L’Occitane – krém na ruce

L'Occitane - krém na ruce s bambuckým máslem

Chcete se mě zbavit na celý den, případně víkend? Není problém.

Zaměňte mi vodu na pití za nějakou „cizí“ z kohoutku, kterou ještě můj břůšek nezná a není s ní kamarád. Vám garantuju, že toaleťák nedám z ruky a barvou budu připomínat vyblité lečo ještě dlouho po jeho sezoně, kdy se normálně v domácnostech zavařuje.

A pokud tohle rozchodím bez větších následků?

Pak se mi minimálně přhodí to, co před pár dny. Totiž vysušený zvrasklý čumáček a ruky, které připomínají struhadlo. Kdybyste mi teď zrovna měli hádat věk jen podle dlaní, hodíte tip někde mezi důchod a lakovanů truhlu. Což nejde brát jako kompliment ani při nejlepší vůli, to jistě uznáte…

Dost mi teda přišlo vhod další mazání na tlapičky, které jsem měla možnost otestovat (levandulový krém si totiž přivlastnila moje drahá polovička!). Tentokrát jde o drobka ve 150 ml hliníkové tubě od L’Occitane.

Novinka spadá do řady bambuckého másla a nijak nevybočuje z toho, na co jsme zvyklí – jemná krémová vůně evokující ručky umyté mýdlem.

Složení? Hele opravte mě, jestli budu plkat hlúpotiny, ale – taky vám přijde, že loccitanští potichoučku vylepšujou složení výrobků? Nejdřív jsem si toho všimla u šamponů pro suché a poškozené vlásky, pak u deodorantů (kde zmizely hliníkové soli) a teď i u pacičkových krémů! No toto! Chválím a smekám.

Krémík mi dělá společnost u počítače, jelikož je to jeden z těch adeptů, kteří příjemně promastí, ale nenechají na rukou film, který nejde pak z klávesnice odrhnout jinak, než vlhčenýma ubrouskama omáčenýma v chlastu. Mastniska oleje a krémy nechávám až na dobrou noc, kdy si vrstvu náležitě užiju. U toho notebooku je vhodnější se přece jen krotit.

L'Occitane - krém na ruce s bambuckým máslem

L'Occitane - krém na ruce s bambuckým máslem

Sehnat můžete krém klasicky buď v e-shopu, nebo si udělat výlet do kamenné prodejny a spojit příjemné s užitečným – nákup a kulturní zážitek v jednom. Páč pani prodavačky sou tuze milunké, víme? :-)

6 thoughts on “L’Occitane – krém na ruce

  1. Jo jo jo, asistentky prodeje jsou v L´Occitane úžasné :-) tenhle krém ještě nemám, ale pár jsem jich už od L´Occitane měla a všechny byly super.

    1. L’Occitane totiž ví, jak nás všechny nalákat na pěkňučké piksličky a voňavý obsah… majů to promáklé :-) Akorát mi občas chybí ta jejich olivová řada. Byla super :-)
      Bebe

  2. Teda, nevim, kolik ti je let, ale takhle priserne infantilni a diblikovskou recenzi jsem jeste necetla, Sorry, tohle fakt neeeee!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *