To, co vám teď řeknu, nejspíš vyzní stejně, jako kdyby vám kanibal tvrdil, že je vegetarián. Ale já to myslím smrtelně vážně – jsem kosmetický minimalista. Jestli mám z něčeho tik v oku a špatné spaní, je to hromadění věcí, kosmetiku nevyjímaje. Což se ale navzájem nevylučuje s tím, že…











