Nuxe

Nuxe – výživný tělový peeling Reve de Miel

Jestli mi v zimě něco opravdu chybělo, tak práce na zahradě. A do mrtva. Jak se člověk připlazí domů po čtyřech, nohy i ruce mu slabě brnkají a má problém se pomalu i napít, aby se nepobryndal. Ale víte, co? Ta čistá hlava za to stojí! Fakt, že za sebou vidíte opravdickou práci, nejen jedničky a nuly, je úžasným způsobem uspokojující. A když pak po zahradnické brigádě pijete kafíčko na zahradě, u toho si čtete a sem tam vzhlédnete od stránek, abyste se pokochali barevným záhonkem a postupně rozkvétajícími stromy… Eeeeej. Jsem si jistá, že takhle nějak vypadá štěstí ve své nejčistší podobě!

Plus k tomu samozřejmě patří kočič, který se mi co chvilka otře o nohu a pak vyskočí na klín a rozvalí se na otevřenou knížku. Takže je okamžitě dočtené, to dá rozum. Mimochodem, včera se kočičí prcek doplahočil domů v poněkud nezvyklém stavu. Bílou náprsenku měl komplet od zaschlé krve a bahna! Po rozdýchání prvotního infarktu jsem se jala kocourka prohmatávat, abych zjistila, odkud ty krvavé fleky pochází a modlila jsem se, ať nenarazím na kousanec, nebo ránu. Naštěstí ani ťuk. Což mě přivedlo k další myšlence, že by možná nebylo od věci obejít barák, jestli tu někde neleží půl kočky, psa, nebo cizího dítěte. Či případnému zloději nechybí hýžďový sval. Protože si neumím představit, jak musel druhý účastník bitky vypadat! Na jednu stranu jsem na našeho kočiče hrdá, že se už dokáže takhle ubránit (když dostal první čočku, nechtěl 3 dny vylézt z baráku). Na druhou stranu se trochu bojím, aby nám nepřišel cizí účet z veteriny.

Ale tak co, kocůrka jsme vykoupali (používáme na něj tuhý šampon Soaphoria a tuším budeme až do důchodu) a už je krásně bílý a voňavý. A dostal nový obojek proti klíšťatům a blechám. Sice už mám na tahání klíšťáků bleskový grif s pinzetou, ale co si budeme vykládat – vždycky je lepší, když se taková hmyzí obludka na kočku raději vůbec nechytí.

Nuxe - výživný tělový peeling Reve de Miel

Povětšinou se snažím vydávat články těsně po půlnoci, nebo ráno, ale dneska jsem čas drobet posunula právě kvůli nádhernému počasí venku. Byla by škoda sluníčka nevyužít! A tak jsem sbalila nářadí, kočku a nové růžové rukavice a hurá jít se kutat v hlíně. Přiznávám ale, že mě ze zahrady vyhnala nejen únava, hlad a pozdní hodina, ale hlavně neodbytný pocit zodpovědnosti, že jsem slíbila sepsání poznatků o kosmetické vychytávce od Nuxe. Vybrala jsem si totiž u Elnino.cz k testování výživný tělový peeling Reve de Miel. A jako povím vám hned na úvod – jestli máte rádi v kosmetice med, ani nečtěte dál, ale rovnou si peeling pořiďte. Je totiž úúúúúžasnýýýý!

Asi takhle. Existují dva druhy kosmetiky, kterou si pravděpodobně pořizujete. Jedna je vysoce funkční a v krajním případě může mít klidně i hnusný obal a nemusí vám vonět a vůbec to nevadí. Ale funguje. Zbaví vás vyrážky, promastí pokožku, vyžehlí pleť. Používáte ji, protože je zkrátka dobrá. A pak je tu skupinka číslo dvě. Vypadá krásně, voní božsky, funguje znamenitě a berete ji ne jako nutnost, ale jako odměnu. Šetříte si ji, milujete ji a během používání děláte takové zvuky, že občas není od věci zavřít si ventilačku do koupelny, aby se vám sousedi nepochechtávali pod okny, protože… To zkrátka zní divně :-D

Nuxe - výživný tělový peeling Reve de Miel

Medový Nuxe peeling patří do druhé kategorie. Je dokonalý. Pokud jste kosmetičtí fajnšmekři, potřebujete ho. Bez debat. Už jen nabírat si prsty z kelímku je podobný pocit, jako hrábnout do sklenice s domácím medem. Hmota se táááhne jako cukrkandl. Až má člověk chuť olíznout! Všude kolem se od první chvíle, co sundáte víčko, šíří tak neodolatelná vůně, že byste v té koupelně klidně i přespali, kdyby vám to nebylo blbé. Nebo si nechali otevřenou pikslu s peelingem u postele, pokud by nehrozilo, že si s ní potyká kočka.

Peeling je poměrně jemný a hladivý, přesto ale zatracené účinný a pokožku citelně vyhladí. Ale neškrábe, jako některé jiné produkty, kde obrušující část taktéž obstarává cukr. Naopak. Chcete si Nuxe roztírat po pokožce pořád a pořád a pořád a ať to nikdy nekončí a… Hele, už chápete, proč zavírám to okno v koupelně, jo? :-D

Nuxe - výživný tělový peeling Reve de Miel

Co mě fascinuje, tak že můžu s peelingem v pohodě přejet i obličej. Dokonce bych ho pasovala na jeden z nejjemnějších produktů pro tuhle část těla, ačkoli má hrubší zrnečka, než třeba Navia šípkový peeling, nebo JOIK pleťový peeling. Je skvělé, že VŮBEC pleť nevysušuje. Jsem pár hodin po sprše a pořád nemám potřebu si obličej čímkoli natírat. Pokožka nepne, není na dotek šustivě suchá, neloupe se, nic. Je zenově vyklidněná a pořád nádherně voní. A to je mimochodem další věc, která se mi ohromně líbí. Tu dokonalou vůni totiž budete cítit dlouho, opravdu DLOUHO. Z kůže, oblečení, peřin… Je to fakt bomba! Jo a drobný detail – peeling po sobě NEzanechává mastnou vrstvičku. Vlastně po sobě kromě vůně nenechává vůbec žádnou stopu. Jen hladkou kůži.

Nuxe - výživný tělový peeling Reve de Miel

Ve složení jsem objevila např.: slunečnicový olej, rýžový prášek, cukr, med, arganový olej, brutnákový olej, bambucké máslo, karamel nebo extrakt z rajčete. A položka Parfum/Fragrance je uvedená zvlášť, tedy podle všeho nevychází ze zmíněných ingrediencí, ale bude dodána nějak separé. Takže jestli se někdy čistě teoreticky vyskytnu v laboratořích Nuxe, vím přesně, po čem se budu ptát jako první: „Eh… kde máte prosím tu flaštičku s parfemací pro medový peeling…? Chtěla bych se s ní chvilku kamarádit o samotě.“ A pak ji vezmu, zdrhnu s ní do jižní Ameriky a tam budeme žít ve voňavém utajení :-D

Oki, tak chvalozpěvů by pro dnešek stačilo. Do příště se pokusím trochu uklidnit, slibuju :-D Jinak sehnat se dá výživný tělový peeling Nuxe Reve de Miel v Elnino.cz za 554 Kč (175 ml).

oddelovnik
Elnino.czElnino.czOblíbená online parfumerie Elnino.cz nabízí originální parfémy a kosmetiku od značek z celého světa.
E-shop: www.elnino.cz
Facebook: @elnino.cz
Instagram: @elnino.cz

Líbil se vám článek? Přišel vám užitečný? Sdílejte ho dál! :-)

10
Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší
martirezaninova

:D haha, naši kocouři taky na jaře přicházeli celý zakrvácení a otlučení… hlavně není nad to, když tě v noci probudí kočičí řev při rvačce :D
RIGHT HERE RIGHT NOW

Janka Bianka
Janka Bianka

Tento som nemala, ale môže byť dobrý. Celkovo som od Nuxe ešte neskúšala žiaden produkt. Mám doma ale veľmi podobný peeling. Je od značky Ziaja Cupuacu a je fakt perfektný. V zložení som tiež našla množstvo olejov a je to aj cítiť, pokožka je po peelingu doslova hydratovaná. Za mňa najlepší peeling na svete.

Amaring
Amaring

Ahoj Bebe, tvoje recence jsou vždycky tak úžasně napsané, že už bych tenhle peeling dávno měla v košíku… nebýt toho, že Nuxe bohužel testuje na zvířatech. A já, ač určitě přijdu o spousty úžasných produktů, tohle penězi podporovat nechci. Stále ale čtu všechny tvoje články a recenze. Je to pro mě relax a vždycky se moc dobře pobavím. :) Mimochodem nepřemýšlela jsi o tom, že bys napsala knihu? Byla bych první ve frontě a ještě si za Tebou šla pro autogram. Vážně! :D a chudák kočiček, bránil svoje teritorium. Hlavně, že je v pořádku. :)

Pavla Kopuletá

Tak to je libůstka. Kdyby to šlo, tak si přes monitor provrtám díru až k fotce a k samotnému peelingu, kdyby to šlo :-) jen abych si mohla prstem rýpnout, úplně to k tomu svádí. Podobné tělové peelingy mám ráda a používám je i na obličej. Jsou sice trošku hrubší, takže ke ksichtíku jsem o něco jemnější, na ostatní partie se nebojím přitlačit. Ale když je pak odměnou miminkovská pokožka, o je k nezaplacení. Člověk se pak pořád chce hladit :-) až si někdy říkám, že kdyby mě někdo po použití peelingu sledoval, asi by si pomyslel, že jsem blázen!