Melvita – vlasové sérum na suché konečky Capiforce

Melvita - vlasové sérum na suché konečky CapiforcePoslední mohykán z mojí předvánoční objednávky. Nechala jsem si ho úplně na konec, protože jsem sérum potřebovala vyzkoušet a otestovat víckrát.

O co jde: malá skleněná lahvička s pumpičkou v sobě schovává olejovou výživu na suché konečky vlasů.

Jak se to používá: vmasírujete několik kapek séra do konečků vlasů. Můžete použít jak na suché, tak na vlhké vlasy. Neoplachuje se.

Použití v praxi: po umytí vlasů jsem sérum vetřela do ještě vlhkých vlasů (tak do posledních 5 cm délky). Sérum se tak dobře vstřebalo. Jelikož jde vlastně o „olej“ do vlasů, trochu jsem se bála, že budu vypadat jak po měsíční absenci v koupelně.

No byla jsem příjemně překvapená. Namísto chemlon-style vypadaly vlasy po uschnutí velice dobře a konečky držely tvar ve fešných vlnkách a nerozcuchávaly se. Když ráno vstanu a nedejbože mě v zrcadle potká obraz něčeho, co připomíná střemhlavý průlet křovím, většinou to řeším styling sérem od L’Occitane. Ale tak řekla jsem si, že když už mám na poličce tohohle olejového prcka, zkusím experiment.

Dvě kapky oleje jsem rozetřela v dlaních a vlasy s nimi po celé délce uhladila. A voilá, ono to vypadalo dobře! Normálně se Sahara může jít zahrabat, protože vedle mých vlasů připomíná deštný prales. Ale po mém uhlazujícím mini-testu to fakt vypadalo, že nějaké to zavlažení nastalo a vlasy vypadaly mnohem spokojenější a lesklejší. Nepředstavujte si ale žádnou mastnotou napramínkovanou uťáplou kštici. Ty dvě kapky je tak miniaturní množství, že je to přesně jen na to uhlazení poletujících vlásků.

Co  sérum obsahuje: 100% ingrediencí je přírodního původu, 43,70% ingrediencí je v bio kvalitě. Z obalu: spojuje v sobě oživovací a uhlazující vlastnosti oliv, arganu, jojoby, konopí, heřmánku a světlice barvířské se změkčujícími vlastnostmi meruňky a výtažků z mořské řepy.

Vůně: velmi lehká a jemná, připomíná mi mandlový olej
Barva: oproti obrázku má sérum barvu spíš do žluta, tak se pak nelekněte :-)
Kolik ta sranda stojí: 349,- peněz za 30 ml
Závěr? I za tu krátkou dobu co olejík používám jsem si ho oblíbila natolik, že mu asi věnuju čestné a stálé místo v koupelně :-)Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *