Crazy Rumors – balzám na rty Amaretto

Crazy Rumors - balzám na rty Amaretto

Na co jsem si okamžitě vzpomněla, když se mi dostal do rukou balzám na rty od Crazy Rumors? Na tiramisu, protože balzámek je s neuvěřitelnou příchutí mandlového likéru Amaretto!

V některých receptech se do tiramisu přidává pár lžic likéru právě pro jeho specifickou chuť. A mě začala honit okamžitě mlsná a napadlo mě, že v současné době ani nevím o cukrárně nebo restauraci, kde by dělali tiramisu, které by moje rozmlsané chuťové buňky mohly oslavovat do skonání věků. Dokonce ani u Hájků mi tiramisu moc nejelo a něco mu chybělo. A to je co říct! Máte nějaké tipy, ve které cukrárně se dopátrat chuti tiramisu tak nebeské, že by tam Bebe mohla chodit obden a pak po nocích dělat sklapovačky, aby za chvíli nevážila metrák? Nejlepší tiramisu v životě jsem zatím jedla v jakési dědince a malé cukrárně u Brna, ale zaboha si nevzpomenu ani na název místa, ani na jméno majitele. Chjo.

Dost nostalgie. Pojďme juknout na balzámek! Značka Crazy Rumors je ohromně zrádná v jedné věci. NEJDE si tam vybrat jen jeden balzám na rty, aniž byste už v moment odeslání objednávky neměli pocit, že jste si možná měli zvolit jinou příchuť. Co když bude lepší, než ta vybraná…? Namátkou – perníčky, žvýkačka, káva & vanilka, pomerančový džus, třešňová limonáda, aj.

Na balení není nic zvláštního. Obyčejná plastová tyčinka s otočným kolečkem na konci, pomocí kterého obsah vysunete. Co ale zvláštní určitě je, tak vůůůůně a chuť! To je něco! Nemůžu se rozhodnout, jestli v tom cítím hrst přezrálých višní nebo třešní, či spíš převládá griotka s mandlovou příchutí. Sakra nevím, jak to v Crazy Rumors dělají, ale jsou v míchání esenciálních olejů, za pomocí kterých je příchuť stvořená, zatraceně dobří! Tohle je majstrštyk v pravém smyslu toho slova. Oooooooh!

Výdrž je nadprůměrná pouze v případě, že mě zrovna nehoní mlsná a já nemám potřebu si imrvére olizovat rty. Jenže ta příchuť je tak skvělá! Jak mám jako odolat?!

Složení je boží, 100% přírodní a není v něm křivého slova: makadamiový olej, olivový olej, bambucké máslo, kandelilový vosk, sojový vosk, jojobový olej, karnaubský vosk, směs esenciálních olejů, vitamin E, stévie.

Dobrou chuť! :-) A schválně mi napište, které jídlo nesnášíte vy a která příchuť balzámu na rty by vám způsobovala permanentní stav mlsnoty :-D

20 thoughts on “Crazy Rumors – balzám na rty Amaretto

 1. Tak to já jím úplně všechno a ráda :-) Co se týká balzámů, tak bych si nikdy nekoupila zrovna tento :-) Myslím tím ale pouze příchuť. Mám ráda ovocné. Velice mi vyhovují balzámky Dizao. Občas Weleda. Tekže v tomto případě by asi Třešňová limonáda byla moje :-D

  1. Luci, ty jsi splněným snem každého hostitele! :-)

   Ta třešňová limonáda by mohla být dobrá volba! ;-)

   Bebe

 2. Týjo, já to mám podobně, maso často nejím a vždy mi někde cpou řízek, tak jsem většinou raději za vegetariána…já si udělám „řízek“, ale buď ze sojovýho či tresky s kukuřičnou strouhankou na kokosáku ;) šlehačku nebo sušenky/zákusky taky nejím, prostě mi to nechutná (no asi jsem divná), totéž z pitím než-li sladkou „čulifindu“ tak si dám do vody vymočit bylinky nebo ovoce a pečivo mi bohužel většinou chutná (ale koblížky tedy ne), no to bych chtěla změnit! jinak balzámky mám ráda kokosový nebo pak nějaký svěží ;)

  1. Říct, že je člověk vegetarián, je podle mě mnohem víc společensky přijatelné, než pak vyjmenovávat, které druhy masa a v jaké úpravě je ochotný sníst… :-)
   Treska s kukuřičnou strouhankou? To zní dost zajímavě! Akorát si neumím představit ten kokosák. Nechutná to pak moc exoticky? :-D

   Bylinky ve vodě mám taky moc ráda! Nebo pár lístků meduňky do čaje. Mňam! :-)

   Bebe

 3. Presne moja príchuť! Mám ho vyhliadnutý a k nemu ešte niekoľko podobných – kávička, pistácie… Ach, prečo ich nerobia ako dezerty?

 4. Nejvíc miluju, když někde slyším výrok „jsem vegetarián, ale jím kuře“ :D Šlehačka mi taky není příjemná, u vejcí mě naopak děsí ten žloutek. Tiramisu taky úplně neholduju, abych byla upřímná. Nějak se mi znechutilo těmi všemi nedobrými variantami, které jsem ochutnala, a chybí mi v něm čokoláda :D Zato Amaretto mám ale ráda v jeho původní tekuté podobě, trapně s ledem, protože je na mě moc silné, ale místo zákusku, protože je tuze dobré. A perníčkový balzám nutně potřebuju!

  1. No přesně… Logika v tomhle případě nejenže pokulhává, ale úplně chybí. Kuře nebo ryba snad není maso? A co to teda je? Salát? :-D
   A taky mi přijde zvrhlé dělení na nějaké lakto-vegetariány, ovo-vegetariány a podobné věci. Buď jsem vegetarián – tedy nejím ŽÁDNÉ maso, nebo nejsem vegetarián. Nic mezi tím neexistuje. To je jako říct, že jsem „trošku těhotná“ :-D
   Proto píšu, že v 99% nejím maso a vyhýbám se mu jak čert kříži, ale 1% = ryby. Tedy NEJSEM vegetarián, ač to lidem, kteří mi budou chystat jídlo raději tvrdím, právě aby nedošlo k trapasu nebo nedorozumění.

   Tiramisu jsem milovala v cukrárně Delikana v Břeclavě, ale pak něco změnili a ze skvělého tiramisu se najednou stalo cosi uměle chutnajícího :-/

   Bebe

 5. Crazy Rumours jsou sázka na jistotu, ale musím říct, že u mě o malinko víc vede balzám na rty od Soaphoria (mám toho od téhle značky čim dál tim víc a rozhodně v tom hodlám pokračovat).
  Jinak teda já miluju vajíčka na jakýkoliv způsob, žlutky i bílky, šlehačku taky můžu po kilech (ale samozřejmě domácí kvalitu), a tiramisu vyloženě nevyhledávám, ale já jsem takový všehožrout :-D. A naopak čim jsem starší, tak postupně začínám jíst i to, co jsem dříve nepapkala vůbec.

  1. Od Soaphoria jsem balzám zatím neměla, ale věřím tomu, že je skvělý! Celá tahle značka mě hodně baví – momentálně miluju peeling Babiččina zahrada, slaměnkovou a okurkovou vodu, jílovou masku a dalších milion věcí! :-)

   Kolik lidí, tolik chutí, jak tak sleduju! ;-)

   Bebe

 6. Mám ho také a je velmi příjemný, ideální kandidát do kabelky.. :-) nesnáším králíka, houby a rozinky a nevím žádné uzeniny, délka se mi z těchto potravin vyloženě nevolno :-D Balzámy na rty mi občas chutnají až moc, pocit mlsnoty z nich ale nemám. :-D Nejraději na rtech nosím mátovo vanilkové a v podstatě to je už dezert :-D

  1. Mátu a vanilku mám taky moc ráda v příchutích balzámků na rty! Nejvíc mě v tomhle ohledu dostala pivoňková varianta od Dizao Organics. Kolem pivoněk to ani nešlo, ale máta – ta tam byla parádní! :-D

   Bebe

  1. Thank you for comment, Alessa! I checked your blog and I really like your article Chipinque, Nuevo León! Love those photos! :-)
   Bebe

 7. Od Crazy Rummors mám káva s vanilkou a ten je neskutečný, ale mnohonásobněji ho předčil mátový, to je tedy bomba.
  Na tiramisu dost ujíždíme celá rodina se syny 2,5 a 4,5 roku. Dělám ho doma s co nejlepších surovin a nejúžasnější je, když mi synové řeknou, mami, mi chceme ten bílý kávičkový dort s hnědým nahoře, tak už se shání suroviny :-)

  1. Kávs s vanilkou… Boha jeho, to je kombinace, pro kterou bych vraždila! Musím ho mít! :-)

   A kluky naprosto chápu! Taky bych si říkala o tak dobručký tiramisu dort, kdyby mi ho měl kdo šikovný přichystat! Tuším se stavím na ochutnávku! :-D

   Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *