Káva nejen v šálku. Vyzkoušejte přírodní kávový peeling

Lázeňská káva

(Komerční sdělení)

Pozitivní účinky kávy se týkají především jejího vnitřního užití čili pití kávy. Kromě lahodného nápoje lze kávu použít jako přírodní peeling s úžasnými výsledky.

Péče o pleť a káva

Hydratační krémy a pravidelné čištění pleti patří k denní rutině. Nezapomínejte ale na důležitost exfoliace čili použití peelingu. Kávové peelingy pak patří mezi ty nejúčinnější. S nimi získáte jemnou pokožku i vyrovnaný tón pleti. Takovýto peeling si můžete vyzkoušet připravit sami doma nebo již hotový kávový peeling zakoupit na e-shopu Lázeňské kávy. Obsahuje pouze přírodní ingredience a kromě kávy v něm najdete například kokosový a mandlový olej i aloe vera.

5 důvodů, proč používat kávový peeling

Je přírodní pomocník pro zklidnění pleti. Kávový peeling je bez chemikálií a naopak se spoustou výživy pro pleť. Káva je známý antioxidant. Proč tedy její sílu nevyužít také v péči o pleť? Kosmetika s kávou pomůže od toxinů a rozjasní pokožku.

Konečně zatočíte s celulitidou. Účinná látka obsažená v kávě – kofein – pomáhá k napnuté pokožce bez otoků a zánětů. Využijte mletou kávu k masáži problémových partií. Můžete se pak těšit na hladkou pokožku bez celulitidy.

Lázeňská káva

Již zmíněná antioxidační síla kávy se na vaši pleti může projevit jako přírodní kůra proti stárnutí a vráskám. Peeling snižuje zarudnutí po vyrážkách a také pomáhá zpomalovat stárnutí pleti unavené vystavením slunečnímu záření.

Šálek kávy aktivuje tělo zevnitř a kávový peeling funguje na prokrvení zvenčí. Působí na pokožku jako stimulant. Po příjemné kávové masáži obličeje nebo i celého těla se budete hned cítit jako byste omládli.

Skvělých účinků dosáhnete s touto kávovou péčí na opálené pokožce. Kávový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky a srovnává tón pleti. Pomáhá opravovat poškození pleti způsobené vystavením UV záření. Vyrovnává, zklidňuje a přispívá k obnovení zdravé pokožky.

Domácí kávové lázně

Udělejte si čas pro sebe. Dejte si peeling a odpočiňte si u šálku výběrové kávy. Pro největší pohodlí, jak mít doma vždy čerstvě praženou kávu, se staňte předplatitelem Lázeňské kávy. Pravidelně tak obdržíte kávu přímo z pražírny až k vám domů. Nyní za skvělou cenu a s dopravou zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *