100% Pure – Dárkový set detoxikace a hydratace

U kolika kosmetických značek můžete říct, že ať sáhnete po čemkoli z jejich sortimentu, nemůžete se splést a vždycky budete skákat radostí metr dvacet? Ha? Vždycky se přeci najde nějaké to „ale“ a hnidopišské poznámky, co by bylo lepší, kdyby. Nebo ne…?

No rozhodně nééé! Aspoň u značky 100% Pure, která má jedny z nejlepších produktů, které můžete vůbec sehnat. Ať je to pleťovka, tělová péče, dekorativka, vlasovka. Je úplně šumafuk, co si vyberete. Na 99,9% z toho padnete na zadek a budete nadšení. Až tak suverénně to napíšu.

Moje poslední přírůstky od 100% Pure jsou hned tři a poslala mi je Andrejka v rámci soutěže, která probíhala nedávno u mě na Instagramu, jestli si vzpomínáte. Soutěžilo se o kosmetické sady, z nichž každá byla zaměřená na trochu jinou péči – vlasy, rozjasnění pleti, líčení, sada proti vráskám, aj. Však mrkněte na e-shop, sady jsou pořád k dostání.

Mě nejvíc ze všech zaujal set Detoxikace a hydratace a ano, prim v tom hrála hlavně přítomnost legendárního kofeinového očního krému, co voní jak sladký popcorn. Ten jednou vyzkoušíte a už nechcete nikdy jinak, za to vám ručím! Měla jsem ho snad stokrát ve vzorku a 2x v plném balení (v tom mini) a pokaždé jsem z něj byla na větvi úplně stejně. Co je na něm nejvíc top? Krom vůně je to obrovská uživatelská přítulnost (to nejde napsat jinak), poněvadž aplikace krému vám zabere tak pět vteřin i se šroubováním víčka. Krém se bleskurychle vstřebává bez zbytkové mastnoty a jen co jej nanesete a dáte zpátky na poličku, už můžete nanášet korektor, nebo oční stíny. Jo a navíc funguje na očka stejně, jako ranní espresso na váš mozek. Krém obsahuje kofein a je přímo určen pro postupné mizíkování tmavých stínů kolem očí a likvidaci opuchlin a otoků. Tak jestli něčím podobným trpíte, vřele doporučuju „popcornový“ oční krém zkusit. Třeba nejdřív jen ze vzorečku, ať máte jistotu. Ale stojí za to!

Dalším produktem ze setu je pro mě novinka, a to BIO pleťový hydratační krém. Je určen pro dehydratovanou pleť, Lehký krém se stejně bleskovým vstřebáváním, jako jeho kofeinový oční bratříček, extrémně hydratuje kožní buňky. Sám o sobě je ideální pro mastnou pleť, které neucpává póry, nezatěžuje ji a díky dodané hydrataci pleť nemusí hysterčit s nadměrnou tvorbou mazu. U suššího typu pleti (to mám i já) je třeba krém doplnit ještě olejovou vrstvou – přidávám ke krému 2 kapky arganového séra Růže od Maat. Krém jemně voní po dřevnatých bylinkách (jakkoli divně to zní) a já tipuju, že by to podle složení mohla být směs bergamotu a cedru. Možná i vetiver v tom je, ale to si nejsem jistá, protože ho samotný neznám a ještě jsem si neměla kde doplnit svou vonnou kartotéku. Krém se kamarádí i v kombinaci s jakýmkoli jiným krémem, korektorem, BB krémem, čímkoli. Narazit na takhle kamarádský typ produktu je vždycky radost :-)

Třetím kouskem v balíčku byla taktéž nová věc, se kterou jsem se ještě nepotkala, a to Pleťový čisticí prášek Detoxikační bylinky. K tomu jsem byla ze začátku velice skeptická a popravdě mě podle popisu kosmetika moc nezaujala. Do prvního vyzkoušení. Pak jsem si musela sednout i na židli, jinak bych padla na zadek rovnou na zem! Co v tom sakryš je?! Kdo to namíchal?! Kdo tu věc očaroval?! Je to PECKA! Ale totální! Takhle mi pleť nerozzářila ani půlhodinová pleťová maska, týdenní wellness a objev dokonalé červené rtěnky – a to všechno dohromady! No zůstala jsem zírat na zrcadlo jak na zjevení. Ale popořádku. V plastové šroubovací lahvičce je prášek, který voní podobně, jako zelené Orbitky – po mátě. To je celé trochu matoucí, ale nebojte, použití je neuvěřitelně primitivní. Navlhčíte obličej. Nasypete si do dlaně trošku prášku – stačí jednou „sypnout“. Přidáte pár kapek vody a prstem v dlani směs smícháte. A nanesete na obličej. Bříšky prstů zelenou směsku jemně roztíráte po obličeji, čímž absolvujete zároveň jak čištění, tak VELMI jemný peeling. Po minutě pleť opláchnete a zkontrolujete v zrcadle. A pak mi kdyžtak napište, jestli jste kdy měli rozjasněnější pokožku ;-)

Jestli si nutně potřebujete udělat radost (kdo nepotřebuje?) a už dlouho brouzdáte kolem 100% Pure e-shopu, určitě mrkněte i do jejich speciální nabídky, kde jsou sety pořád skladem. Vřele doporučuju jejich bambusový pudr (TOP, TOP, TOP, TOOOOOP pudr!), nebo sadu Rozjasněná tvář, která obsahuje pleťové sérum Vitamin C (ultra boží věc!), Acai peeling (olalááá!) a pleťovou masku s Vitaminem C (v kombinaci s výše uvedeným si můžete rovnou na matrice zažádat o zapsání pozdějšího data narození v občance s tím, že rodiče se spletli – každý vám uvěří! :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *