Alverde – meruňkový pleťový peeling

Alverde – meruňkový pleťový peelingAlverde je privátní značka dm drogerie a nikde jinde ji nekoupíte, než právě tady. Navíc je to přírodní kosmetika a certifikovaná k tomu – BDIH (přechází ale na NaTrue).

A jakožto stálý a spokojený zákazník dm se sem vracím pořád a zkouším, co ještě z jejich řady Alverde neznám. Samozřejmě postupně. Už se snažím doma zásoby nekřečkovat. Je to sice pekelně těžké, ale léčím se :-)

Meruňkový peeling je v poměru cena do 100,-/výkon naprosto bezkonkurenční a nedám na něho dopustit. Není hrubý a nepříjemný, jako třeba zelený Garnier (ten mě dokonce i poškrábal!), ale jemný (zrníčka jsou z křemičitého gelu, žádné velké ostré skořápky čehokoliv). Vůně je stejná, jako byste rozlouskli jádro meruňky a přičichli k němu. Na první test moc fajn. Po chvíli mi sice přišlo, že v pozadí cítím cosi zvláštní, jakoby umělé, ale nevadilo mi to natolik, abych peeling přestala používat. Víc než meruňkový Alverde se mi ještě líbil mandlový peeling od L’Occitane. Ale postupně ho přestali nabízet.

Peeling se nanáší s troškou vody na obličej, krk a dekolt a špičkama prstů se lehce rozmasíruje. Oční partie se samozřejmě vynechávají. Pak se vše opláchne vodou a voilá, pleť může směle konkurovat té miminkovské. Po peelingu je dobré naplánovat si nějakou pleťovou masku, protože pleť je jednak skvěle vyčištěná a připravená na další péči a jednak trochu pne, takže maska jí příjemně uleví.

biooo

8 thoughts on “Alverde – meruňkový pleťový peeling

 1. Já momentálně používám peelingovou masku od Alverde, z té červené řady, a je super. Až ji vypatlám, rozhodně vyzkouším tenhle peeling! Alverde mám čím dál radši. :)

  1. Kelis, na spotřebě tamponků se vždycky odličovač pozná spolehlivě… U některého člověk zabije půl balení a na některý stačí dva kousky! Až půjdu kolem Alverde regálu, tak juknu na novinky. Přeci jen už mám mezery ve vzdělání, co se snažím do DMka nechodit tak často :-))
   Bebe

 2. Je ti jasný, kde a za co budu zase v pondělí utrácet jo? :-D
  Dostal mě článek o dříve testované kosmetice, kde jsi psala že tento peeling používáš i na paže, ten prostě musím mít. :-) A navíc – je meruňkový! :-)

  1. Je mi to jasné a hodlám všem tvrdit, že jsem v tom absolutně nevinně, Domi! :-D
   Peeling se fakt dá používat i jako tělový. Zrníčka pěkně odrhnou i paže a stehna a při pravidelném používání miznou i takové ty tmavé ťupky od rozrýpaných pupínků (no jo, já vím – nemám si to škrábat. Ale kolikrát se neovládnu :-)
   Bebe

 3. Tak já tenhle peeling mám už podruhé a jsem s ním taky spokojená. Líbí se mi právě na něm to, že je takový jemný. Možná by zrníček mohlo být o cosi víc, ale i tak moji mastnou pleť pěkně „oškrábe“ a zůstane po něm heboučká a rozzářená. Navíc po opláchnutí vodou mě pleť až tak nepne, protože je krémový než gelový. Kdybych nebyla typ, co rád zkouší nové a nové, našla jsem stálici v péči o pleť :) No a ta vůně… :))

  1. Přesně vím, o čem mluvíš, Magdalenko! Taky si kolikrát svatosvatě přísahám, kterak budu kupovat už jen tuhle nebo tamtu kosmetiku, protože je přeci tak úžasná… a nakonec mi nedá zvědavost a musím testovat zase něco nového! Co kdyby byla další kosmetika ještě lepší… ;-))
   A peeling je fakt univerzální. U mě na suché pleti neplechu nedělá a pokud sedí i mastné pokožce jak píšeš… no není co řešit. Super nákup za pár peněz :-)
   Bebe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *