L’Occitane – slaměnková krémová maska

L’Occitane – slaměnková krémová maskaPřemýšlím, jestli příspěvek výstižněji nenazvat „óda na masku“, protože slaměnkový zázrak v modrém skleněném obalu suverénně poráží všechny kosmetické konkurenty, co se mu připletou do cesty. Tahle maska je prostě DOKONALÁ!

Je fakt, že celé nové balení jsem si zatím pořídila jen jednou k vánocům, ale to stálo teda za to! Jestli jste se v noci nestihli vyspat, potykejte si ráno se slaměnkovou maskou a nikdo nic nepozná.

Máte příšernou kocovinu? Hurá, maska to aspoň navenek zachrání (+ k tomu slopkat hektolitry vody s citronem, ale to je asi na jiný článek :-). Minulou zimu jsem masku používala místo nočního krému. A někdy i přes den. Netuším, jestli to nějak neškodí bo tak, ale když ona tak nááádherně voní… a pleť si po ní brouká spokojeností skoro nahlas :-)

Už jsem se někde zmiňovala, že jakmile nakupuju něco v obchůdcích L’Occitane, v 99% případů poprosím milé slečny prodavačky o nějaký ten vzoreček právě se slaměnkovou maskou. Nechávala jsem masku testovat i mojí mamce a ta je z ní možná nadšená ještě víc než já :o)

Ok, bude těžké odtrhnout se od chvalozpěvů, ale trochu praxe: krémová maska je v 125 ml balení, je to hooodně hustý bílý krém a voní asi nejintenzivněji z celé modré slaměnkové řady. Pokud používáte jako masku – nanesete na vyčištěný obličej, necháte působit cca 10 minut a zbytky setřete tamponkem. Ještě jeden postřeh – při použití masky v létě, nebo při teplejším počasí je lepší masku smýt vodou. Pokud jsem masku jen setřela, měla jsem pocit, že se jednak víc potím na obličeji a taky mi přišlo, že pleť nějak v tom horku „nedýchá“. Špatně se to popisuje, chce to vyzkoušet. Třeba to tak působilo jen na mě.

Každopádně při hodnocení na bodové stupnici do 10 by slaměnková voňavá úžasnost dostala 11 bodů… :-)Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *