Weleda – Rakytníkový krém na ruce

Weleda - Rakytníkový krém na ruceSuchá a hrubá kůže na rukou, záděrky kolem nehtů – bohužel každodenní zimní realita. Krém na ruce je nutnost a poslední dobou bez něj nechodím snad ani spát. Mám nejrůznější tubičky a mini kelímky strategicky rozmístěné všude možně, protože bych si jednu tubu zapomínala brát pořád s sebou. Zatřepte s kteroukoli částí mého oděvu… vypadne vám krém na ruce. A balzám na pusu.

Teď zrovna testuju vzoreček, 10 ml balení Rakytníkového krému na ruce od Weledy. Krém má žlutou barvu – něco jako kdybyste smíchali pomerančový džus s mlékem. To je asi nejvýstižnější. O příjemnou vůni se starají éterické oleje – mandarinkový, pomerančový a grapefruitový. Ve složení je uvedený rakytníkový olej – ale vzhledem k tomu, že zatím nevím jak čistý rakytníkový olej voní, tak nemůžu říct, jestli je v tom cítit taky. Musím si doplnit znalosti :-) Každopádně jde o příjemnou, povzbuzující a nevtíravou vůni, která se bude určitě líbit naprosté většině lidí.

K natření rukou vám bohatě postačí množství o velikosti menší fazolky. Určitě bych krém doporučila, pokud pracujete v kanceláři, nebo děláte jinou práci, kde mastné ruce nemůžete potřebovat. Argumentem budiž, že jakmile si rakytníkovým krémem natřu ruce, tak po pár vteřinách můžu psát bez problémů na klávesnici, aniž bych si umastila celý notebook. Míň by vám krém mohl vyhovovat, jestli čekáte opravdu pořádné promazání rukou. Tam už by to chtělo něco hutnějšího. Pro práci v „kanclu“ ale nemá chybu.

Pokud by vás zajímalo složení: Voda, sezamový olej, alkohol, hydrolyzát včelího vosku, tapiokový škrob, hydrolyzát lecitinu, glyceridy mastných kyselin, rakytníkový olej, směs přírodních éterických olejů, xantan (přírodní bobtnavá látka).

biooo

4 thoughts on “Weleda – Rakytníkový krém na ruce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *