L'Oreál

L’Oreál – oční gel pro muže (Men Expert Hydra Energetic)

Moje stránky fungují nejen jako poznámkový bloček o kosmetice, ale taktéž jako deník, který odráží, co se zrovna děje a nepovažuju to za natolik soukromé, že bych to nemohla zmínit online. Příspěvky v 99% případů nepíšu nijak dlouho dopředu. Nanejvýš večer předtím, než chci článek zveřejnit. Nebo ten samý den. Výhody? V případě kosmetiky získám maximální možný čas, po který můžu produkty testovat. Nevýhody v tomtéž? Když se podaří, že vám mozek ucpe rýma, jste nahraní. Protože jak chcete spisovat postřehy o něčem, co necítíte…?

Bohužel smrkací případ nastal včera a během dneška moje čichové buňky jedna po druhé páchají sebevraždu. Dost na houby. Proč tedy začínám nový článek? Poněvadž dnešní testování není na mě. Pustil se do něj můj chlap, který zkouší oční gel pro muže L’Oreál z řady Hydra Energetic. Není to pro něj žádná novinka, jelikož ze stejné řady několik let v kuse používal pleťový gel/krém a ohromně si ho pochvaloval. Prý úžasná věcička, když chtěl být okamžitě krásný :-)

L'Oreál - oční gel pro muže (Men Expert Hydra Energetic)

K otestování očního roll-onu ho motivovaly dvě věci. Jednak předchozí výborná zkušenost s výrobcem a řadou, druhak wow efekt u očního krému od Uriage. To byla totiž jeho první oční kosmetika v životě. A samotnou mě tehdy výsledek šokoval natolik, že nemít v zásobě svou kosmetiku, krém bych mu zabavila!

U roll-onu L’Oreál popis na e-shopu slibuje působení proti váčkům a kruhům pod očima, což zní nadějně. Skoro se člověk začne k té malé oranžové tubičce i modlit. Zvlášť, pokud by zafungovala výrazně přesvědčivě. To bych nad ní pak přemýšlela taktéž, protože mám neodbytný pocit, že přes kruhy pod očima jsem v naší domácnosti spíš já.

L'Oreál - oční gel pro muže (Men Expert Hydra Energetic)

Asi nejjednodušší bude, když přenechám slovo své drahé polovičce a přetlumočím vám citace toho, co mi tu právě od stolu odvykládal, zatímco mi před očima šermoval oranžovým balením s očním gelem… :-)

Jak se ti líbí balení a jak se ti gel aplikuje?

„Se na to koukni. To je nádherné balení. Roztomilé. To se nemůže nikomu nelíbit. Když jsi mě to dala, tak jsem se rozplýval jak malé děcko nad hračkou. Fakt pěkné. A je mi moc sympatické, protože jsem už jednou měl stejný oranžový krém. Jakože od té samé značky. Moje nadšení z toho obalu ale pominulo, když jsem gel poprvé nanesl. Zvláštně se to aplikuje a přijde mi, že díky té studené kuličce nevím, jestli jsem nanesl nějaký obsah pod oko, nebo ne. Proto to řeším tak, že si nejdřív dám gel na prst a rozetřu bez kuličky.“

Co říkáš na vůni?

„Nevoní to vůbec nijak. Je to neutrální.“

L'Oreál - oční gel pro muže (Men Expert Hydra Energetic)

Jak často jsi gel používal?

„Večer. Protože se mi ale s kuličkou špatně pracovalo, tak jsem si gel dal nejdřív na prst a pak jsem ho teprve rozetřel pod očima. Díky tomu, že je to spíš vodička než gel, tak se to hrozně rychle vsakuje. Žádná mastnota nezůstává, není po čem.“

Pozoroval jsi nějaké výsledky?

„Kolem očí se ztratily fleky a kůže byla jako kdyby napnutá [následuje názorná ukázka, kdy si chlap prsty vyšponuje kůži kolem očí, že vypadá jak Silvio Berlusconi po faceliftu]. Když jsem používal Uriage, přišlo mi, že výsledek byl dlouhodobější. L’Oreál fungoval instantně, řekl bych. Určitě by to uživili lidi po kocovině, kteří potřebují v pondělí v práci vypadat po víkendu normálně. Akorát že jak rychle efekt naběhne, tak rychle zase zmizí, když gel přestanu používat. Dával jsem gel i na oční víčka a zdá se mi, že je to malinko vypnulo. Ono ve 41 letech už člověku přeci jen JEMNĚ [to slovo mám prý zdůraznit] povadají víčka, tak jsem viděl rozdíl.

Koupil by sis ho znovu?

„Klidně. Bral bych to jako SOS, kdybych potřeboval vypadat okamžitě dobře. Myslím si, že jestli jde třeba i ženská někam pařit a probudí se ráno vedle cizího chlapa, tak tohle vytáhne z kabelky, přemázne kolem očí a může předstírat, že na rozdíl od všech ostatních nemá po ránu pytle pod očima, že by si do nich mohla balit svačinu.“

L'Oreál - oční gel pro muže (Men Expert Hydra Energetic)

Toliko chlapské poznatky k dalšímu očnímu zázraku. Pořídit ho můžete v e-shopu Elnino za 175 Kč (10 ml). Jestli máte k L’Oreál roll-onu nějaké dotazy, dejte vědět v komentářích a já otázky předám a dodám další info. A teď si jdu nachystat kýbl medu s kapkou čaje :-)

PS: a nezapomeňte, že na Elnino právě probíhá JARNÍ VÝPRODEJ! Mimochodem – kdyby takhle vypadal onen ve všech pádech skloňovaný „black Friday“, jsem přesvědčená, že lidi by obchodům vybrakovali sklady ještě před polední pauzou. Jakože slevy až 88%? A na hromadu parfémů víc jak 70%?! To už zní sakra lákavě!

Elnino
oddelovnik
Elnino.czElnino.czOblíbená online parfumerie Elnino.cz nabízí originální parfémy a kosmetiku od značek z celého světa.
E-shop: www.elnino.cz
Facebook: @elnino.cz
Instagram: @elnino.cz

Líbil se vám článek? Přišel vám užitečný? Sdílejte ho dál! :-)

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.