Navia – Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Dneska vám poradím ohromně chytrý produkt na tlapky – Hydratační krém na ruce s měsíčkem od Navia, který jsem si vybrala k testování u Míši z Krásná Každý Den.

Vsuvka – celou tu dobu, co doma krém mám, jsem žila v tom, že je na ruce a nehty. Až teď, jak jsem se zahloubala do nápisů na lahvičce jsem zjistila, že je „na ruky s nechtíkom„! „Nechtík“ je totiž slovensky „měsíček“. No co, stane se… :-)

Balení je pro tento typ výrobku extrémně užitečné a vychytané! Zvlášť pro ty z nás, kteří tráví většinu dne u počítače. Žádné šroubování tuby a hledání spadlého víčka po zemi. Vezmete plastovou lahvičku, zmáčknete pumpičku a hotovka. A dávkování? Podle potřeby – mně na obě ruce stačí jedno zmáčknutí pumpičky na doraz.

Jakkoli se může zdát, že bude krém díky obsahu olejů a másel příliš výživný na použití v kombinaci s počítačovou klávesnicí, není tomu tak. Vyživuje suché ruce sice perfektně, ale zároveň se vstřebává jak živá voda, urychleně ulevuje od pnutí a během minutky se do kůže vpije natolik, že můžete zase vesele datlovat na počítači. Boží!

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem
Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Co na krému miluju ale úplně nejvíc, je vůně. Výrazná kombinace měsíčku a heřmánku. Jestli jsou vám tyhle kytičky blízké, budete krém stopro milovat! Mě to vždycky nutí k rukám vonět, kdykoli si je natírám. Pro nezúčastného pozorovatele bezesporu zážitek dne.

Krémy na ruce mívám sklon křečkovat, stejně jako balzámy na rty. S používáním už je to ale horší. Pokud je třeba vyvinout byť jen malé úsilí, jak se do tuby dostat (šroubovací víčko), používám krém často jen první týden, nebo dva. Dokud mě baví. Pak ho začnu postupně vynechávat, až si ho nakonec nastěhuju k posteli na mazání chodidel před spaním. Tam mi obaly zas tak nevadí. Nebo ho někomu věnuju. Navia mě ale drží pořád, krém je mi strašně sympatický, voní mi, baví mě a jeho zařazení do běžného dne mi nedělalo absolutně žádný problém a zvykla jsem si na něj ukrutně rychle.

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Shrnutí

  • krém nádherně voní po heřmánku a měsíčku
  • okamžitě ulevuje suchým rukám
  • je možné ho používat jako krém na ruce do kanceláře
  • složení je úžasně bylinkové
  • na jedno natření rukou vám postačí množství malého hrášku
  • krém je sice hodně výživný, ale přesto nijak výrazně mastný
  • nechává ruce provoněné, hedvábné a ošetřené
  • je perfektní a mileráda vám ho doporučím

Používáte krémy na ruce? A taky když je v pumpičce, tak se přinutíte ruce mazat spíš, než když musíte absolvovat sekundu navíc se šroubováním víčka? :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *