L’Occitane – slaměnková krémová maska

L’Occitane – slaměnková krémová maska

Přemýšlím, jestli příspěvek výstižněji nenazvat „óda na masku“, protože slaměnkový zázrak v modrém skleněném obalu suverénně poráží všechny kosmetické konkurenty, co se mu připletou do cesty. Tahle maska je prostě DOKONALÁ!

Je fakt, že celé nové balení jsem si zatím pořídila jen jednou k vánocům, ale stálo to za to! Jestli jste se v noci nestihli vyspat, potykejte si ráno se slaměnkovou maskou a nikdo nic nepozná.

Máte příšernou kocovinu? Hurá, maska to aspoň navenek zachrání (+ k tomu vypít hektolitry vody s citronem). Minulou zimu jsem masku používala namísto nočního krému. A někdy i přes den. Netuším, jestli to nějak neškodí, ale když ona tak nááádherně voní… a pleť si po ní brouká spokojeností skoro nahlas!

Už jsem se někde zmiňovala, že jakmile nakupuju něco v L’Occitane, v 99% případů poprosím milé slečny prodavačky o vzoreček právě se slaměnkovou maskou. Nechávala jsem masku testovat i mamce a ta je z ní možná nadšená ještě víc než já.

Krémová maska je v 125 ml balení, je to hooodně hustý bílý krém a voní asi nejintenzivněji z celé slaměnkové řady. Pokud ji používáte jako masku – nanesete na vyčištěný obličej, necháte působit 10 minut a zbytky setřete tamponkem. Při použití masky v létě, nebo při teplejším počasí je lepší masku smýt vodou. Pokud jsem masku jen setřela, měla jsem pocit, že se jednak víc potím na obličeji a taky mi přišlo, že pleť v horku „nedýchá“. Špatně se to popisuje, chce to vyzkoušet. Třeba to tak působilo jen na mě.

Každopádně při hodnocení na bodové stupnici do 10 by slaměnková voňavá úžasnost dostala 11 bodů… :-)

Koupit L’Occitane masku v Notino


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *