Collistar – řasenka ART Design a dvoufázový oční odličovač

Collistar - řasenka ART Design a dvoufázový oční odličovač

Půjdu rovnou k věci. Nikdy jsem neměla lepší řasenku, než je Collistar ART design. Prostě ne. A to prosím tvrdím za plného vědomí a v krvi mi kolují jen dvě kávy a jeden kombe čaj. Tahle řasenka z Elnino má precizní kartáček, dokonalý temně černý odstín, nabírá od prvního použití ideální množství barvy, nemaže se, neštípe v očích, neslepuje řasy, dobře se odličuje. Je boží!

Ať už ji srovnám s jakoukoli předchozí řasenkou, která mi rukama prošla, Collistar vychází z porovnání suverénně vítězně. A to svůj pomyslný žebříček neskládám z žádných šmuků! Zástup mnou vyzkoušených kousků sestává z takových hvězd, jako je legendární Lancôme Hypnôse, čokoládová 100% Pure, Clinique, Dizao, Frais Monde, L’Oréal, Sante, Couleur Caramel… Ale Collistar mě prostě dostala na první dobrou. I s cenou.

Italská řasenka má prapodivně pokroucený stylový obal, u kterého se pořád nemůžu rozhodnout, jestli se mi z něj houpe žaludek, nebo jdou oči šejdrem. Ale něco mě na něm přitahuje a baví a mám potřebu si s řasenkou hrát jak malé děcko. Přirovnala bych ji k propisce, kterou když dostanete do ruky, automaticky s ní cvakáte. Nebo se snažíte palcem urvat tu plastovou pacičku, za kterou tužka drží v kapse. Anebo když si hrajete s gumičkou do vlasů, která připomíná odstřihlou kroucenou telefonní šňůru. To je taky mega zlo. A takže do téhle skupinky patří i řasenka :-D

Collistar - řasenka ART Design a dvoufázový oční odličovač

V úvodu už jsem vykecala vše, co šlo, teď to trochu rozvedu. Ohledně kartáčku – má kónický tvar, který se ke konci zužuje a FANTASTICKY se s ním vykresluje i ta nejmenší řasička v oku. Vrchní, spodní, vnější, vnitřní. Vždycky říkám, že s něčím takovým byste namalovali očko i paní mravenečkové. Navíc štětinky perfektně rozčešou každou řasu zvlášť a neslepí je navzájem, tudíž i když budete mít brvy extra vypelichané, řasenka vám z nich udělá jejich nejlepší možnou verzi. A jako bonus přidá i zahuštění u kořínků, což bude působit dojmem, že máte namalované tenoučké oční linky. A ještě je i o facku prodlouží. Nebo se to tak aspoň zdá.

Další věcí je, že se barva z řas nedrolí a neopadává pod oko, řasenka se nerozmazává a nedráždí oči. Vymyslete si jakou chcete požadovanou vlastnost a já jen spokojeně pokývu hlavou, že jooo, Collistar ji bez kompromisů splňuje. Nevzpomínám si, kdy jsem byla takhle odvařená z řasenky. Snad jen samotná výdrž by ještě mohla shodit hodnocení, ale vzhledem k tomu, že řasenku vlastním od začátku června a ani po dvou měsících se nechystá vysychat a odejít do věčných lovišť – i tohle vidím silně nadějně!

Jak jste určitě pochopili z fotek, řasenka byla v sadě s odličovačem v tuze krásné pruhované taštičce na zip. Já mám tyhle sady děsně ráda, poněvadž kosmetických taštiček není nikdy dost!

Collistar - řasenka ART Design a dvoufázový oční odličovač

Samotný odličovač je dvoufázový a je to čistokrevná chemka, žádná přírodní kosmetika v pravém smyslu toho slova. A nic na tom nezmění ani pár rostlinných extraktů, ač je samozřejmě ve složení beru jako plus. Čeho jsem se trochu bála, tak samotné konzistence, která v sobě obsahuje vodní a olejovou složku. Na jednu stranu je to obrovská výhoda při odličování voděodolného make-upu, protože s takovým čističem pustí všechny barvy během pár vteřin. Na druhou stranu se mi u těchto typů odličovačů stává, že mě z nich štípou oči a mám zamlžené vidění dalších pár hodin. Odličuju se po příchodu domů, což je kdykoli během dne. Nikdy ne až těsně před spaním. A fakt nepotřebuju mít zbytek dne pocit, že se na svět dívám přes mikrotenový sáček. Proto ty obavy.

Ale k praktickým poznatkům. Odličovač jsem pořádně protřepala, aby se obě fáze spojily. Nanesla jsem pár kapek na vatové tamponky a přiložila na oči. Nechala pár vteřin působit a jemně barvu z řas stáhla. Opakovala jsem ještě jednou. A použila i svůj „chňapečkový chmat„. Tamponek chytnu palcem a ukazováčkem, udělám z něj malou chňapku, kterou řasy uchopím a opatrně z nich stáhnu poslední zbytky řasenky. Celá procedura komplet mi zabere 10-15 vteřin, když moc.

Collistar - řasenka ART Design a dvoufázový oční odličovač

Uživatelská přítulnost? 10 bodů z 10 možných. K olejovým a dvoufázovým očním odličovačům jsem obezřetná právě proto, že mi oči často podráždí a já po odlíčení vidím prd a očka mě často i pálí. V tomto případě ne. Řasenku jsem sundala, oči opláchla vodou a hotovka. Bez mlžení, bez štípání, bez podráždění.

Takže moje závěry z tohoto testování? Poměr cena/výkon je tady nadprůměrný a jestli chcete tip na GENIÁLNÍ řasenku, neváhejte a po Collistar ART design skočte. Jo a prodává se i v dalších variantách s jinou barevnou taštičkou :-)

Koupit řasenku Collistar na Elnino


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *