L’Occitane – Krém na ruce Délice des Fruits

L'Occitane - Krém na ruce Délice des Fruits

Není to dlouho, co jsem prskala, že L’Occitane už nechce opakovat limitky z předloňských vánoc. Beru zpět, kaju se a sypu si popel na hlavu. Hodně popela.

HODNĚ… Dostala jsem k nákupu voňavé mini dárečky z letošních limitovaných řad… A zamilovala jsem se na první přivonění do oranžové řady! To je tak náááádhernááá vůně, ale TAK!

Vrátilo mě to zpátky na střední školu, kdy jsem dostala od mamky jednu z prvních voňavek. Jelikož už je to nějakých 10 let, nevím ani název parfémku, ani výrobce. A nejspíš už se ani nevyrábí. Dá se říct, že jsem na ni úplně zapomněla, než jsem ucítila tuhle úžasnost. Je to přesně ta vůně, jako tehdy!

Já vím, že většinu vyzkoušených věcí tu vychvaluju do nebes a máloco kritizuju. To je tím, že mě nebaví na něco dštít síru. To radši vyberu to nej a doporučím k vyzkoušení. Vždycky je lepší, pokud jdete na doporučení, než když sice víte, čemu se vyhnout, ale tip dárek nikde. Tož tak :o)

V balíčku z limitky Délice des Fruits jsem našla krém na ruce, mýdlo a kuličku do koupele. Kulička a mýdlo putovaly mezi oblečení do prádelníku, protože se té vůně fakt nemůžu nabažit. Krém na ruce nosím s sebou v kapse, když jdu ven. Sranda je, že často roztírám na ruku jen maličký kousek krému ne proto, abych si natřela ruce. Ale abych cítila ten závan kandovaného ovoce, pomeranče s trošičkou skořice a pečených jablíček. Takže díky L’Occitane je ze mě feťák :-)

Co se kvality krému týče, podle očekávání nezklamal a zařadil se na výsluní vedle dalších svých „bratříčků“ z řady bambuckého másla doplněného o ostatní „příchutě“. Krém se vstřebává okamžitě, balení je supr praktické a „retro“ a při každém mávnutí rukou ucítíte to, co tu dnes vychvaluju až do nebes. A Ježíškovi píšu na seznam ňamky z Délice des Fruits :-)

Koupit krémy na ruce L’Occitane v Notino


2 thoughts on “L’Occitane – Krém na ruce Délice des Fruits

  1. Ah! Já kdysi měla podobný krém na ruce, s vůní pravého kakaa. Bože, to byla láska na první přičichnutí.
    Pak mi ale ukradli kabelku, která se mi sice poté vrátila, ale bez peněz a bez tohohle krémíku a ještě lesku na rty L´Occitane.

    By mě zajímalo, odkdy jsou ti zloději ták na kosmetiku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *