Jestli něco tak úplně nedávám, jsou to osvěžovače vzduchu do zásuvky. Snad ze všech, co jsme kdy měli, mě začala časem bolet hlava a namísto příjemných pocitů z vůně jsem si spíš pomalu ale jistě pěstovala tik v oku. Když jsou voňky nastavené na nejnižší intenzitu, člověk není celý den…











