Garnier BIO – Micelární voda Orange Blossom

Garnier BIO

Není větší tragédie, než když zapomenete, že jste včera vypotřebovali poslední kapku micelárky a vrátíte se večer domů s namalovanýma očima. Já vím, že se dají oči odlíčit i olejem (a také jsem to udělala – co mi zbývalo?!), ale říct, že je to „sakra nepříjemné“ úplně nevystihuje škálu pocitů, které mnou cloumaly, když jsem seděla u zrcadla, snažila se odlíčit a troška oleje se mi dostala i do oka. Pálí a řeže to jako čert a vidíte rozmazaně další dvě hodiny! To absolvovat ještě jednou, tak radši řasenku zahodím úplně!

Na odličování očí jsem za poslední roky vyzkoušela snad všechno – olejíčky, dvoufázové odličovače, bambilion různých emulzí a mlék, balzámků (dokonce!) a vodiček a micelárních vod. Některé odličovací pokusy byly příjemnější, jiné méně. Nejvíce mi ale u očí vyhovuje právě micelárka. Je to rychlé a šetrné (pokud si nekoupíte dryják, co vám vyžere i duhovku), odličování neštípe a vy namísto půlhodinového šmrdlání tamponkem jen očko dvakrát přetřete a máte hotovo. Ideální stav!

Měla jsem jasno, co chci – micelární vodu, kterou seženu hned teď (čekání na zásilku z e-shopu by moje oči nerozdýchaly), nebude to extra odmašťovák a nebude mě stát půl výplaty. A víte, co? Já na geniální „micku“ narazila během nákupu v potravinách! Zkusmo jsem zabrousila do oddělení s pleťovkou a zalíbilo se mi tam balení Garnier BIO micelárky s vůní pomerančových květů (dělá se i chrpová varianta). A podržte se – ona má dokonce EcoCert certifikát! Ten zaručuje, že minimálně 95% všech ingrediencí je přírodního (a rostlinného) původu a minimálně 10% všech složek pochází z ekologického zemědělství. Zelenou Garnier kosmetiku jsem milovala ve svém před-blogovém období a používala jsem nadšeně celou řadu. Ale z BIO produktů jsem nic nezkoušela. Nejvyšší čas to napravit!

Garnier BIO
Garnier BIO
Garnier BIO

Micelárku už mám doma dva měsíce, ubyla z ní zhruba pětina a hlásím, že si vodičku nemůžu vynachválit! Abych ve vůni rozpoznala pomerančový květ, to bych musela mít dvě promile v krvi a větší fantazii. Někde v pozadí je náznak pomerančové kůry, to bezesporu. Ale typická neroli vůně určitě ne. Vlastně je to něco mezi jarovou vodou a pomerančovým BonPari bonbonem. A mně se to líbí, přestože jsem se původně těšila na květ pomeranče.

Odličování je bezproblémové, šetrné a nemůžu mu vytknout ani Ň. Oči mám čisté během pár vteřin, ať na ně použiju líčidel, kolik chci. Dva tamponky odlíčí barvy, třetí dočistí zbytky. Ještě bych ráda podotkla, že nepoužívám voděodolnou řasenku, tudíž nedokážu říct, jestli si s ní Garnier poradí, nebo ne.

Za celé dva měsíce se mi nikdy nestalo, že by mi micelární voda oči podráždila (ani když se mi dostala do oka), přesušila oční okolí, nebo způsobila cokoli nežádoucího. Jde o ten typ, který si koupíte, bez problémů zařadíte do rutiny a jakmile dojde, běžíte pro další. Vzhledem k ceně, množství a faktu, že mi skoro neubývá, je to perfektní kup a doporučuju otestovat!

Koupit kosmetiku Garnier na Elnino

4 thoughts on “Garnier BIO – Micelární voda Orange Blossom

 1. Odličovací mlíko od Garnier – které existuje doteď – byl historicky úplně první kus kosmetiky, který jsem vlastnila! :)) Bylo to asi ve druhý třídě, sestřenka si koupila zelený a já růžový, i když jsem tajně chtěla to zelený! :D Dodneška, když jdu kolem regálu, cítím jakousi vlahou nežnost vůči týhle lahvičce :D

  1. Zrovna dneska jsem měla mléko v Tescu v ruce (i to růžové) a opravdu jsem přemýšlela, jestli si ho z nostalgie nevzít. Za 80 Kč je tuším měli :-D Dřív jsem mléko milovala a používala jsem celou zelenou řadu – včetně odličovače na očka i zelenkavého gelového krému, který náááádherně voněl. Růžové jsem zkoušela taky, ale to zelené – to mělo vůni, která byla nezaměnitelná! :-)
   Bebe

 2. Túto micelárku som skúšala aj ja a bola moc super. Všeobecne sa mi zapáčila celá BIO rada od Garnier. Ak by som mohla odporučiť, tak vyskúšaj aj ich čistiaci gél. Je skvelý a dokonalo vonia.

  xxAlexandra z MS ALWAYS LATE

  1. Tak to je přesně informace, kterou jsem nechtěla slyšet, Alex – že je celá ta řada super :-D Jak mám teď odolat?! :-D Ale stopro ještě něco od Bio garnier otestuju!
   Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *