Bebutter – moje nejoblíbenější kousky

Bebutter - moje nejoblíbenější kousky

A máme tu poslední článek o Bebutter – kosmetické řadě založené na bambuckém másle, kterou má na svědomí česká značka Aromatica. Tentokrát půjde o mini shrnutí, které produkty se staly mému srdéčku nejbližší a jaké kousky se u mě zabydlely nastálo.

Jak jste jistě pochopili z předchozích textů a fotek, dostala jsem na testování celou řadu, což je celkem 13 kelímků a tub. Sečteno a podtrženo, je to 5×75 ml v tuhých máslech, 5×200 ml ve šlehaných máslech a 3×75 ml v krémech. To jest 1600 ml jen v mazání. Plocha kůže dospělého člověka je 1,6 až 1,8 m². Musela bych několikrát posunout desetinnou čárku doprava, abych veškerou tuhle kosmetiku zvládla spotřebovat. Čekala mě tedy Sophiina volba. Které kousky si nechat a které z nich věnovat dál?

Nakonec jsem se rozhodla pro vlastní potřebu nechat šlehaná másla s vůní citronové trávy a grepu, stejnou dvojici jsem vybrala i z tuhých balzámů a jako bonus přidala zbyteček levandulového krému. Poněvadž ten šel do kytek jako první. Jo a drahá polovička si přivlastnila pomerančové tuhé máslo. Ostatní jsem rozdělila natěšenému pořadníku mých blízkých, kteří mou kosmetickou zálibu velebí do nebe :-D

Celkové hodnocení

Kdybych měla zhodnotit značku Bebutter jako celek, určitě bych sama za sebe nešetřila superlativy. Všechny výrobky jsou bombastické! Jsou všestranné, jednoduché na použití, jsou české a jde o certifikovanou přírodní kosmetiku (a některou i v BIO kvalitě!).

Nabízené varianty pokryjí poptávku po ovocných vůních, bylinkových i neutrálních. Vybere si stopro každý. Nebo aspoň 99,9% lidí. Si myslim. Vůně jsou dobře zvolené, aby zasáhly co nejvíce „nosíků“. Kdybych měla návrhy „příchutí“ na starosti já, asi by to bylo spíš pro úzkou skupinu jedinců, kteří se vyžívají ve vůních na způsob slaměnky, cedrového dřeva, perníčků, apod :-D

Jo a abych nezapomněla – každý výrobek je cenově dostupný a nebudete díky nákupu chroupat suché rohlíky půl měsíce. Což je taky výhoda, co si budem vykládat… :-)

Ukázka objednávky z Bebutter

Na konec bych vám ještě chtěla ukázat, jak bude vypadat balíček, když si něco objednáte z Bebutter.

Viděli jste značku Bebutter už v některém z kamenných obchodů nebo lékáren? A používáte podobnou univerzální kosmetiku? Nebo máte raději na každou část těla jiný pečující kelímek nebo flaštičku? :-)

2 thoughts on “Bebutter – moje nejoblíbenější kousky

  1. Upřímně já asi spadám do kategorie „na každý kousek těla jinou flaštičku“. Nemám příliš v oblibě másla na tělo, nerada jsem dlouho ulepená a sušenka taky nejsem. Zaujaly mě tady krémy na ruce. Na ty jsem vybíravá. Nesmí být moc mastné a musí se rychle vstřebávat. :)

    1. Mě přijde, že já to mám na střídačku. Jednu dobu se nemůžu nabažit zaskládané koupelny, jindy zase velebím do nebe univerzální pikslu na celé tělo i ksichtík :-D Momentálně jsem někde mezi… :-D
      Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *