Yope – Tekuté koupelnové mýdlo Verbena

Yope - Tekuté koupelnové mýdlo Verbena

Mám dneska jeden zajímavý tip, který mi L’Occitane nejen plnohodnotně nahradil, ale dokonce ho překonal – tekuté koupelnové mýdlo Verbena od Yope.

Hlavní přednosti? Vůně! Zavažte mi oči a já prostě rozdíl mezi L’Occitane a Yope nenajdu. Je to nádherná citrusová vůně, jako kdybyste právě do misky pokrájeli kilo citronů, vylezli si s nimi na strom ve verbenovém háji a dýchali, seč vám plíce stačí. Důkazem budiž, že mám momentálně rýmu jak blázen a stejně vůni normálně cítím víc. A je skvělé, tak že se i po sprše na kůži docela dlouho drží!

Další benefit? Zmiňuju to normálně až na konci, ale tady udělám výjimku. Cena! 500 ml (tedy jednou tolik, než loccitanští), stojí ve Stibio.cz pěkně prosím jen 179 Kč. To není překlep!

Yope - Tekuté koupelnové mýdlo Verbena

Ačkoli má gel 92% přírodního složení a člověk by čekal, že to s pěnou nebude nijak valné, přesto mýdlo pění jak blázen. A pokud ho nanesete přímo na kůži a ne na houbu, udělá vám krémovou voňavou emulzi, kterou se budete chtít potírat pořád a pořád a ze sprchy nikdy nevylézt, protože venku je na zdechnutí a tohle je prostě boží a… Rozumíme si :-)

Praktické balení. Miluju pumpičky na cokoli koupelnového! Šampon, kondicionér, čisticí gel na ksichtík, mýdlo, sprcháč, cokoli. Je to šikovné a rychlé a kdyby to šlo, mám pumpičku i na pastě na zuby.

Yope - Tekuté koupelnové mýdlo Verbena

A ještě jedna potřebná informace. Vysušuje mýdlo kůži? Ne-e! Ani náznak pnutí, šupinek, suché kůže, nic. Jo a s mýdlem se dá nahradit i pěna/gel na holení! Já teda běžně používám tuhé mýdlo, protože separé produkt mi přijde jako zbytečnost, ale když jsem si ho zapomněla do sprchy vzít, bez jakýchkoli problémů ho verbenový gel zastoupil. Perfektní!

Dotaz na konec. Víte někdo, co je to zvířátko na obale? Původně jsem tipovala mývala, ale má to nepruhovaný ocásek. Tak že by kočič? Co myslíte vy? Přidávám i obrazový studijní materiál. Ačkoli ten náš má vlastně ocásek taky proužkatý… :-D

4 thoughts on “Yope – Tekuté koupelnové mýdlo Verbena

 1. Ahoj Bebe :) gel jsem měla ve vzorečku a do budoucna určitě plánuji plné balení. Miluju vůni verbeny a mám moc ráda i verbenovou vůni L’Occitane a jsou opravdu skoro na vlas totožné. Zvíře na obalu jsem tipovala na kočiče. Mimochodem máš doma opravdu nádherného čtyřnohého modela ;)

  1. Ahojky Amaring, taky jsem ten případ, že jsem si gel zamilovala nejdřív ze vzorku a pak až teprve plné balení :-) A takže v tom taky vidíš kočičku! Tak to už jsme dvě! A pochvalu moc ráda vyřídím! ;-) :-*
   Bebe

 2. Verbena lepší než L´Occitane? Shut up and take my money! :-D
  Šmarja jak to že to ještě nemám ve sprcháči? Já po téhle značce tak nějak pořád pokukuju, ale zatím jsem nic neobjednala, no a tohle beru jako ten správný impuls k tomu to napravit.

  1. Přísahám na holý pupek, že se zavřenýma očima bych mezi nimi nenašla rozdíl! :-DD
   A kromě Verbeny můžu doporučit i Třezalku! To je tak hrozně krásná a zvláštní vůně… Já ji tuším v recenzi přirovnala k Surrender vůní od Avon, která mi kdysi taky učarovala :-)
   Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *