SIS, zdalipak bych nechtěla ozkoušet něco z jejich sortimentu, moje volba byla lehce předvídatelná… Což vám vzápětí ukážu.

Abych ale vysvětlila, o jakou značku to vlastně jde. 2SIS je zkratkou pro „2 sisters„, čili dvě sestry. Katarína a Martina. Katka je designérka, grafička a kreativní jedinec. Maťka pak studovala biotechnologii a laboratorní vyšetřovací metody. Obě se rozhodly spojit své síly a z počátečních kosmetických pokusů s výrobou mýdla postupně vznikaly další a další výrobky… Až se jednoho krásného dne stalo, že vznikla značka 2SIS Cosmetics, která se věnuje výrobě organické kosmetiky, která je šetrná k přírodě, neobsahuje umělé přísady, je vyráběna z přírodních materiálů a rostlin a jejím primárním úkolem je přinášet lidem radost a spokojenost. To nezní špatně, což? :-) Jo a na podzim se holky rozhodly otevřít i vlastní e-shop, aby tak mohly své výrobky rozšířit mezi více lidí. A že je na co se dívat a co obdivovat, o tom vůbec nepochybujte!

Momentálně jsou k dispozici tři řady – LØVENDER (levandule), HONEY (med) a CUCU (jahoda & malina) a během letošního roku by měly přibýt další. Z kosmetiky na vás čeká třeba sprchové želé, šumivky do koupele, tělová másla, mýdla, nebo balzámy na rty.

2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics

Já si pro recenzi vybrala hned tři levandulové záležitosti – tělové máslo, balzám na rty a tuhé mýdlo. Mrkneme se na ně samozřejmě zblízka!

LØVENDER tělové máslo

Název není překlep, ale roztomilá slovní hříčka: tedy Lavender => LOVEnder. Nebo aspoň tak jsem to pochopila já :-) Snad první, co mě na másle zaujalo, tak obrovské balení! 200g je sakra hodně! Když si vezmete, že třeba bioKarité balzám od Saloos má 50g a vydrží vám věčnost, pak tenhle kelímek se podle mě snad ani nedá spotřebovat. A když si vezmu, že vzhledem k množství vychází levandulová voňavost od 2SIS o 75% levněji… Eeeeej!

Konzistence? Tam bych spíš než „máslo“ použila výraz „balzám„. Jde totiž o velmi tuhé mazání, které doporučuji nabírat buď špachtlí, nebo si požadované množství škrábnout vrchní stranou nehtu – tedy ne tak, aby se vám dostal balzámek pod nehet (ble), ale obráceně. Chápeme se, že jo?

Vůně? Ne úplně to, co jsem čekala. Ve skutečnosti je to ještě lepší! Takhle má podle mě vonět levandulová kosmetika. Jako esenciální olej. Hromada kvítků rozmělněných mezi dlaněmi. Jako když zaboříte nos do čerstvě natrhané levandule. Je to cosi nádherného, opojného, vlastně i trošku pronikavého a mé nezřídka pocuchané mysli to dělá ohromně dobře. Dokázala bych si celý polštář naplnit levandulí, rozvěšet kytky po celém pokoji a přestříkat touhle vůní klidně i deku. A prostěradlo. A kočku. Akorát bych pak musela spát v ložnici sama, poněvadž tolika fialkového štěstí najednou by bylo pro mou drahou polovičku asi už moc.

2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics

Použití? Podle mě jde o univerzální balzám, který můžete využít jak na tělo, tak na obličej, ruce, nohy, nebo i rty. Hmota se sice tváří v kelímku jako velký tuhý drsňák, nicméně při kontaktu s kůží příjemně taje, skvěle se roztírá a v tomto okamžiku už bych se nebála výraz „máslo“ použít.

Co do vstřebatelnosti bych vám to vysvětlila takhle: na mě se teď v zimě všechno vsákne beze zbytku, případně jen se slabým nemastným leskem. Občas si říkám, že kdybyste mě naložili do kádě s olejem, tak ho všecek vstřebám a budu si nejvýš dva dny pochvalovat, jak se nemusím natírat. Tudíž i tento balzám je pro mě jako dar z nebes, který mi příjemně kůži promastí, zvláční a změkčí. Žádné šupinky, žádné pnutí, žádná svlečená hadí kůže. Dokážu si ale představit, že ne každý funguje jako houba. Pokud by se vám tedy stalo, že po aplikaci budete nepříjemně mastní, doporučuji levandulové máslo používat po koupeli, kdy je kůže ještě napařená a vlhká. Protože voda a olej se mají rádi a když je tímto způsobem zkombinujete, kosmetika se vstřebá bez mastného filmu. Fyzika? Houby! Kouzlo :-)

LØVENDER balzám na rty

Už jsem potkala hodně tyčinek na rty. To, že mě neustále překvapují příchutě a vůně, které výrobci ladí k dokonalosti takovým stylem, že vás začne honit mlsná, jen se na balzámek pomyslíte, už beru jako samozřejmost. Ale zkombinovat levanduli a originální obal ve tvaru makronky? Tomu se říká dvojitý zásah, vážení :-)

Přiznávám, že jsem ze začátku řešila asi minutový rébus, jak obal vůbec otevírat. Nejdřív mě napadlo víčko odšroubovat (blbě). Pak jsem z jedné strany zajela pod okraje makronky nehty a víčko oddělila. Nicméně chce to trošku cviku, úplně snadno to nejde. V tomto případě jsem ale ochotná přimhouřit očko. Protože je tu ta růžová makronka přeci… :-)

2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics

Barva obsahu je o něco tmavší, než tělové máslo. Více do fialkova. Co do aroma je to tatáž vůně. Konzistence je velmi hutná, stačí ale po balzámu přejet prstem a ten okamžitě taje a dá se v pohodě nanášet. S výdrží je to také poměrně slušné. Chuťově bych ale upozornila na fakt, že jestli nemilujete levanduli z celého srdce, budete z balzámku v rozpacích. Vůně i příchuť je totiž 100% věrná a na ochutnání výrazná. Pro fandy lila kvítků neuvěřitelný poklad (třikrát hurá!), pro zbytek světa asi nezvyklá degustace.

LØVENDER mýdlo

Tuhá přírodní mýdla? Hrňte je ke mě, nikdy jich nemám dost! Nenápadně je umísťuju mezi ložní prádlo, do šatníku k tričkám a svetrům a teď jsem strategicky jednomu vyhradila místo i u postele. Levandulovému. Od 2SIS :-)

2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics2SIS Cosmetics

A rozhodně se bez mýdel neobejdu ani v koupelně. Samozřejmostí je jedno u umyvadla na ruce, druhé pak ve sprše na mytí. Jo a taky ho používám namísto pěny na holení. Zjistila jsem totiž, že vyhazovat peníze za gely a pěny je naprostý nesmysl. Bohatě si vystačím s obyčejným mýdlem. Práci zastane stejně, ne-li lépe. A co se šetrnosti k žiletkám týče? Vzhledem k tomu, že mi jedna vydrží cca 5 měsíců, to asi nebude nijak tragické.

K tomu mýdlu ale – vůně perfektně doplňuje levandulovou řadu a dělá jí zatraceně dobrou reklamu. Mýdlo na první pohled působí tak nějak „domácky„, či jak to říct. Jako kostečka, kterou jste se rozhodli pro snadnější manipulaci odkrojit z jedné veliké megahroudy. Jo a má v sobě i sem tam levandulové kvítky! Dost se těším, až mi dojdou mýdlové zásoby ve sprše, abych je nahradila právě tímto kouskem. Do té doby mi ale bude strážit klidné spaní u postele namísto lapače snů :-)

Líbil se vám článek? Přišel vám užitečný? Sdílejte ho dál! :-)

152
Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší
Olga
veronika uhlířová

zaujala mě šumivka do koupele

adriana cieslarová

CUCU telové maslo

Vera

Vypadá to moc hezky. Hlavně ty balzámy na rty. Krásné na pohled a po přečtení si dokáží navodit i vůni ? Neví někdo, jak je to s poštovným do CR?

2SIS cosmetics

Dobrý deň Věra,

pri objednávke z nášho e-shopu odosielame aj do Čiech, poštou.

S pozdravom
2SIS cosmetics

Hrejzkova Jitka

Zaujalo me CUCU telové maslo

Standa

HONEY telové maslo

Martin

Dobrý den, mohl by se zeptat jak to mám vyhrát? Chci to dát mamce víte děkuji zatím naschledanou.

Bára V

Nejvíc mě zaujala sprchová želé.

Stana Halašková

Zaujala mě šumivka do koupele http://2sis.sk/store/product/l%C3%B8vender-%C5%A1umivka-do-k%C3%BApe%C4%BEa . Jak zjistíte, že jsem dala like na facebooku? Osob mého jména může být několik a navíc mohu být facebooku pod jinou formou jména nebo pod různými zkomoleninami či přezdívkami.

Dája

Dobrý den,
zaujalo mě nejvíce tělové máslo: http://2sis.sk/store/product/l%C3%B8vender-telov%C3%A9-maslo

Jana

No nejvíce mě zaujala celá stránka :-D Překvapilo mě sprchové želé, něco podobného vidím poprvé. Na šumivkách do koupele a balzámcích na rty maličko ulítávám a po recenzi jsem zjistila, že by bylo potřeba i tělové máslo. Jediné čemu zvládám odolat je mýdlo, protože jich mám doma snad tunu, ale ty přeci nemůžu nosit v x kabelkách, abych měla vždy jedno po ruce, jako balzám na rty, ale je pravda, že na provonění ložnice, žádné vyčleněné nemám.

Veronika Tauchmanová

Dobrý den, miluji levanduli v jakékoliv podobě, takže mě zaujaly všechny Vaše výrobky s touto vůní. Chtěla bych vyzkoušet hlavně tělové máslo. Má i velmi zajímavou barvičku :o)

Nelly

Ahojky Bebe, určitě to CUCU sprchové želé, něco podobného mám teď od Lush a musím říct, že je to fakt originální a zajímavý nápad :D a taky ta CUCU šumivka vypadá moooc dobře, jsem koupelovej maniak, takže bych brala všechno takovýho :D díky za soutěž :)

Lucie Holotíková

Mě osobně moc zaujalo toto – LØVENDER tělové máslo :)) a takz toto http://2sis.sk/store/product/cucu-sprchov%C3%A9-%C5%BEel%C3%A9
Vůbec jsem o této kosmetice nevěděla. Děkuji za typ :)

Michaela Pokorná

Nejvíce mě zaujala šumivka do koupele a tělové máslo..:-D

Eva Richterová

Me se libi cucu balzamy na rty, maji originalni balení a i vyber vuni super.

olga pokorná

Velmi se mi líbí CUCU balzam na pery, hodně mě láká jahodovo-malinová vůně tu prostě miluju. Navíc teď v zimě mi často osychají rty tak nějaký pěkný balzámek by se hodil.

Blanka Butkovicova

Hezky den. Zaujalo me CUCU mydlo. Jahody a maliny miluji v jakekoliv podobe. :-)

Zuzana

Nejvíc ta šumivka. Nikdy jsem ji ještě nezkoušela.

Anna Gecelovská

Najviac ma zaujal LØVENDER balzam na pery aj ked najradšej by som vyskúšala všetko

Viera Krincvajová

Řada Lovender, nejvíc sprchové želé. Mám moc ráda levanduli.

Majda

Ahoj bebe, hodně mě zaujalo cucu tělové máslo. Like jsem dala.

Deni

Like jsem splnila :-) Kosmetika i obaly vypadají krásně. Nejvíc mne zaujalo sprchová želé a z vůní cucu a pak med.

Lucie

Za chvilku budu mít kosmetiku pouze od sousedů ? Už teď tvoří polovinu mých výrobků. Já osobně bych šla také do levandule. Ten balzám je rozkošný ?

Eva Havelková

Zajímavé je sprchové želé, neznám a balzámy na rty

Bára

Dobrý den, nejvíce mě zaujalo levandulové tělové máslo a balzám na rty..Bára

Bohumil Lichna

CUCU telove maslo

Veronika H. ^^

Honey telove maslo – pritel me rad olibava a tohle by mu mohlo chutnat :) minule jsem na to zapomnela a telove maslo s grepem doma dlouho nevydrzelo :-D

Martina

Ahoj, mě nejvíce zaujalo to levandulové tělové máslo, levanduli miluju :-) Martina

Adéla

Nejvíce mě zaujalo tělové máslo a balzám na rty

danka7

Nic nevoní tak krásně jako levandule. LØVENDER telové maslo http://2sis.sk/store/product/l%C3%B8vender-telov%C3%A9-maslo – tím bych se namazala od hlavy k patě

iveta

tuto kosmetiku neznam a zaujala me jako celek a rada bych ji zkusila

Jméno*

Mě se nejvíce líbí tělové máslo CUCU no a ty makronky jsou přímo božské :-)

Lucie Václavíková

http://2sis.sk/store/product/cucu-telov%C3%A9-maslo mňam jahodovo-malinova esence :) ale taky bych chtěla vyzkoušet ty balzámy na rty :)
FB Lucie Václavíková

Denca K.

Chtěla bych vyzkoušet medové máslo na tělo a makronku na rty, mňam! :* :)
http://2sis.sk/store/product/honey-telové-maslo
http://2sis.sk/store/product/honey-balzam-na-pery

Denca K.

FB: Denisa Krejsová

Jana Zoulová

nejvíce mě zajímá balzám na rty, zkouším kde co, ale zatím mi nic nevyhovuje, jinak kosmetika vypadá moc hezky a hlavně je přírodní, obdivuji tyto děvčata

Klára

Moc se mi líbí ty jejich obaly, jsou fakt krásné! A jako milovnici makronek by se mi balzámek určitě líbil. :) Zaujalo mě sprchové želé, to jsem ještě nikdy nezkoušela. Šumivky budou taky určitě fajn, teď v zimě si je házím do vany pořád. Levandulovou vůni mám moc ráda ještě k tomu, když voní opravdu přírodně a ne nějak uměle. :)
Fb: Klárka Svojanovská, Klarka.Svojanovska@seznam.cz

Edita

levandulova rada – vse v teto rade

Marie Štieberová

CUCU sprchové želé
F- Marie Štieberová, marie.stieberova@seznam.cz

Michaela

Jahodo-malinové tělové máslo? To musí být sen…. Na FB sleduji jako Siraelxy blogspot.
Mail: siraelxy@seznam.cz

Hana Piklová

Nejvíce se mi líbí CUCU sprchové želé – v životě jsem o takovém produktu neslyšela, tudíž jsem ho nikdy nevyzkoušela a jsem strašně zvědavá :) Líbí se mi vzhledově, téměř jako bonbonek a úplně již cítím tu vůni…tak díky, teď mám chuť na želé medvídky!! :)

Petra
Zdena Hofmanová

LØVENDER telové maslo

Renča

Zaujalo mě http://2sis.sk/store/product/l%C3%B8vender-sprchov%C3%A9-%C5%BEel%C3%A9, žádné jsem ještě nezkoušela. Líbí se mi design obalů. FB: Renča Jones

Iva Drašnarová

levandulova rada – vse v teto rade

Věra Špalková

Moc mne zaujala tělová másla Honey, CUCU. Balzámy na rty musí být též OK. Těžko hodnotit jen z popisu a fotografie shopu.Kkdo nevyzkouší, ten neuvěří,. Já chci uvěřit a vyzkoušet. Jsem ráda i tak,že o vás vím.

Charmedka

O značce už jsem četla a je moc sympatická.
Sleduji jako Beauty of pink
A rozhodně se mi nejvíce líbí řada Cucu, jelikož mám ráda sladké vůně.

Lucie Aran

HONEY telové maslo

Kateřina Vašinová

Rozhodování není vůbec jednoduché, všechny výrobky mě naprosto uchvátily. Ale na co nedám dopustit, je makronka v podobě balzámu na rty, takže volím tento produkt jako odpověď na soutěžní otázku :-) Je pro mě favorit.

SpaceSusi

Já jsem na levanduli, takže ta levandulová řada by byla asi něco pro mě – miluji tu věrohodnou vůni :)

Hana Nováková

Po dlouhém přemýšlení,bych asi nejradši vyzkoušela CUCU tělové máslo.Musí to být úžasný pocit po namazání.

Eliška

šumivka do koupele

Jaroslava Randáková

Hodně mě zaujaly sprchové želé, to je pro mě novinka. Ale protože mám ráda i mýdla, tak i ty musí být super :-)

Eliška

Nejvíce mě zaujali tělové másla a CUCU balzám na rty.

Zdeňka

Sprchové želé. :)

Klára Antošová

Opravdu je těžké si vybrat, získalo si mě vše. Nejvíce však svým vzhledem balzám na rty v makronkovém stylu. Těch se nenabažím snad nikdy :)

Veronika

Mně se líbí šumivky a tělová másla v jakékoliv parfemaci. :)

Pavlína

CUCU mydlo-zaujalo mě toto mýdlo,miluji voňavé mýdla a jahodová vůně je top :-)

Bety

Jednoznačně řada Jahoda & malina! Levandulová bohužel nejsem a naopak vůni ovoce naprosto zbožňuju :). Co se konkrétního výrobku týče, tam vede CUCU balzám na rty, protože těch není v zimě (a vlastně ani jindy :D) nikdy dost ;).

Bára

FB sleduju jako Bára Zulkovská už od recenze u Janičky, tahle kosmetika vypadá fakt skvěle (y)
nejvíc mě určitě zajala celá řada Honey

philosoraptorka

Levandulový balzám, jestli chutná z poloviny tak zajímavě, tak to musí být fajn věc.

JAROSLAV FALTA

CUCU BALZÁM NA PERY

Irena

Výrobky vypadají moc hezky. Zaujaly me balzámy na rty. Moc se mi líbi jejich balení

Vendula

Tělová másla mě nejvíce zaujala

Terezie

nejvíce mě zaujala celá levandulová řada a ráda bych vyzkoušela :)

VĚRA

Vše mě zaujalo

Karolina Chládková

Vybrala bych pro moji sedmiletou dcerku CUCU šumivku do koupele, protože se ráda koupe a hraje si ve vaně a tyhle rozpustné věcičky do koupele prostě miluje :-)

Klára

Balzám na rty <3

Denisa

Tak tomu říkám originální :) Zaujal mě e-shop celý, vyjímečný design…..ale určitě se mi nejvíce líbí balzámy na rty, jsou moc roztomilé :)

Květa

zaujalo mě mýdlo

Olga Fabiánová

Líbí se mi balzámy makronky

es772

Nejvíce mě zaujalo vaše mýdlo. Sama jsem se je pokoušela vyrábět, ale nikdy nevypadala tak krásně, jako ty vaše. =)

Jarmila

Zaujalo mne sprchové želé.

Yves

Sprchove zele chci vyzkouset uz dlouho. Moc krasna baleni i desing celkove – chvalim;)

Petra

Nejvíce mě zaujaly balzámky na rty.

Irena Güntherová

Mě nejvíce zaujalo HONEY telové maslo.

Ivana Smotlachová

Mám ráda tuhá přírodní mýdla, takže se mi nejvíc líbilo levandulové mýdlo od 2SIS Cosmetics.

Eliška

Já ujíždím na balzámech na rty, takže pro mě jsou nejzajímavější právě ty CUCU. Ještě jsem je neměla možnost vyzkoušet, takže by mě určitě ten jahodový s malinou potěšil. :)

Markéta Javorová

Všechny věcičky jsou moc krásné a s láskou vyrobené , těžko si vybrat. Máte krásné barvy i krásný design, hlavně balzám na rty vypadá moc luxusně. Nakonec po dlouhém vybírání mě naprosto uchvátil CUCU balzám na rty, protože jahody a maliny jsou moje oblíbenkyně a doma bych je určitě musela schovat před mojí dcerou. No a jako třešnička na dortu je , že vaše kosmetika je 100% přírodní produkt a za to máte ode mě palec nahoru.

Lenka Kulíšková

LØVENDER telové maslo

Jindřich Lípa

šumivka do koupele

Jana

Ahojky, nová značka 2SIS Cosmetics je mi velmi sympatická. Nejvíc mě zaujalo medové sprchové želé, nikdy jsem nic podobného nezkoušela. Musí s ním být ve sprše hodně legrace. :-D

Andrea

Líbí se mi balzám na rty, to balení!

Petra Gebauerová

Nejvíce mě na první pohled zaujalo http://2sis.sk/store/product/lovestarter-pack, no jo srdíčka to je moje…:-) I obsah tohoto balení je fajn a určitě i hezky voní…

kristýna

Skvělý nápad je sprchové želé, musí to být zvláštní pocit se sním umýt a k tomu navíc vůně levandule je dokonalým spojením jako dárek pro ženu.

Magda

? Zaujal mě celý e-shop,a určitě se mi neejvice libi telove maslo ?

Betty G.

Mě nejvíc zaujala celá řada CUCU, protože miluju tyhle ovocné vůně (a chutě :)). Konkrétně bych asi nejvíc ocenila balzám na rty

Miroslava Grunová
Jana

Když já se furt nemůžu rozhodnout, jesrli levandulová řada nebo medová. Ale přeci jen, levandule je velká láska :-)

klára

Tak na první pohled želé – zajímalo by mě, jestli se taky bude třást, když se do něj ťukne. A navíc vypadá jak taková malá barevná jednohubka :-).

Kateřina Šupová

Velmi se mi líbí máslo…a miluji levanduli!! i balzám na rty..musela bych si pořídit druhý ,,šatník“ na balzámy a vlastně vůbec na kosmetiku ! :D

Simona Zahrádková

Hromadím balzámy, takže i tady za mě balzám CUCU :-).

Citronella Citronelli

Už mám v pláne kúpiť si Honey telové maslo, ktoré ma najviac zaujalo.

Karol

já miluju balzámy na rty a cokoli do koupele, takže se mi moc líbí balzámky a šumivky:)

Andrea

To je nádhera! Moc krásné fotky a já musím říct, že výrobky vypadají krásně. Mé srdce se rozplývá!! Moc se mi líbí výrobek http://2sis.sk/store/product/l%C3%B8vender-telov%C3%A9-maslo. ♥♥♥

Eliška

Výrobky vypadají krásně. Jsem vegan takže tento typ produktů miluju :3 Strašně moc se mi líbí tělové máslo.

Libuše Křížová

Krásné..pastva pro oči :) Vyzkoušela bych Honey tělové máslo…určitě božsky voní! Miluji vůni medu a tělová másla :) sleduji na fb jako libuska.krizova a mailík je marcrazy@centrum.cz

Primadonna Girl

Boží recenze! Nedávno mi od Genevry doputovalo tělové máslo med od 2sis a jsem z něj tak strašně nadšená! Takže jsem soutěžně i lajkla FB :D Jsem ráda, že už vím, co to to 2SIS znamená. Marně jsem si lámala hlavu tím, co to je za slovní hříčku – dvasis, twosis, dvojsis, dosis? Levanduli mám ráda jako květinu, celé léto vehementně sbírám a strkám do sáčků a všude do prádla (nejlepší proti molům), ale v kosmetice se vždycky setkávám s nějakou „fialovou“ navoněninou, tak by mě zajímalo, jestli voní opravdově. Med totiž voní tak, až se mi sbíhají sliny :)

Dagmar Hudečková

Nejvíc mně zaujalo levandulové tělové máslo – mám moc ráda vůni levandule a pak Honey – sprchové želé.

Jarcca

miluji dlouhé relaxační koupele a Vaše šumivka je k tomu jak dělaná! :-)

Ariella

Za mě rozhodně vyhrává makronka, takže balzám na rty. Mít ho z Honey řady, tak jsem naprosto spokojená :-)

Věra

nejvíce mě zaujalo Honey tělové máslo

Hana

nejlepší je CUCU sprchové želé hana.dlouha125@seznam.cz

Verča

Miluji balzámy na rty, hlavně ráda střídám a zkouším nové příchutě :)

Nikola Benková

za m§a urcčite šumivky do kupela :)

Mirka Š

Cucu tělové máslo. Jen bych si asi musela dávat pozor, abych ho díky té vůni nechtěla sníst :D

karin

za mne určite balzamy na rty v tomto chladnom počasí je hodne využívam :)

Petra Kvapilová

Balzámy na rty :-)

Veronika Myšáková

Za mě také balzámky na rty! A levandulové mýdlo, to prostě miluju. Holkám držím palce a obdivuju!

Mária Hrežiková

Najviac ma zaujal balzám na pery Cucu a telové maslo, hocijaké. Všetky určite voňajú nádherne.
Fb: Majka Hrežiková
Pekný zbytok dňa ?☀

ZdeňkaM

Sleduji :)
Nejvíce mě zaujalo CUCU tělové máslo. :)

Kateřina Černá

Hotovo :)
CUCU tělové máslo vypadá pěkně :)

Kamila Arnicanová

Nejvíce mně zaujalo toto tělové máslo! Prostě miluji tělová másla. :)
http://2sis.sk/store/product/honey-telov%C3%A9-maslo

Romana

Tak mě se nejvíc líbí LØVENDER tělové máslo

Šarka Morávková

Zaujaly mě šumivky do koupele a tělové máslo. Vždy jsem chtěla být šumákem ve vodě a namazat se máslem :)

ZuzanaM

Rada by som vyskusala sprchove zele, znie to uz samo o sebe skvelo :) a takisto Lovestarter pack by ma potesil :) <3

Mimi

Určite ma najviac zaujali telové maslá honey a lovender <3

Jaromír Mašinda
Michelle

Nejvíce mě zaujalo CUCU tělové máslo :)

Jiřina

Nejvíc se mi zamlouvá – LOVENDER MÝDLO

Alena

Nejvíce mě zaujalo mýdlo Lovender!! :)

Pavla Kopuletá

Řada CUCU! :-)

Alena Górová

CUCU sprchové želé :)

Jitka Nehybová

Zaujalo mě sprchové želé, ale rozhodně největší láska na první pohled je makronkový LØVENDER balzám na rty!! Taková roztomilost do ruky :))

Lucka Pokorná

Cucu sprchove zele

Libuše Kubínová

Nejvíce se mi líbí LØVENDER telové maslo.Toto je s vůní levandule,kterou miluji dokonce si jí pěstuji na zahrádce a suším si jí.Dělám si z toho voňavé polštářky.

Helena Tajcova

Zaujalo me Cucu sprchove zele

Marie Holíková

Zaujaly mě především všechna 3 „.másla“. Jen se mi zdají být dost tuhá, ale chtělo by to vyzkoušet. Mám velmi suchou pleť a používám zatím kakaové máslo. To se dobře roztírá a také vsakuje. Ale pokud jsou Vaše másla tuhá, ještě to neznamená, že se špatně roztírají, jak říkám vyzkoušet se má vše.

Petra Víchová

HONEY sprchové želé

Barbora

sprchové želé <3

Helena

Např. HONEY telové maslo a taky šumivka do koupele.

Hana Prečová

HONEY sprchové želé

Jana K.

Zaujala mě řada Honey – samé krásné kousky vonící medem :)
Můj fb profil pro kontrolu like: https://www.facebook.com/jana.kiki.75

Blažena Prečová

HONEY telové maslo

Klára Adámková

Ahoj. Hrozně ráda zkouším nové produkty a i ,když jich moc nemám tak tyto by se mi do mé sbírky hodili. <3
Miluju makronky a sbírám bálzámy tak je jasné jaký produkt mám z uvedených mám nejraději a celkově všechny jsou moc fajn a je to krásně a realisticky napsané. :)

Veronika Š.

Kraasa! :) uplne vidim, jak se ty obaly vyjimaji na policce :D :) Sortiment maji holky moc krasny (uz se tesim na jeho rozsireni) a ty obaly BOZSKE! :)
Kdybych mela rict, co me nejvic zaujalo, tak asi CUCU a Levandulove telove maslo :)

Petr Riss

Cela rada CUCU.to ma pritelkyne rada.

DAGMAR

Co mě zaujalo? Tak se to ani nedá nazvat. Spíš uchvátilo, nebo omámilo. Pří čtení článku o levandulové řadě a o tom, že má opravdu levandulovou vůni, jsem se ocitla na jiném místě a jiném čase. Znáte ty bílé domky uprostřed fialových lánů, tetelící se vzduch horkem a omamná vůně. … Mým výhercem je tedy vše s levandulí.
Vaše Dagmar

Alena Nohejlová

Nejvíce mne zaujal tento balíček, byl by to krásný dárek k Valentýnu ?http://2sis.sk/store?productlist-categories=špeciality

Andie Chambers

Už jen z toho, jak ta sada nádherně vypadá, jsem úplně paf <3

http://www.andie-chambers.com

Jana Zoulová

gratuluji