Ere Perez – tónovací balzámky na rty Life, Love a rtěnka Sway

Když jsem si chystala poznámky k tónovacím balzámkům a rtěnce Ere Perez, musela jsem vstát a jít si pro dva z nich do své denní kabelky, protože je u sebe nosím nepřetržitě a ani je z kabelky nevytahuju. Vždycky si vezmu rtěnku a jeden z balzámků (jednu dobu jsem s sebou nosila oba), protože univerzálnější trojici barviček na rty jsem snad doma ještě neměla. Jsou to už nějakou dobu mí nejlepší kamarádi a pokud zrovna nemám náladu na výrazné rty a chci něco pohodlného, nekřiklavého, ale přitom na první pohled hezky upraveného, není nad čím dumat a jdu najisto k Ere Perez!

Od Martinky z Biobalíčku jsem si pro srovnání vybrala hned tři kousky barviček na rty s violkou, a to dva tónované balzámky v odstínech Love a Life a jednu rtěnku s kakaovým máslem v odstínu Sway. Dojmy? Nač chodit kolem horké kaše – všechno je to boží a doporučuju všemi dvaceti! Hlavně těm z vás, kteří hledají každodenní barevnou péči na rty, ale z nějakého důvodu se necítí na nic výrazného.

S Ere Perez se levou zadní namalujete i poslepu bez zrcátka a na rtech jsou jak balzámky, tak rtěnka maximálně pohodlné. Nemusíte řešit, jestli máte rty šupinkaté, nebo vysušené – prostě je namažete a jsou fit a krásné. A jako bonus i „oblečené“ v něžných odstínech. Tak snadné to je.

Rtěnky i balzámky mají minimalistický bílý obal, který ale působí luxusně a pevně, protože není jen z plastu, ale třeba víčko je myslím z hliníku (tipuju). Díky tomu je rtěnka i balzám do ruky citelně těžší, než obyčejná plastová tyčinka na rty. A zkrátka to dělá dojem, že je to „kus materiálu“ a cosi lepšího.

Odstín balzámku Life vypadá na první pohled křiklavě a signálně, ale nebojte. Opravdu rty oblékne jen do lehkého nádechu té nejpřirozenější červené. Jako kdybyste takhlě šťavnaté rty měli odjakživa a nějaká kosmetika s tím neměla nic společného. Je to nevinné a zároveň šibalsky koketní. Za mě ideální doplněk, který už se do líčícího šuplíčku u stolu ani nepodívá, protože má svoje pevné místo v kabelce, abych měla balzámek pořád po ruce.

Balzámek Love má něžně růžovou barvu, která fantasticky pasuje k „le no make-up look“, čili k líčení, které vám sice nějakou dobu zabere a ve výsledku vypadáte skvěle, ale pak k vám přijde chlap a prohlásí „no vidíš, nejhezčí jsi stejně, když se vůbec nemaluješ“. Mimochodem – víte, co je to opravdická láska? Když vám chlap řekně, že se mu líbíte, i když se zrovna probudíte, máte vlasy na všechny strany jak Rákosníček, oči ještě zalepené a obličej pomačkaný od polštáře. To je pak úplně nej :-D

Rtěnka Sway je TA rtěnka, která mi ve sbírce zoufale chyběla! Jakkoli jsem si párkrát myslela, že jsem už opravdicky narazila na tu správně neutrální barvu, která vypadá upraveně, ale zároveň jemně a hlavně ne „tělově“ jako korektor (fuj), nebylo to pořád ono. Sway ale vystihuje vše, co jsem kdy od takové rtěnky chtěla. Je studeně narůžovělá, ale ne moc. Je výrazná, ale ne víc, než jak byste zdůraznili svou přirozenou barvu rtů. Je na první pohled jasné, že na sobě máte rtěnku, ale nijak to barevně neruší. A co je nejlepší – ani jedinkrát vás během dne nenapadne, že byste si měli rtěnku zkontrolovat, protože co když jste se někde blbě otřeli a vypadáte jak Joker. Ne. Toto je TEN odstín, TA rtěnka a TO líčení. Použitelné kdykoli, kdekoli. Všechny palce nahoru!

Co se výdrže týče – balzámky používám podle potřeby a opravuju je po jídle (to je jasné) a někdy i po pití. Vzhledem k mastnější konzistenci je jasné, že nevydrží věčně. Rtěnku opravuju po jídle, po pití není třeba. Jo a taky záleží na tom, co zrovna jím. Když jsou to sušenky, nemá smysl se o opravách vůbec bavit. Barvičky se ani nehnou. Ale třeba takový chřest s bramborovou kaší a holandskou omáčkou (naše nejčastější jarně/letní jídlo) už nerozdýchá ani ta nejtrvanlivější rtěnka a vždycky mi zůstanou akorát obrysy :-D

Kdybych měla Ere Perez balzámky a rtěnku zhodnotit jednou větou, pak by to bylo něco jako: pohodlnější barvy na rty abyste pohledali! No vážně. Všechny tři jsou tak přirozené, že je poslepu namalujete i za chůze venku a vůbec nad tím nepřemýšlíte. Jednoduše máte jistotu, že to bude vypadat skvěle. Tak :-)

Nějaké zkušenosti s dalšími odstíny Ere Perez balzámků, nebo rtěnek? Prosím si dojmy do komentářů! ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *