Brazilský keratin Cocochoco Gold

Tak co, ještě vás nepřestalo bavit vlasové téma? U mě je to velká věc, a tak podle toho vypadá i mé kosmetické nakupování. Včera jsem si po obědě usmyslela, že nutně potřebuju Cocochoco keratin. Teď hned. A za hodinku už jsem šťastně svírala ucho papírové taštičky a nakukovala dovnitř na krabku. Tentokrát ale veliká změna! Nebrala jsem modrý keratin Pure, ale rozhodla jsem se vyzkoušet zlatý keratin Gold. Je to prémiová řada, takže jsem byla děsně zvědavá, jestli z toho padnu na zadek, nebo se budu vracet k Pure.

Včera jsem zvládla keratin nejen koupit, ale rovnou i dát na vlasy – tudíž momentálně mám na hlavě nejen KRÁÁÁÁSNOU oříškovou barvu bez jediné šedinky, ale ještě ke všemu mám vlasy pěkně rovné. Boží! A ještě než zapomenu – kupovala jsem keratin na cocochoco-keratin.cz, kde jsem využila i svůj kupon RUZOVYCHROUST15 na 15% slevu (vy můžete taky, samozřejmě!). Ono se to nezdá, ale na té 250 ml lahvičce vám to ušetří přes dvě stovky. Se vyplatí!

Postup nanášení je úplně stejný, jako popisuju v článku s podrobným postupem. Určitě na něj mrkněte, jestli se na keratin v domácích podmínkách chystáte – já podle něj taky vždycky jedu. Sice si už postup pamatuju, ale pro jistotu si ověřuju, jestli to dělám dobře, abych na něco nezapomněla. Klasicky protřepat lahvičku, nebo vlasy po nanesení keratinu rozčesat.

Hlavní změna oproti modrému Pure keratinu? Tak předně barva. Ta je u keratinu Gold (jak název chytře napovídá) zlatá. Ale nejen v lahvičce. Ona je i na vlasech! Byli jsme venku a chlap kolem mě obdivně poletoval s mobilem, jak čmeláček kolem kytky a snažil se zachytit třpyt na fotce. Je to dokonalé! Já mám teda z Khadí henny a oříškového odstínu stvořenou studenou hnědou (kuk sem do článku, jak to udělat), ale keratin mi barvu potáhnul jemnou zlatou metalízou. Na slunci je to vážně nádhera :-)

Oproti Pure bych viděla ještě jeden rozdíl, a to že Gold keratin podle mě tak nečpí během aplikace. Jasně, při nanášení kolem obličeje může trochu dráždit, ale řekla bych, že Pure byl několikanásobně intenzivnější. I při následném fénování. A taky se víc přichytával na žehličku. Ačkoli… To mohlo být klidně i mou vinou, že jsem keratinu dala na vlasy moc. Co se tedy týče aplikace Gold, pracovalo se mi s ním lépe, než s Pure.

Ono to vypadá, že to jde do zrz, ale fakt ne – to jsme se pokoušeli na sluníčku vyfotit tu „zlatou metalízu“ z keratinu :-D

Jsem zvědavá, za jak dlouho bude potřeba keratin obnovit. Většinou za 2-3 měsíce to bývá.

Tolik zatím stručná aktualizace telenovely „Bebe a její vlasy“. Současný stav mi vyhovuje asi tak na milion %, jsem absolutně spokojená [ťuk ťuk do dřeva] a nechci na něm nic měnit. Nemám šediny, barva je krásně přirozeně hnědá, vlasy rovné. Jupijej! A taky mi ta hnědá přijde mnohem lepší, než černá. Je taková jemnější, kdežto v té tvrdé černé jsem byla hodně bledá, mi přišlo.

Jo a kvůli tomuhle všemu jsem taky poprosila chlapa, ať mě laskavě upozorní, kdyby na mě šly zase odbarvovací roupy, nebo experimentování s jinými odstíny. On: „Ale když ti to řeknu, poslechneš mě?“. Já: „Nejspíš ne. Budu nadávat, co se mi do toho pleteš a udělám si to po svém. Znáš to. Ale stejně to prosimtě zkus.“ :-D

4 thoughts on “Brazilský keratin Cocochoco Gold

  1. Zdravím, děkuji za článek :) jen se chci zeptat, co všechno při aplikaci z te Cocochoco řady používáte? Tím myslím, jestli kupujete keratin, čisticí šampon, bezsulfatovy sampon, i kondicioner? Nebo jen sampon a keratin? děkuji, Eliška

    1. Eliško, kupuju jen keratin a čisticí šampon. Tahle dvojice musí být spolu, normálním šamponem ten čisticí nahradit nejde. A co se týče šamponů a kondicionérů – ty testuju co chvíli nové, přestože si vždycky řeknu, že „ježišmarja, tenhle je tak boží, že už u něj zůstanu“ :-D Doteď jsem používala jen modrý keratin Pure, ale naposled jsem zkusila tu variantu Gold a myslím, že by mohla být i lepší, než Pure! :-)
      Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *