oNecklace.com – Cat Earrings (pozlacené kočičí náušnice)

oNecklace.com - Cat Earrings

Nedávno mi přišla nabídka spolupráce z e-shopu oNecklace, který se specializuje na personalizované šperky. Poněvadž to byl poslední mail, který jsem ten den pročítala a ještě jsem neměla dopité kafe (ano, piju ho klidně i v 11 večer), začala jsem si ze zvědavosti oNecklace prohlížet. Jako když se díváte v obchodě po regálech, ale nic moc vás nezajímá. Prostě klikačka bez většího zájmu.

Ale v tom se něco stalo. Otevřela jsem kategorii náušnic. A málem jsem si kafe vylila do klávesnice, jak jsem radostně nadskočila! Kočičí náušnice! Ale jak roztomilé! Šišmarja, ty potřebuju! Nutně! Hned! Kašlu na to, že jsou vedené v kategorii „Kids earrings[dětské náušnice], já je prostě chci! :-D

oNecklace.com - Cat Earrings
oNecklace.com - Cat Earrings
oNecklace.com - Cat Earrings
oNecklace.com - Cat Earrings

A tak jsem po půlhodinovém dumání, jestli je potřebuju ve stříbrné, zlaté nebo rose gold, na spolupráci kývla a začala se těšit víc, jak na Ježíška. Přišel mi potvrzující e-mail, že se náušnice zadávají do výroby a za 14 dní už jsem balíček z Izraele měla doma. Přiznávám, že nemám žádné zkušenosti s objednáváním dražších šperků ze zahraničních e-shopů. Proto jsem si nedělala příliš iluze o výsledku a byla připravená takřka na cokoli.

Ovšem to, co mi přistálo doma, mi vyrazilo dech. Jednak hezké balení – žádný igelitový pytlík, ale krásná dárková krabička s taštičkou pro případ, kdybych měla šperk jako dárek pro někoho jiného. A druhak i kvalita samotných náušnic. Z obrázku na e-shopu jsem čekala větší náušnice a asi ne tak precizní provedení. Náušnice ale vypadají perfektně, nikde se nic neloupe, nerozpadá, není odrané, nebo špatně „vylisované“. Víte, co myslím. Prostě klasické náušnice z klenotnictví.

Co se materiálu týče, tak podle popisu na přiloženém certifikátu má jít o stříbro (925/100), které je pozlacené 24k zlatem.

oNecklace.com - Cat Earrings

Jsem z náušnic opravdu nadšená a ač jsem se ze začátku maličko obávala, co mi vlastně přijde, e-shop vám po téhle dobré zkušenosti mileráda doporučím.

oNecklace.com – INFO

Obchod nabízí tzv. šperky na míru. Třeba u náhrdelníků to znamená, že si můžete nechat vyrobit přívěsek s vlastním jménem, nebo nějakým slovem, či heslem, které je pro vás výstižné a důležité. Nebo vám nosí štěstí, to je fuk :-) Vyberete barvu a materiál přívěsku (stříbrný, pozlacený, rose gold, zlato, bílé zlato), délku řetízku a jeho vzhled a tadááá – objednávku odešlete. Jo a můžete zaškrtnout i políčko „dárkové balení„. Doprava pro Českou Republiku je zdarma. Mně objednávka dorazila do 14 dnů.

oNecklace.com - Cat Earrings

Stejný princip funguje u všech ostatních šperků – náramky, prstýnky, náušnice, náhrdelníky. Vyberete barvu, necháte vyrýt jméno, písmenko či iniciály. Dokonce i v Braillově písmu! Prostě šperky na míru. Doslova.

Jo a zaujala mě ještě jedna věc. Personalizovaný náhrdelník pro maminky. Zadáte jméno a počet dětí (max 5 + jestli jde o holky, nebo kluky) a v oNecklace vám vyrobí velmi originální dárek! :-)

Zaujalo něco v e-shopu vás? :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *