Crabtree & Evelyn – krém na ruce Snow blossom

Crabtree & Evelyn - krém na ruce Snow blossomCo mě na prvním sněhu baví nejvíc? Každý rok je to stejné. Jakmile si všimnu, že za oknem něco padá, zmocní se mě takové to dětské nadšení. Začnu pohopkávat kolem oken a výskat na celý barák, ať se jdou všichni podívat! U teho stíhám vytahovat žaluzie úplně hore a rychle si cpát hlavu do čepky, nohu do kozačky a tlapky do rukavic! Rozjásaně rozkopnu dveře, s rozběhem hodím rybičku do sněhu a válím sudy po zahradě, včetně toho malého prostranství u popelnic…
Anebo fascinovaně zírám k obloze a nastavuju packy, na které se mi snášejí vločky o velikosti pětikoruny, vydupávám obrázky v nově napadné vrstvě a snažím se klouzat po silnici v naději, že se pod sněhovou nadílkou nachází náledí. Abych nedopadla jak minule, když se mi bota zakousla o štěrk

Jakmile jsem se zvedla a rychlým pohledem zkontrolovala absenci případných svědků, už jsem si cpala rukavici do huby a snažila se spočítat, jestli jsou všechny zuby na svých místech. Byly. Neumím si totiž představit situaci, že bych nakráčela do ordinace pani zubařky s plnou hrstí stoliček a požadavkem: „Bíden. Můfete mi je pfosím nafkládat fpátky? Kujůůů.“
Už su přece enom starší osoba (což nutně neznamená chytřejší), tak na sebja mosim dávat aj pozor. Protože jak říkajů maměnka: „Zuby si šetři. Třetí ti nenarostů. S tyma co máš, mosíš vydržat až do důchodu.“ A to je ještě zatraceně dlouhá doba.

Jinak je samozřejmě potřeba sa starat ne-enom o zuby, ale i o zbytek člověka. Takže s sebou i v zimě nosím po kapsách kdeco. Od balzámku na pusu, přes roll-onek Bachovek, až třeba po pidi krém na ruky. A těch není nikdy dost! Momentálně se kochám jednou voňavou záležitostí od Crabtree & Evelyn – Snow Blossom.

První voňavý dojem? Tohle je stoprocentně luxusní vůně Fleur Chérie od L’Occitane! Něžná, hebká a pudrová, kterou dokreslují pomerančové květy spolu s malučkou jiskrou čerstvě rozkrojeného pomeranče někde v pozadí. Mě okouzlila na první ňuf a kdybych měla třeba tělové mléko se stejnou parfemací, rozhodně se zlobit nebudu!

Co se použitelnosti týče – ať si každý říká co chce – pro mě osobně jsou krémy na ruce od C&E jedny z nejlepších vůbec a maximálně mi vyhovují. Roztírají se skvěle, vstřebávají bleskurychle a nechávají ručky sametově hebké, aniž bych měla po chvilce pocit vysušenosti nebo umaštěnosti. Jestli za to může makadamový olejík hned na druhém místě ve složení, nebo nějaká tajná přísada, těžko říct.

Každopádně kdyby měl chroustík ručičky, zatne jich v pěstičku a ukáže palec hore. Tenhle počin v podobě Snow Blossom se povedl velice :-)

biooo

10 thoughts on “Crabtree & Evelyn – krém na ruce Snow blossom

 1. To já vidím sníh a řeknu si: „Kurva, chci bejt medvěd a mít právo na zimní spánek!“
  Ven chodím jen do supermarketu pro chleba a jsem děsně otrávená, když musím nedej bože ještě na poštu. Ale tyhle krémky vypadaj opravdu luxusně a pudrové vůně můžu, takže to dojdu oňufat a uvidím:-D

  1. Zimní spánek by bodl. Zalomit to někdy v listopadu a se zívnutím se probrat koncem března :-) Jako a uvědomuješ si, co by byl tvůj jediný úkol přes jaro a léto? Nabrat 20 kg, abys přežila následující zimu. Takže – jaro a léto žrát, v zimě chrápat. Co víc si přát :-D
   Jinak Luc – pokud máš ozkoušené Fleur Chérie, tak tohle ti bude vonět zaručeně :-)
   Bebe

   1. Fleur Chérie miluju!
    A ještě by na tom bylo nejlepší, že by se člověk vzbudil na jaře úplně hubenej, vyštíhlenej po hladovej zimě a ready na plavkovou sezónu. Bože, ta příroda to teď fakt nevychytala!!! Proč zrovna medvědi?

    1. Ale zase by si člověk neužil tu žranicu o vánocách a přišel by o tunu čokolády na valentýna a chlebíčky na Nový rok! To by bylo taky docela na hovno :-D
     Bebe

 2. Parfemace mají skvělé, ceny odporné a za hebkost může dimethicone (fakt, je tam, ale opodál napsaný), takže s chutí dodělám voňavé 3 kusy co mám doma a už to pak nevidím….

  1. S parfemací souhlas, s cenama bohužel taky a dimethicone – opravdu tam je, i když mnohem níž, než kdysi. Zhruba v půlce složení. Vyskytovat by se tam jako nemusel vůbec, to budu frflat i já a odvázaná z toho nejsem.
   Ale na druhou stranu – množstvím ho převyšuje bambucké máslo, makadamový olej a něco z kukuřice, co nedokážu přeložit… ehm :-) Tož lepší jak drátem do oka, ne? :o)
   Bebe

  1. Co všechno máš ozkoušené, Dragell? Mě se do rukou dostal ještě jejich citronový peeling (pohádka!), ve sprše používám peeling levandulový (původně prý na ruce) a ještě testuju takovou malou vůni do kabelky… :-)
   Bebe

 3. Ach jo Bebe, kdyby nebyly krémíky C & E v tak malých provedeních, už jsou moje, ale vzhledem k tomu, že jsem schopná 100 ml krém vymazat za jeden týden, tak se nákupu u Crabtree & Evelyn pořád ještě bráním…

  1. Jáááj, tak to by se ti těžce nevyplatilo, Leniesku! S takovou bys vydělávala jen na mazání na ruky. Leda by v C&E zavedli množstevní slevy! :-)
   Bebe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *