Revalid Hair Complex – doplněk stravy (vlasová výživa)

Péče o vlasy je mým velkým tématem od června loňského roku, kdy mi ruplo v bedně a rozhodla jsem se, že se zbavím černé barvy, kterou jsem si postupně kouzlila na hlavě vším možným. Ano, i „šamponem“ Palette, který podle mě z hlavy sice vymyjete, ale možná tak kyselinou sírovou. Od června jsem si postupně prošla stádiem „ježišmarja, ta černá se drží zuby nehty“, přes tmavou zrzavou, světlejší zrzavou (obě byly boží!) a dočasnou blonďatou. Momentálně se nacházím v rozčileném zmateném období, kdy jsem si řekla, že se na to můžu vyprdnout a nechám vlasy odrůst. Přičemž jsem samozřejmě zjistila, že na to nemám koule, protože jsem prošedivělá víc, než jsem si myslela a jestli nechci vypadat jako svá o tři generace starší příbuzná, musím vymyslet něco jiného. Koketuju s myšlenkou na hennu, ale ještě jsem se nerozmyslela. Představa, že mi zase po několikáté aplikaci víc a víc tmavne, mě neláká. A tak vyčkávám, jestli mě neosvítí duch svatý se super nápadem. A během toho vlasy tónuju barevnými maskami Maria Nila (věc, která se úplně vymyje a je přírodní).

Bohužel vzpomínkou na multibarevný loňský rok není jen flekatá odrůstající barva, ale hlavně kvalita vlasů. Ta šla totálně do háje loni v prosinci, kdy jsem to přepískla s odbarvovačem a stvořila si z vlasů gumičkovaté krepaté roští. Další stupeň už je podle mě jen to, že si vlasy upálíte a ony upadnou samy. Takže jsem vyhlásila stopku jakýmkoli experimentům a od prosince si nefrčím v barvách, ale v ozdravění vlasů a stal se ze mě profík na vlasové masky a zábaly.

Jelikož jsem ale holka chytrá, je mi jasné, že v tomhle případě je třeba dodat vlasové pokožce výživu nejen zvenčí, ale hlavně zevnitř. Na jídelníčku nemám moc co vylepšovat, řekla bych, a tak jsem začala hledat nějaké šikovné vitaminy na vlasy. Aby vlasy rostly rychleji, nevypadávaly a byly silnější a nelámaly se. Doplňků jsem za svůj život vyzkoušela spooooustu. Některé byly lepší, jiné míň. Některé za ty prachy stály, za jiné bych zpětně nedala ani zlámaný pětník. Ale! Nad všemi v mých očích momentálně vystupuje jeden jediný – Revalid. Lidi, to je pecka toto!

Mám z BENU lékárny tříměsíční balení tobolek (180 ks) a momentálně jsou to dva měsíce, co je užívám ráno a večer. A paráda! Jsem nadšená! Vlastně ne – jsem v šoku!

Už během prvního měsíce užívání mi začaly vlásky výrazněji podrůstat a ustávalo padání. A během druhého měsíce vypadám s mini vláskama, které mi trčí na všechny strany, jak rozcuchaný Křemílek (neptejte se proč zrovna Křemílek – tohle přirovnání používá můj chlap a mně se strašně líbí a převzala jsem ho taky :-D.

Co je ale boží ještě víc, tak že namísto hrsti vlasů, které jsem spláchla do odpadu předtím (a není divu – za harakiri, co jsem s vlasama dělala, bych se nedivila i za plešku!) mi teď nevypadne buď vůbec nic, nebo max tři vlasy a nazdar. Skvělé? Ne! BOMBASTICKÉ!

Rychlost růstu vlasů? Ta se mi snad děje před očima! 6 cm od Vánoc tam prostě je. Měřila jsem to. Odrost jako p*ase. Jestli to takhle půjde dál, délky mám odrostlé do konce prázdnin nejpozději. Žádné čekání celý rok! Je ale pravda, že k Revalid tobolkám maskuju jak o život (při každém mytí vlasů 2-3x týdně) a střídám to i se zábaly. A k vlasovým maskám přidávám olejíčky. Určitě mrkněte na můj nedávný článek, kde téma olejových zábalů popisuju.

Jo a důležitá poznámka – tobolky se užívají s jídlem. Když jsem se párkrát zapomněla a jedla je nalačno, bolel mě žaludek. Stačí něco malého k snědku, klidně jen hrstička oříšků, jogurt nebo banán.

Ohledně stavu nehtů, na které by měl Revalid působit taktéž – nevšimla jsem si nějakého výrazného zlepšení. Možná tak o 10-20%? Nic zásadního, jako u vlasů. V tomhle mi spíš pomohl lak na nehty Sililevo (taktéž seženete v lékárně), který nehty zpevnil a zabránil jejich třepení a lámání.

Ještě mi zbývá měsíc, abych Revalid balení dobrala do konce, takže očekávám minimálně stejné vlasové zázraky, jako doposud. Možná větší. Akorát si budu muset udělat kadeřnický kurz, protože s touhle rychlostí růstu vlasů bych za chvilku vypadala jak Locika z pohádky Na vlásku :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *