Kivvi – hydratační sprchový gel pomeranč a vanilka

Kivvi – hydratační sprchový gel pomeranč a vanilka

Schválně – kolik kosmetiky jste používali během nejhorších pařáků letošního léta, kdy hrozilo, že stupnice teploměru vám vystřelí oko, pokud se nad ni nahnete moc blízko? Já se dokopala ke třem věcem – pasta na zuby, kokosový olej a sprchový gel. Brala jsem to logicky – do sauny si přece taky nemaluju obličej na ksicht a nenatírám se tělovým mlékem, ne?

Co se sprchového gelu týče – jelikož jsem se vyhýbala používání krémů a mlék na tělo, vybírala jsem takového společníka do sprchy (kosmetického!), který nebude vysušovat kůži a přitom člověka pořádně umyje, bude krásně vonět a hlavně – osvěží!

Zalovila jsem teda v kosmetických zásobách a vylosovala jednoho fešáka v bílé tubě od lotyšského Kivvi, kterou zdobil obrázek pomeranče a vanilkového lusku. Pokud má totiž něco oživit polomrtvého člověka, který se nejspíš uvařil ve vlastním potu, je to rozhodně vůně citrusů!

A taky že jo! Už při prvním kontaktu s vodou se sprchový gel nádherně rozvoněl a proměnil mi koupelnu v jednu velkou pomerančovou zahradu se sladkým vanilkovým závojem, který citrusy povýšil na něco rozmazlujícího a smyslného zároveň. Blbě se to popisuje. Prostě si představte, jak jsem se omydlila gelem od hlavy k patě, obdivně vydechla „týýýý vole“ a donutila zbytek famílie, ať se namydlí taky…

Jinak tenhle sprcháč patří do skupiny kosmetiky, nad kterou slintám nejen co se účinků týče, ale taky složení! Když jsem se totiž zahloubala do seznamu ingrediencí a kromě esenciálních vonných olejů tam našla chuťovky jako avokádový olej, heřmánkový extrakt, třešňový olej, jablečný extrakt, kiwi olejík nebo extrakt z rozmarýnu… eeeej… I bych si líznula, kdyby nehrozilo, že vzápětí vypěním…

Ale abyste si nemysleli, že sprchovací tuba se hodí jen na dny, kdy se smažíte na sluníčku! To ani náhodou! Až se totiž trochu ochladí a budete si moct dopřát i teplou vodu ve vaně aniž riskujete infarkt z přehřátí, jednoduše použijete gel namísto pěny do koupele. Zapálíte svíčku s vůní skořice nebo jablka, ponořte se až po nos a vtáhněte do koupele chlapa nebo knížku. Podle potřeby a možnosti (mrk mrk).

biooo

13 thoughts on “Kivvi – hydratační sprchový gel pomeranč a vanilka

 1. Jééé, tak to bych si dala líbit. Ta cena sice vypadá hrozně, ale ta vůůůně, úplně si to představuju. Tuhle značku mám tak nějak celkově v hledáčku, ráda bych zkusila něco na tělo, ale musím nejdřív dovypotřebovat všechno, co mám, a že toho je :)

  1. Muhehe, taky si kolikrát hodím ban na nové nákupy… ale pak se najde něco ukrutně voňavého a skvělého a… No, vždyť to určitě taky znáš, IYF ;-)
   Bebe

 2. Vůně může být dobrá, ale tušila jsem, že tam bude nějaká zrada, až se dostanu k ceně a taky jo. :-l Stejnou službu mi nejen ve vedrech dělá sprchový gel s vůní verbeny od YR.

 3. Ale ne, Bebe, co mi to děláš? Kivvi mám v hledáčku delší dobu, teď jsem k objednávce na Naturals.cz dostala od moc milé paní spoustu vzorečků, tak všechno poctivě odzkouším a pak asi nechám vykrvácet kreditku :D

  1. Milá Helen, taky mám kolikrát co dělat, abych odolala :-)) a vzorečky se mi tu momentálně nacházejí z bergamotové letní řady… je to jak citronová zmrzlina! Veliká mlska :-) Co zkoušíš ze vzorečků ty? :-)
   Bebe

  1. Tak je to dost, Little Blondie, to jo. Když to člověk cenově porovná třeba s Alverde, tak je to někde úúúplně jinde, to je jasné. Je to ale vážně závislé jen na tom složení. Víc ingrediencí, které jsou blbě sehnatelné :-)
   Bebe

  1. Tak leda si říct o vzoreček, Michaelko ;-) akorát varuju – bude to na vlastní nebezpečí. U Kivvi to totiž bývá láska na první čuch! :-))
   Bebe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *