Savon de Lisoleil – masážní svíčka Vanilkové nebe

Když jsem v balíčku od Nastěnky ze Savon de Lisoleil uviděla masážní svíčku na tělo, chvilku jsem dumala, jestli jsem si takovou šílenost vybrala sama, nebo jestli je to bonusové překvapení. Svíčka? Na tělo? Jaj… Na první dobrou mi to zavánělo sado-maso choutkami a v duchu jsem se škodolibě uchechtla, jak budu na chlapovi testovat horký vosk :-D

Tak není to ani sado-maso, ani vosk, to říkám hned na úvod. Proč se to tedy jmenuje svíčka? Protože to tak vypadá, má to knotek a dá se to zapálit. Proč to zároveň klasická svíčka není? Poněvadž samotný „masážní materiál“ není z vosku (a to ani sojového!), ale čistě jen z těch nejkvalitnějších přírodních olejů a másel. A co to slovo „masážní“ v názvu? Jestli jste si stejně jako já představili, že svíčku vyklepnete ze skleničky a celou ji budete používat na masáž, jste vedle, jak ta jedle. Jak to tedy funguje?

Knotek zapálíte, necháte 3-10 minut hořet (ale klidně stačí i mnohem kratší doba). Pak svíčku sfouknete a příjemně teplou směs olejů a másel, která roztála do tekuté konzistence, můžete snadno nabírat ze skleničky a natírat s ní kůži. Nespálíte se, nebojte. Není to horké, je to příjemně teplé. Však mrkněte na Instagram, mám tam instruktážní video, ať máte představu, jak přesně ta hračka funguje.

Abyste věděli – tak sérum (nejen) na rty Dračice není o nic míň mlsná záležitost, než Vanilkové nebe! :-) Na recenzi mrkněte sem!

Proč byste zrovna takovou věc měli potřebovat a k čemu vám bude masážní svíčka dobrá? Díky NESKUTEČNÉ vůni, to může být buď fantastický dárek pro kosmetického mlsouna, nebo si takovou luxusní péči dopřejte klidně sami, nebo s drahou polovičkou. Garantuju vám, že nic tak dokonale vonícího doma ještě nemáte. Ani v kosmetice, ani ve spíži. Masážní svíčka Vanilkové nebe totiž voní jak ta nejpoctivější a nejaromatičtější bílá čokoláda, kterou kdy kdo na světě stvořil. Možná ťuknutá i extra vymazlenou mléčnou čokoládou. Jinými slovy – máte-li v okolí někoho, kdo je na čokoládě doslova a do písmene závislý, je tohle perfektní tip na dáreček, za který vám bude dotyčný líbat ruce. Protože si jednou ke sklence přivoní a za silně procítěného „aaaach“ na fleku omdlí. A bude u toho mít srandovně spokojený výraz :-)

Pokud celou dobu čtete s tím, že sice čokoládu milujete a hned byste kosmetiku s takovou vůní uvítali, ale že to zapalování svíčky není nic pro vás, mám ještě jeden tip, za který mě proklejete. Víte, ta věc se dá používat i bez sirek. Stačí totiž po hmotě ve skleničce přejet prstem a použít se dá velmi snadno i takto. Můžete s ní natřít rty, obličej, tělo… Je jako tuhý balzámek, který ale pod teplými bříšky prstů ochotně taje a dá se snadno nanášet na kůži. A třeba na rtech je to cosi TAK chutňučkého a dobručkého, že vám ten spoko výraz nezmizí z obličeje celou dobu, co se budete olizovat až za ušima. Nemáte zač :-D

PS: jestli se vám myšlenka masážní svíčky líbí, můžete si o ni rovnou i zasoutěžit u mě na Instagramu! ;-)

2 thoughts on “Savon de Lisoleil – masážní svíčka Vanilkové nebe

  1. Ta vůně je opravdu luxusní, hodně povedená. Nejpovedenější vanilka co znám. Svíčku jsem zapálenou zatím neměla, používám jako krém na suchá místa a opatruji ji jako poklad! :)

    1. Marti, já se přiznám, že jsem měla svíčku zapálenou 2x. Jinak ji používám úplně stejně, jak píšeš Ty – jako krém. A vanilka to je přímo ukázková! Nejkrásnější! :o)
      Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *