Laidbare – krém proti celulitidě

Laidbare – krém proti celulitidě

Vážně uvažuji nad tím, že k výletní mapě ČR, která nám visí s hromadou barevných špendlíků v obýváku, přibude ještě jedna. Kosmetická! Když si zpětně povzpomínám, kam všude už jsem se po světě „podívala“, je to až k nevíře! Kde to ale kosmeticky hodně frčí a člověk je skoro až rád, že nebydlí přímo u zdroje (jinak by zkrachoval), tak v Británii. Namátkou jmenujme značky Inlight, Figs & Rouge, Les Fleurs de Bach, MuLondon, Organic Trevarno… A nebo Laidbare, o které vám povím dneska!

Jde o přírodní značku, která složení svých produktů nešidí a nabídne vám směsku vybraných ingrediencí, které kolem ropných složek, silikonů, umělých barviv, syntetických vůní nebo konzervantů nešly ani omylem! Záběr pečující kosmetiky je poměrně široký – od očních krémů, pleťových sér, masek, protivráskové péče, tělových krémů… Až třeba po sérum na zpomalení růstu chloupků. Dost mě taky baví názvy, na nichž se nějaký hračička fakt vyřádil a výsledek je vtipný a sympatický zároveň. Třeba takový „Guess my age“ („Hádej, kolik mi je“) u krému proti vráskám, „From dusk till dawn“ („Od soumraku do úsvitu“) pro vitaminové noční sérum, nebo „Smooth as a peach“ („Hladká jako broskvička“) u krému proti celulitidě… :-D

Poslední jmenovaný krém jsem včera dopotřebovala a prázdná tuba se na mě směje vedle notebooku. Jaký je? A funguje do puntíku tak, jak je popsáno na obale? Inu… předem říkám, že pokud se chcete zbavit celulitidy nadobro – krém v pozici osamělého bojovníka vás fakticky nespasí…

Krátery na zadečku a stehnech jsou totiž výsledkem sedavého způsobu života, nezdravého jídelníčku, málo pohybu a dalších asi milionu kritérií. Obecná doporučení pro odehnání ďolíčkaté nedobroty by se dala shrnout do hlídání pitného režimu, střídání ledové a teplé sprchy, masáží, vyhýbání se všem smaženým, konzervovaným, instantním a průmyslově zpracovaným potravinám a hlavně – jde o pohyb, pohyb, pohyb… Je to zkrátka o stylu života.

Kdybych vám ale tvrdila, že jsem absolutně imunní vůči slibům na kosmetických etiketkách… Tak bych kecala. Miluju podobnou kosmetiku a nikdy mi v arzenálu tenhle typ péče nechybí! A že má krém od Laidbare proti celulitidě na obale velice lákavé čtení! Ostatně, posuďte sami :-)

Lehký gelovitý krém ve světlouce hnědé barvě kapučína mi voní jako kombinace hořkých Bari mandlí (cukrátka obalené v kakau) a něčeho svěžího, až mentolového. Výsledek ovšem není křiklavý. Spíš krásně splývající s pokožkou, kdy krém ve výsledku cítíte jen pokud přivoníte přímo ke kůži.

Ač se na obale píše, že máte krém nanést v hojném množství na pokožku, přesto to díky snadno roztíratelné konzistenci nemusíte s dávkováním přehánět. Stačí troška a pořádně vmasírovat. Co je hodně příjemné, tak že pleť je krátce po nanesení hlaďoučká a hebká a je možné se rovnou obléct, aniž byste museli půl hodiny čekat, až se kosmetika milostivě vstřebá.

Učinky? Krém kůži hydratuje a vyhlazuje, potud určitě souhlasím! Ono jako složení v kombinaci extraktu z mandlovníku mořského a černého bezu, obsahu kofeinu, nebo extrakt z mořských řas Chlorella ani nic jiného dělat nemůže, než vám celkově zkrášlovat kůži.
Už si ale nejsem jistá, jak bych ohodnotila jakýkoli vliv na ďolíčky a celulitidu. Tady si vážně myslím, že to bez pořádné změny životního stylu nejde.

2 thoughts on “Laidbare – krém proti celulitidě

  1. Že prý „z beza černého“ :DD Snad z bezu černého! :D Jinak to ale vypadá dost dobře :). Ale souhlasím s tebou, že samotný krém člověka celulitidy nikdy nezbaví, to jedině cvičení, ale tyto krémy to pak dost urychlují :).

    1. :-)
      Škoda, že to není obráceně, viď Fellien? Si to představ – mázneš zadek krémem a fííííí do rána o cenťák na obvodu dole a ještě zmizí dvacet ďolíčků :-D
      Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *