Na pedikúře jsem byla pouze jednou v životě. Bylo to v rámci testování kosmetického salonu, kde nabízeli kompletní beauty servis. Si dodnes pamatuju výraz paní kosmetičky, když jsem se zula, usadila do křesílka a vyhodila nožky na stoličku. Nejdřív se podívala na nohy. Pak na mě. Zase na nohy. A…

