Dermatherm – PURHAIR jemný šampon

Dermatherm - PURHAIRO Dermathermu už tu řeč byla. Takže víte, že jde o hypoalergenní bio kosmetiku mejd in France, kterou může používat klidně i ten největší cíťa, aniž by mu z toho slezly nehty na nohou a opupínkoval se i na podrážkách.

Rukama už mi od Dermatherm prošlo odličovací mléko, pleťový krém a… momentálně se mi v koupelně usalašil ještě šampon a S.O.S. gel (o tom si povíme zase příště). Jaký šampon je? Sežere vám hlavu? Vypálí oči? Vykousne plešku na temeni? Otázky, samé otázky…

Tak předně to vezmem přes nějaký ten první dojem, čímž je obal. Řekla bych, že v Dermatherm objevili supr dupr způsob, jak kosmetiku balit a toho se drží, poněvadž se osvědčil. Bílá tuba, pumpička, absence přístupu luftu ke kosmetice. Není co řešit. Jednoduché, praktické, dávám bod.

Voní to tak nějak … [jo, tady mi dochází fantazie] … neutrálně? Trošku sladce? Velmi vzdáleně jako heřmánkový čaj? Trpajzlíci běhají od šuplíku k šuplíku, listujou kartotékou, Googlujou ostopéro… Nevím, k čemu jinému to přirovnat, vážně.

Dělá, to co má?

Myje. Neštípe v očích. Nedrhne a nezatěžuje vlasy a nedělá z nich přesušenou slámu. Pokud hledáte šampon, který budete moci používat denně a zároveň s tím můžete omatlat hlavu i dětem, jste na správné stopě.

To složení je tak ohromně jednoduché a jemné, že kdybyste chtěli najít ještě něco víc „soft„, tak to abyste hmátli snad jen po čisté vodě. Nebo tak nějak :-)

 

A co vy a šampony? Myjete si vlasy denně? Máte tip na nějaký echt jemný šampon i pro velmi citlivou pokožku hlavy?12 thoughts on “Dermatherm – PURHAIR jemný šampon

 1. Tak to vypadá naprosto úžasně. :) S přechodem na přírodní vlasovku do levných vod (Alterra), mě nějak začala zlobit pokožka hlavy, pořád svědí, je suchá a tvoří se „malý lupy“. Tenhle šampon vypadá, že by mohl moje trable vyřešit. :)

 2. já můžu používat víceméně cokoliv, naštěstí citlivou hlavu nemám. ale teď testuju levandulový Faran, brzo bude recenze, a ten je mooc fajn :) jemný, neštípe, hezky myje, krásně voní a dělá super háro!

 3. To vůbec nevypadá špatně, píšu si ho na seznam „až dodělám zásoby, chci zkusit…“ Jinak já si myji vlasy tak jednou za tři dny a když se mi hodně nechce, tak čtvrtý den dám suchý šampon a ještě ten den vydrží v docela obstojném stavu. Nezávisle na sobě mi teď dvě známé říkaly, že si myjí vlasy jen jednou týdně, že častěji je to nezdravé a kdesi cosi…tak já nevím, na mě je to asi už moc dlouhá doba.

  1. Tak to závidím. Já si musím mýt vlasy obden, pokud chci nechat rozpuštěné vlasy a vypadat slušně. Když se mi nechce nebo vím, že nebudu mezi lidma, kde na tom záleží, tak dám na ještě suchý šampon a vydrží ještě třetí den. Nezaznamela jsem v tomto žádnou změnu po přechodu na přírodní kosmetiku, je to stejné jako u konvenčních šamponů. Ale je pravda, že jsem nezkoušela žádnou „lepší“, zatím jen Alverde.

 4. já se chci jen zeptat – když blogger intenzivně propaguje nějaký výrobek, tak jaký dostává od firmy plat? je to podle návštěvnosti nebo jen nějaký plošný paušál? Děkuji!

  1. Za intenzivní propagaci samozřejmě dostávám honorář v pětimístných číslech. To je jasné. Přeci to nebudu dělat zadarmo, nejsem charita. Plus mi k tomu několikrát do roka „intenzivně propagované“ firmy proplatí dovolenou na jižní polokouli. :-)
   Bebe

   1. Cha cha. Já, pokud mohu mluvit za sebe, dostávám ještě každý rok nové služební vozidlo a hospodyni na výpomoc v domácnosti:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *