Alverde – meruňkový krém na nehty

Alverde – meruňkový krém na nehtyZhruba začátkem roku 2011 v Alverde představili Meruňkový pečující krém na nehty. U nás v ČR jsem krém v dm drogerii zahlédla až dnes, takže buď jsem si ho dřív nevšimla, nebo ho v našich obchodech začali prodávat až mnohem později. Dostal se mi do zorného úhlu hlavně proto, že s podzimem a zimou řeším záděrky z vysušené kůžičky u nehtů, kterých se ne a ne zbavit. No a jelikož zoufalý člověk dělá zoufalé věci a je ochotný toho zkusit dost – proto hurá, jdeme se podívat, co ten 15 ml kelímek schovává za zázrak.

Krém je balený v praktické malé krabičce, která je jako dělaná i do té nejmenší kapsy.

Teď mě napadá – taky tak nesnášíte, když máte nějaký krém v kapse a on v kelímku steče k jedné straně? A když ho pak otevřete, musíte nejdřív otřít víčko a u toho dát pozor, ať neopatláte všechno v dosahu půl metru? Tak tady žádný strach – meruňkový krém „neteče“, protože je hustý skoro jako vazelína.

Na netu můžete narazit na spoustu obrázků, kde má krém jasně svítivou oranžovou barvu. Všem těm fotkám nevěřte ani ťuk. Barvičku má spíš tmavěbéžovou (viz obrázek vpravo). Co je na něm úžasné – voní velmi intenzivně meruňkově (na tu meruňkovou kosmetiku mám poslední dobou jaksi štěstí) a po natření nehtů budete mít dojem, že jste právě prsty namočili do rozmačkaných meruněk, které měla babička nachystané na marmeládu. Jenom se zkuste trochu hlídat mezi lidma – ta skvělá ovocná vůně vás bude nutit pořád si čichat k prstům. Pro případného nezúčastněného pozorovatele třeba na ulici by to mohl být zážitek k popukání, protože si může domýšlet jakýkoli důvod, že… :-)

Co se samotného natírání prstíků týče – krém se vstřebává hodně rychle a jakmile si nehty a okolí natřete, nemusíte se bát, že byste zamastili na co sáhnete. Kůže okolo je na omak hebká a nehty vypadají, jako bych si je přetáhla leštícím pilníkem. Oproti třeba Balzámu na nehty od Saloos. Ten je hodně mastný a na rukou to bylo až nepříjemné. Ten by byl ideál spíš na noc.

Zatěžkávací zkoušku dostane krém v nejbližších dnech. Pak se teprv uvidí, jestli záděrkám nakope… jestli je vyléčí :-)2 thoughts on “Alverde – meruňkový krém na nehty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *