Kivvi – hydratační tělové mléko Pomeranč a vanilka

Kivvi - hydratační tělové mléko Pomeranč a vanilka

Nevím, jak to mají ostatní ženské, ale od té doby, co nemám ložnici jen sama pro sebe řeším jedno ukrutné kosmetické dilema. A to – mám se na noc napatlat krémem, který miluju a mojí kůži dělá evidentně dobře, ale po kterém se lesknu na pět kilometrů jak psovi gule? Nebo bych měla dát přednost něčemu, co není tak výživné, ale za to neriskuju šokovaný výraz a nocování na gauči? Babo raď.

Čas od času narazím na něco, co velice fajně kombinuje oba předchozí požadavky. Teda – ne ve smyslu, že by výsledek stál za starou belu a ještě bych smrděla jak dobře naložené fusekle po týdenní směně v dole. Naopak – že se mi dostane do rukou taková kosmetika, která kožku nejen zavodní a vyživí, ale taky provoní. Příjemně. Pokud možno.

Jedním z takových kosmetických adeptů je třeba hydratační tělové mléko od Kivvi s vůní pomeranče a vanilky.

Voní naprosto luxusně a mám chuť si při každém natírání oblíznout nohu! Taky se supr vstřebává, nenechává mastné stopy, pokožka je po něm hebká, hydratovaná a taková opěkňaná. Víte co myslím. Taková ta hláška „nebylo mě nic a je mě lepší“, když dopijete hrneček svařáku, zchrupnete si na deset minut, nebo si pošmáknete na dvou čtverečkách čokolády. Prostě ze sebe máte lepčejší pocit, než když se nenatřete ničím.

Pro koho bude mléko nejvhodnější? Předně bych ho doporučila pro lidi, kteří nemají problém s tím, že se jim kůže zvraskne a zvrapatí, jakmile ji něčím neomastí minimálně jednou za den. A ne, kožka od špeku se fakt nepočítá.

Souchotinové pokožce to možná bude málo, ačkoli ve složení najdete hafo moc kombinací chuťovkových olejíků – kiwi, kokosový, olivový, pupalkový, meruňkový a další.

Ostatně Kivvi kosmetika je už tradičně potěchou pro oko, co se složení týče. Diplom z fakulty chemické sice nevlastním, ale už dovedu trochu zaostřit, jestli se neopatlávám něčím, po čem by mi slezly i nehty na nohách.

Kivvi

A kdyby vám tohle všechno bylo málo pak vězte, že podle Kivvi je prý tohle tělové mléko supr pro rychlejší regeneraci pokožky po slunění, podporuje krevní oběh, regeneraci kožních buněk a dokonce redukci tukových buněk. Dobré, ne?

Po tom, co jsem téměř vypatlala celé balení můžu zodpovědně říct, že:

 • jako péče po slunění se tělové mléko osvědčilo parádně – kožka nepnula, vůně osvěžila (navíc v kombinaci se sprchovým gelem ze stejné řady) a opálení, které jsem letos nějakým záhadným způsobem chytla se neloupe
 • jestli mazání podporuje redukci tukových buněk, to bych byla asi lehce skeptická. I když – vzhledem k tomu, co jsem byla schopná přes prázdniny sežrat se divím, že ještě neměním komplet celý šatník.
 • odpadlo frflání o tom, kterak jsem jakási mastná, když jdu večer do postele :-)

Kivvi9 thoughts on “Kivvi – hydratační tělové mléko Pomeranč a vanilka

 1. No nene – nabídku kivvi na naturals chodím mlsně stalkovat pravidelně a pořád se nemohu rozhodnout, co prubnout, jelikož jsem s touto značkou dosud neměla čest. I když teď jsem už možná rozhodnutá, díky!

 2. Po kivvi toužím od té doby, co jsem u Tebe viděla tu marmeládku! Trošku mě ale znervóznily ty ceny, tolik se mi zrovna za patladla na tělo dávat nechce. Ale zase lákavé je to až přespíliš, takže tuším, že jednou přece jen neodolám. Asi napíšu Ježíškovi!

  1. Jani, ta marmeládka je vážně luxus. Pravda, cenově je to trochu jinde, ale zase jde o hodně kvalitní kosmetiku. Takže neplatíš jen za líbivý obal, značku nebo tak něco :-)
   Pozdravuj Ježíška a kdyby se mu zdálo, že má málo obdarovaných, klidně mu na mě dej kontakt… :-D
   Bebe

   1. No jo, kdyby toho za tu cenu byla aspoň trochu větší piksla… :-D Ale tak radost si někdy udělat musíme, že. A zrovna marmeládu na tělo, navíc v tak lákavé „příchuti“, jen tak kdejaký výrobce nenabízí. No co, kolikrát člověk rozfrcá daleko větší peníze za spoustu blbostí, které pak ani tolik neužije, tak proč to nedat za jednu kvalitní věc, která mi pak bude přinášet požitek, nemám pravdu? ;-) Jo a u Ježíška určitě ztratím slovo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *