oNecklace.com – Cat Earrings (pozlacené kočičí náušnice)

oNecklace.com - Cat Earrings

I stalo se, že jsme pojali tolik důvěry, abychom dostali v červenci na hlídání pejska Kimmyho, půlroční štěňátko border kolie. Pro mě, jakožto zarytého kočkaře (kutínek Čenda od tety je člen rodiny, toho neberu jako psa) to byl docela šok. Aspoň ze začátku. Protože pejskům vůbec nerozumím. Nedokážu se do nich vžít, vůbec nechápu, co po mně chtějí, proč dělají to, nebo ono… Proč pořád štěkají, nebo proč na vás skáčou. Zviřátka miluju, ale vážně jsem si ze začátku hlídání připadala, jako kdybyste po mně chtěli, abych se odrazila od země a třikrát obletěla barák v 15 m výšce. Absurdní.

S kočičem jsme nejdřív reagovali oba stejně. Chápali jsme, že je třeba se s pejskem skamarádit, aby mu tady bylo fajn. Průšvih byl, že já i kocourek jsme naladění na stejnou kočičí vlnu, jejíž hlavní pravidlo zní „žít a nechat žít a klidně si půl dne toho druhého nevšímat – já přijdu sám/sama, až se mi bude chtít“. To se štěňátkem dost dobře nejde. Má tolik energie, že na něj mohli přepojit půl Temelína! Musíte si s ním hrát, cvičit povely, venčit ho, hlídat správné krmení a hlavně mu povídat o tom, že paničce se na dovolené určitě strašně stýská a posílat jí hromadu psích fotek. Což byla nakonec kratochvíle, která bavila jak mě, tak jeho. To říkám pořád – všechny zvířátka jsou ve skrytu duše fotomodelové :-D Nakonec jsme všechno zvládli na jedničku (až mi bylo skoro líto, že pejsek už jede domů), ale stejně jsem si potvrdila, že jsem prostě kočkař tělem i duší a spíš bych zvládla vychovávat pár Mourků, než jednoho Punťu.

A teď oslím můstkem k jinému, ale kupodivu souvisejícímu tématu.

oNecklace.com - Cat Earrings

oNecklace.com - Cat Earrings

Nedávno mi přišla nabídka spolupráce z e-shopu oNecklace, který se specializuje na personalizované šperky. Poněvadž to byl poslední mail, který jsem ten den pročítala a ještě jsem neměla dopité kafe (ano, piju ho klidně i v 11 večer), začala jsem si ze zvědavosti oNecklace prohlížet. Jako když se díváte v obchodě po regálech, ale nic moc vás nezajímá. Prostě klikačka bez většího zájmu.

Ale v tom se něco stalo. Otevřela jsem kategorii náušnic. A málem jsem si kafe vylila do klávesnice, jak jsem radostně nadskočila! Kočičí náušnice! Ale jak roztomilé! Šišmarja, ty potřebuju! Nutně! Hned! Kašlu na to, že jsou vedené v kategorii „Kids earrings[dětské náušnice], já je prostě chci! :-D

oNecklace.com - Cat Earrings

oNecklace.com - Cat Earrings

A tak jsem po půlhodinovém dumání, jestli je potřebuju ve stříbrné, zlaté nebo rose gold, na spolupráci kývla a začala se těšit víc, jak na Ježíška. Přišel mi potvrzující e-mail, že se náušnice zadávají do výroby a za 14 dní už jsem balíček z Izraele měla doma. Přiznávám, že nemám žádné zkušenosti s objednáváním dražších šperků ze zahraničních e-shopů. Proto jsem si nedělala příliš iluze o výsledku a byla připravená takřka na cokoli.

Ovšem to, co mi přistálo doma, mi vyrazilo dech. Jednak hezké balení – žádný igelitový pytlík, ale krásná dárková krabička s taštičkou pro případ, kdybych měla šperk jako dárek pro někoho jiného. A druhak i kvalita samotných náušnic. Z obrázku na e-shopu jsem čekala větší náušnice a asi ne tak precizní provedení. Náušnice ale vypadají perfektně, nikde se nic neloupe, nerozpadá, není odrané, nebo špatně „vylisované“. Víte, co myslím. Prostě klasické náušnice z klenotnictví.

Co se materiálu týče, tak podle popisu na přiloženém certifikátu má jít o stříbro (925/100), které je pozlacené 24k zlatem.

oNecklace.com - Cat Earrings

Jsem z náušnic opravdu nadšená a ač jsem se ze začátku maličko obávala, co mi vlastně přijde, e-shop vám po téhle dobré zkušenosti mileráda doporučím.

oNecklace.com – INFO

Obchod nabízí tzv. šperky na míru. Třeba u náhrdelníků to znamená, že si můžete nechat vyrobit přívěsek s vlastním jménem, nebo nějakým slovem, či heslem, které je pro vás výstižné a důležité. Nebo vám nosí štěstí, to je fuk :-) Vyberete barvu a materiál přívěsku (stříbrný, pozlacený, rose gold, zlato, bílé zlato), délku řetízku a jeho vzhled a tadááá – objednávku odešlete. Jo a můžete zaškrtnout i políčko „dárkové balení„. Doprava pro Českou Republiku je zdarma. Mně objednávka dorazila do 14 dnů.

oNecklace.com - Cat Earrings

Stejný princip funguje u všech ostatních šperků – náramky, prstýnky, náušnice, náhrdelníky. Vyberete barvu, necháte vyrýt jméno, písmenko či iniciály. Dokonce i v Braillově písmu! Prostě šperky na míru. Doslova.

Jo a zaujala mě ještě jedna věc. Personalizovaný náhrdelník pro maminky. Zadáte jméno a počet dětí (max 5 + jestli jde o holky, nebo kluky) a v oNecklace vám vyrobí velmi originální dárek! :-)

Zaujalo něco v e-shopu vás? :-)

Odkaz do e-shopu oNecklace.com:
Pozlacené kočičí náušnice – Cat Earrings (Kids Earrings) – $39.95 (cca 887 Kč)Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *