Navia – Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Už jste někdy měli tak vysušené ruce, že byste byli schopní si dlaně klidně olízat, jen aby proboha ten šíleně napjatý pocit ustal? :-D Mě se to pravidelně stává, kdykoli někam cestuju a změní se voda, ve které se myju a na kterou jsem zvyklá doma. Scvrknou se mi dlaně, chodidla a nemůžu doplut na zem (ekvivalent pro „jsem jakási vysušená, ačkoli do sebe leju vodu ve velkém“). Tenhle stav dokáže člověka přivést k šílenství, pokud zrovna nemá v dosahu řešení, jak se ho okamžitě zbavit a ulevit si – čili namazat si ruce a nohy vrstvou krému, kterou končetiny ochotně vstřebají, zase se na vás usmějí a dají chvilku pokoj. Horší už je snad jen stav, kdy vám něco po jídle uvízne mezi zuby a vy nemáte po ruce párátko. Znáte to – jazyk rozedřený do krve, jak se snažíte nevědomky vyšťourat drobek ze zubu (král všeho zla je popcorn – proto už ho nejím) a chytáte takového nerva, že se nedokážete ani soustředit na to, co vám kdo povídá.

Abych začala další odstavec extrémně užitečně – se zubem vám jako první pomoc pomůže lepicí lísteček složený napůl – hrana je přesně tak pevná a tenká, aby vám pomohla se šílenosti mezi zuby zbavit (předsudky o bakteriích stranou, tady jde o zachování duševní zdraví). No a na tlapky vám dnes poradím jeden chytrý produkt – Hydratační krém na ruce s měsíčkem od Navia, který jsem si vybrala k testování u Míši z Krásná Každý Den.

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Vsuvka – celou tu dobu, co doma krém mám, jsem žila v tom, že je na ruce a nehty. Až teď, jak jsem se zahloubala do nápisů na lahvičce jsem zjistila, že je „na ruky s nechtíkom„! „Nechtík“ je totiž slovensky „měsíček“. No co, stane se… :-)

Balení je pro tento typ výrobku extrémně užitečné a vychytané! Zvlášť pro ty z nás, kteří tráví většinu dne u počítače. Žádné šroubování tuby a hledání spadlého víčka po zemi. Vezmete plastovou lahvičku, zmáčknete pumpičku a hotovka. A dávkování? Podle potřeby – mně na obě ruce stačí jedno zmáčknutí pumpičky na doraz.

Jakkoli se může zdát, že bude krém díky obsahu olejů a másel příliš výživný na použití v kombinaci s počítačovou klávesnicí, není tomu tak. Vyživuje suché ruce sice perfektně, ale zároveň se vstřebává jak živá voda, urychleně ulevuje od pnutí a během minutky se do kůže vpije natolik, že můžete zase vesele datlovat na počítači. Boží!

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Co na krému miluju ale úplně nejvíc, je vůně. Výrazná kombinace měsíčku a heřmánku. Jestli jsou vám tyhle kytičky blízké, budete krém stopro milovat! Mě to vždycky nutí k rukám vonět, kdykoli si je natírám. Pro nezúčastného pozorovatele bezesporu zážitek dne.

Krémy na ruce mívám sklon křečkovat, stejně jako balzámy na rty. S používáním už je to ale horší. Pokud je třeba vyvinout byť jen malé úsilí, jak se do tuby dostat (šroubovací víčko), používám krém často jen první týden, nebo dva. Dokud mě baví. Pak ho začnu postupně vynechávat, až si ho nakonec nastěhuju k posteli na mazání chodidel před spaním. Tam mi obaly zas tak nevadí. Nebo ho někomu věnuju. Navia mě ale drží pořád, krém je mi strašně sympatický, voní mi, baví mě a jeho zařazení do běžného dne mi nedělalo absolutně žádný problém a zvykla jsem si na něj ukrutně rychle.

Navia - Hydratační krém na ruce s měsíčkem

Shrnutí

  • krém nádherně voní po heřmánku a měsíčku
  • okamžitě ulevuje suchým rukám
  • je možné ho používat jako krém na ruce do kanceláře
  • složení je úžasně bylinkové
  • na jedno natření rukou vám postačí množství malého hrášku
  • krém je sice hodně výživný, ale přesto nijak výrazně mastný
  • nechává ruce provoněné, hedvábné a ošetřené
  • je perfektní a mileráda vám ho doporučím

Používáte krémy na ruce? A taky když je v pumpičce, tak se přinutíte ruce mazat spíš, než když musíte absolvovat sekundu navíc se šroubováním víčka? :-D

Odkaz do e-shopu Krásná Každý Den:
Navia – Hydratační krém na ruce s měsíčkem – 259 Kč (30 ml)Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *