Alverde – hydratační kúra na vlasy s aloe vera a ibiškem

Alverde – hydratační kúra na vlasy s aloe vera a ibiškemVětšinou to začíná stejně. Po nějakém čase si řeknu, že musím přece těm vlasům dopřát extra péči, protože jinak mi vypadají a budou nezdravé a budu mít hlavu jak koleno.

Je mi jasné, že i kdybych používala JEN šampon a nic jiného, tak budu mít nejspíš vlasy ok. ALE… já velice ráda podléhám všem těm reklamním kecům o nutnosti mít nejen správný kondicionér, ale i masku a kúru, po které bude háro nejkrásnější na světě… a navíc mě ohromně baví tohle všechno zkoušet :-)

Pár dní zpět, v náhlém popudu mysli se mi zabydlela v koupelně kúra na vlasy od Alverde. Velice voňavá věc to je. Sladce-růžovo-krémovo-citrusová, řekla bych. Situace vypadá vždycky takhle: koupím si kúru nebo masku na vlasy, celá natěšená přijdu domů, umyju vlasy šamponem, napatlám zlepšovák do vlasů a pak strašně obdivuju, jak jsou vlásky héébkéé a pěknéé. Do dalšího mytí euforie nestihne vyprchnout, a tak s radostí masku nanesu na pár minut znovu.

Jenže pak to přijde. Chystám se umýt si vlasy. A jako co si budeme povídat, jakmile máte dlouhé vlasy a nesušíte je fénem, ale necháváte jen tak uschnout, je to i se schnutím práce na pár hodin.

Což se plánuje když ne den dopředu, tak aspoň půl dne. A už se mi nechce se s tím piplat ani vteřinu navíc, a tak masku používám jen občas, protože komu by se chtělo čekat 10 min, když místo toho můžete třeba mlsat ty ohromně dobré perníčky, nebo se dívat na nový díl Big Bang Theory, že. Ať žijí výmluvy.

Proto mi v obchodě přitáhla oko kúra na vlasy s aloe vera a ibiškem od Alverde. Zaprvé je použití velice rychlé (zapomeňte na 5-10 min), stačí nechat třeba minutku. Zadruhé kúru používám místo kondicionéru, ať se mi nekupí spousta lahviček ve sprše. A to mě aspoň donutí kúru používat pravidelně a dá se tak posoudit, jestli je k něčemu dobrá nebo ne. Zatím mám za sebou 3 použití.

Sice už jsem zmiňovala, že kúra je pěkně voňavá, ale nezdá se mi, že by po použití vůně nějak moc ulpěla ve vlasech. Spíš jen lehounce. A navíc ji pak stejně přerazím dalšími přípravky, takže mi to ani nevadí.  Na dlouhé vlasy stačí množství, které by se vešlo na jednu zarovnanou lžíci. Plus mínus. Kdo je extra chamtivý, dá 1 a 1/2 lžíce. Celé to množství bílého krému vetřete do vlasů (můžete i přímo ke kořínkům), necháte působit zhruba po dobu, než byste napsali delší SMSku a smyjete. Vlasy po použití lehce rozčešete, budou hebké a po uschnutí budou daleko míň krepatět. Jsem s kúrou spokojená a nejspíš až vypotřebuju tuhle, pořídím další.

Info: Na netu jsem si všimla, že se prodává (prodávalo?) i 150 ml balení… V DM jsem ho ale neviděla. Koupila jsem proto menší 100 ml za 59,-7 thoughts on “Alverde – hydratační kúra na vlasy s aloe vera a ibiškem

    1. Hehe, zásoby naprosto chápu :-) Se kolikrát v obchodě v duchu seřvu ve stylu „můžeš se akorát tak dívat, opovaž se zas něco donést domů“. No… nepomáhá to… :-D

  1. Používám už více jak rok a nemůžu si vynachvált. Dělali balení větší, za stejnou cenu. Tak předpokládám, že než aby zdražovali, zmenšili balení. Ale co člověk nadělá? Já bych sice brala větší balení, klidně i za větší cenu, ale kvalita přípravku rozhoduje :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *