ProfiUro Infekt – 4 měsíce testování

ProfiUro Infekt

Hezkou neděli všem! Dnes si dáme trošku nekosmetické téma, protože bych vám chtěla shrnout své zkušenosti s přípravkem ProfiUro Infekt (pro zdravý močový měchýř), o kterém jsem nedávno psala.

Pro ty z vás, kterým článek ušel – v lednu jsem vcelku podrobně rozebírala, že už dva měsíce zobu jeden chytrý doplněk stravy, který by mi měl konečně zaručit, že návštěva WC u mě nebude co do počtu trumfovat příchozí SMSky (což je dost smutné, to si řekněme na rovinu). Ono když vás nutkání chodit čůrat běžně vzbudí třeba 5x za noc (v ty lepší dny!), máte chuť hodit si mašli. Ráno nefungujete bez půllitru kafe, večer padáte na hubu ještě před večerníčkem. A během dne budíte dojem retardy, pro něhož je i jednoduchý početní úkon o pěti rohlících a hrsti drobných srovnatelný s požadavkem na vypočítání nějaké pošahané rovnice o dvaceti neznámých. Dost únavná existence. Navíc když se mi to ještě potkalo s dlouhodobou nespavostí, kterou jsem si uháněla už od podzimka. Eeeeeej.

Proto jsem se nechala vcelku snadno utáhnout na sliby, že tohle všechno by mohlo skončit a já bych zase chrupkala celou noc jak Šípková Růženka. Opravdu je to tak…?

V minulém článku po 2 měsících braní přípravku jsem byla na větvi, že vstávám jen jednou za noc a skoro mi z toho dojetím slza ukápla. A teď, když mám za sebou 4 měsíční kúru?

Řeknu vám to takhle – když už vstávám jednou za noc, beru to jako příšerný opruz a přemýšlím, co jsem večer předtím pila močopudného, že to sakra můj močák nevydrží až do zazvonění budíku!

A když jsem ve městě? Jeden příklad za všechny. Procházíme nákupní centrum, když tu mamka zavelí, že se musí jít vyvenčit a máme cca 10 min na objevení WC, jinak čelíme trapasu jako kráva a do večera jsme ve zprávách. Jakmile najdeme příslušnou místnost, nabídnu se v „předsálí“ hajzlíků, že jí podržím kabelku, aby se na ní v kabince nemusela oběsit (občas tam chybí háčky, víme?). Její šokovaná otázka mě dostala. Prý: „A ty jako nepotřebuješ jít?!“ A v tu ránu jsem si uvědomila, že má vlastně pravdu. Vážně NEPOTŘEBUJU, ačkoli přes den piju úplně normálně. Běžně plánovaný rozpis nákupního rodea ve stylu „půlhoďka v obchodě, dvě minuty na WC“ se rozplynul stejně rychle, jako obsah mé peněženky v době vánočních slev kosmetiky.

Jsem z výsledku nadšená a drobet mě štve, že jsem se k tobolkám nedostala dřív. Protože jak by řekl Sheldon z Big Bang Theory… Odteď „jsem pánem svého močového měchýře…“! JO! :-D

6 thoughts on “ProfiUro Infekt – 4 měsíce testování

 1. Hele, tak to je fakt zajímavé!!!! A jsem ráda, že se Ti ulevilo…!
  Tenhe čurací problém neznám dlouhodobě, ale teď – kdy mi na močák tlačí malý prďola, co se rozhodl mi narodit – se absolutně dokážu vžít do Tvojí situace. Jakmile se v noci vzbudím, horko težko usnu (zpravidla usínám, když se začíná probouzet druhý 18ti měsíční prďola). A když jdu ven, hned za prvním rohem hledám lokál, kam vstoupím hovoříc: „Dobrý den. Můžu si u vás dojít na WC? Víte, já jsem těhotná.“ Následuje pohled na moje zatím malé břicho, které v kabátu zkrátka není vidět a tázavý pohled se mi vrátí do očí. „Opravdu, jsem těhotná a ráda vám za wc zaplatím. Pohlídáte mi tady to dítě?“
  No…., občas mě podezírají ze skryté kamery :))
  Krásný den…Kat….

  1. Teda Kat, prďolka ještě není na světě a už o sobě dává takhle vědět, jo? :-))
   A jinak to máš docela veselé, jak tak čtu! Ale naprosto tě chápu… Taky jsem kolikrát s nohama křížem upínala prosebné oči všude možně, jen abych pod sebou nezrobila loužičku. A drobásky jsem měla po všech kapsách! Zimní bundou počínaje a letními kraťasy konče! A to ani nemluvím o cestování autem za hranice a nutnosti vést hrsti drobných eur i po autě… :-D
   Přeju, ať se jeden i druhý drobek umoudří a nechají tě odpočinout jak v noci, tak od hledání toalet ve městě! :-))
   Bebe

 2. Musím potvrdit, že díky ProfiUro Infekt se i mě lépe spí. Bebe mě už nebudí tím, jak celou noc cestovala směr WC.

 3. Ze ty ma vzdy rozosmejes,Bebe. Ale tiez sa mi pripomenuli chvilky, ked som bola tehotna a moj uz tak maly mocak sa zmensil na velkost oriesku a prechadzky po meste boli so mnou velmi zabavne. Skor to bolo „spoznaj vsetky zachody“. To mam radost, ze Ti to pomohlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *