100% Pure – výživný krém Resveratrol

100% Pure kosmetika - pleťový krém Resveratrol

Já věděla, že taková kosmetika existuje! Cítila jsem ve svých starých kostech a rozvrzganém koleni, že na ni jednou narazím a že půjde o takový kalibr, ze kterého si sedne na zadek i Růžový chroust. Doslova.

[varování – následující informace vám můžou způsobit tik v oku, nutkání vlastnit půl sortimentu e-shopu a potřebu ztřískat pošťáka klackem, pokud se s balíčkem opozdí byť o jediný den]

Informace o téhle kosmetice kolem mě kdysi proplula, aniž by se mi nějak zaháčkovala v hlavě. Vzala jsem na vědomí, že značka 100% Pure existuje, ale nějak mi ušlo, o co přesně jde… Chyba! Měla jsem už tehdy prodat i ledvinu a nakřečkovat si zásoby do konce života, abych se v tom všem mohla rochnit a…

[významné odkašlání a uhlazení si rozcuchané pěšinky]

Pardon. Zkrat… Značka 100% Pure pochází z USA a má ji na svědomí Japonka Susie Wang. Jiný kraj, jiný mrav, a tak se namísto klasické západní výuky odmalička věnovala studiu květin, bylinek, stromů, čajových lístků a dalších pokladů přírody.

V patnácti její babči gejši došlo, že pokud chce malá Susie zrobit díru do světa, na zahrádce za domem se asi moc nechytá. Poslala ji proto ze země vycházejícího slunce směr San Francisco, aby zkusila najít lepší kariéru, než kráčet v babiččiných šlépějích.

V USA Susie vystudovala University of California v Berkley a přišla na chytrý způsob, jak stabilizovat přírodní složky využitelné pro kosmetiku a ochránit je tak před oxidací. Cérka byla velice chytrá, a tak si nechala nápad rovnou patentovat. To zaujalo jednu mega kosmetickou firmu a Susie u ní získala flek produktového vývojáře a vymýšlela fajné kosmetické recepisy.

Jenže… Jednoho krásného dne si Susie zrovna lámala hlavu nad složením nového očního krému, který měl být naprostá bomba a lidi z něj měli učůrávat štěstím. Tu se ale stalo, že omylem drbla do nádobky se složkou, která měla být v budoucím krému obsažená a ejhle… milá chemikálie jaksi rozleptala stůl. Nejspíš tehdy jí secvaklo, že tohle asi nebude něco, pod co by se s radostí podepsala a na čem by chtěla makat…

K tomu ještě výsměšná hláška některých výrobců, kterak nejsou finální produkty testovány na zvířatech, ačkoli jednotlivé složky otestovány jsou a… Milá Susie si sbalila mikroskop a míchací kádinku, práskla za sebou dveřma a založila si vlastní značku – 100% Pure. Tak.

Podle svého nejlepšího vědomí a svědomí dnes vyrábí takové kosmetické chuťovky, které:

 • jsou složením tak čisté, že se dají jíst. Všechny!
 • minerální olej, silikon, parafín, vazelínu, nebo jiné ropné svinstva v nich nenajdete ani omylem
 • to samé platí o syntetických konzervantech, emulgátorech, barvivách a parfémech. Ne a ne a ne!
 • produkty jsou maximálně koncentrované, tudíž účinné a neobsahují vodu, zahušťovadla, nebo jiná levná plnidla

Co to znamená pro váš ksichtík? Jen to, že až se za 5, 10 nebo 20 let podíváte do zrcadla, tak neuvidíte křehkou a vysušenou kůži se sklonem k tvorbě vrásek, na které se podepsala dlouhá léta používání chemické kosmetiky. Naopak. Odraz v zrcadle vám vrátí pěstěnou a hebkou kůži, která bude zářivá, jemná a hlavně – zdravá! Říkejte si co chcete, ale já prostě věřím tomu, že „stokrát nic zabilo vola“ – tudíž pokud budete denně dodávat pleti chemický koktejl několika desítek divných ingrediencí z laboratoře, tak to ve výsledku nemůže dobře dopadnout. Příroda prostě není blbá.

A copak že jsem z téhle kosmetiky ozkoušela, že mě to dovedlo takřka k extázi?

Výživný krém Resveratrol100% Pure kosmetika - pleťový krém Resveratrol

Jako upřímně – umíte si pro mou osobu představit trefnější mazání na obličej, než to s obsahem Cabernet Sauvignonu? :-)

Co se účinků týče – krém má hlavně vyživovat kůži do hloubky a chránit ji před tím, aby předčasně zestárla, ztratila pružnost, nebo se prohlubovalo poškození od nedobrého stavu životního prostředí.

A tak je sympatická tuba s pumpičkou nabušená vitaminy, antioxidanty a hlavně – pyšní se esem v rukávu, který se jmenuje „resveratrol„. Žádné sprosté slovo. Jde o velice silný přírodní antioxidant, který najdete ve slupkách a jadérkách modré révy vinné. Takže zavzpomínejte na informaci, že koupel v hroznovém víně funguje jako elixír mládí a dejte si dohromady 1 a 1. A to ani nemluvím o detox účincích vinné kosmetiky proti celulitidě!

Jak krém voní? Jako víno! Představte si, že sedíte s kamarády ve vinném sklepě, před sebou máte nalitý pohárek červeného a vedle vás jsou postavené prázdné bečky od vína, které čekají na letošní úrodu. Výstižnější popis neexistuje. Vážně. Prostě víno. S maličkým ovocným dovětkem.

Mazat si s tímhle obličej? To je panečku něco! Krém se okamžitě vstřebá, pokožku provoní, lehce vypne a jako kdyby vyhladí. Je pak sametová na dotek a zároveň příjemně vláčná. Mazání je poměrně hutné, ale nenechte se mýlit. Roztírá se suprově a vpíjí se do pokožky snad samo od sebe.

100% Pure kosmetika - pleťový krém Resveratrol

Tělové krémy

A abych se nekochala jen sama, přizvala jsem si k následujícímu vzorečkovému testování tělových krémů i chlapa. Nutno podotknout, že všechny tělové mléka spadají do luxusní hýčkací skupinky, kterou si budete šetřit a dostávat se z ní do extáze při každém použití!

Tělové mléko Hroznové víno Cabernet

Chlap: „Tyjo, tak tohle krásně voní! Něco z toho cítím… už jsem to někdy jedl… jak mango s citronem? Ne! Určitě je to nějaké ovoce! Mmmmmm… Jestli se tím opatláš, tak tě už nepustím!“
: Nádherná ovocná vůně. Taková jiskrná, svěží, optimistická. Připomíná mi to jarní den v zahradě, kdy ještě není moc horko a kolem nosu vám občas prolétne závan květin nebo rozkvetlého stromu.

Tělové mléko Mandle

Chlap: „Tohle je něco, co mi připomíná dětství. Byly to bonbony a jedl jsem to u babičky…“ [asi 10 minut jsme ňufali a přemýšleli] „Merci s marcipánem! Jo, to je ono! Mám z toho hlad…“
: Marcipánová bonboniéra. Suverénně. Mám chuť se kousnout do ruky, kam jsem krém natřela. Ta vůně je boží!

 

Tělové mléko Vanilkový lusk

Chlap: „Je to jak parfém. Takové sladké! Vanilkový puding, nebo vanilkový jogurt. Ale vanilka!“
: Věřím tomu, že kdybych krém ohřála, tak nerozeznám rozdíl od buchtiček se šodó. Tomuhle říkám vanilka!

Tak… jdu svůj kosmetický orgasmus rozchodit…

A co vy, moji milí chroustí čtenáři? Máte se 100% Pure nějakou zkušenost? Anebo jste o téhle značce zatím neměli potuchy? A čistě teoreticky… láká vas vyzkoušet z jejich sortimentu něco konkrétního…? ;-)40 thoughts on “100% Pure – výživný krém Resveratrol

  1. Za okuknutí značka rozhodně stojí! ;-)
   Mandlový krém voní úplně přesně jak jedna bonboniéra a já si zaboha nemůžu vybavit název. Taková veliká a modrá… :-D
   Bebe

 1. Po přečtení úvodu jsem čekala nějaké šílené částky za produkty a po okouknutí stránek ty ceny jsou sice trošku vyšší, ale ještě se to dá. Zalíbil se mi na jejich stránkách kondicionér na suché vlasy, balzám na rty a další věci. =D Asi budu muset časem něco vyzkoušet.

  1. Taky jsem čekala, že vzhledem ke složení to bude nějaká palba.
   Bych brala všechny možné pleťové masky a tělové mléka a tonika a… jo, dekorativku taky! A vlastně i zbytek obchodu :-D
   Bebe

 2. Niééééé! Už som sa asi po troch dňoch načisto zmierila (ha-ha) s tým, že ich kávový očný krém si tu proste nemám kde kúpiť, a teraz totóóóó! Ty ty ty! :D

  1. Naprosto chápu, Baru :-D taktéž jsem měla přilepené oči na monitoru, proklikávala e-shop a v duchu seškrtávala položky jako jídlo a toaleťák na nezbytné minimum :-D
   Bebe

 3. Ha, asi poprvé za celou dobu čtení blogů jsem někoho předběhla :D Jako, že jsem před dvěma dny objednávala Nonique a narazila na tenhle skvost a objednala pro sebe na vyzkoušení vanilkový krém na ruce. Takže po Tvém článku je mi úplně jasné, že až dneska večer otevřu krabici, tak mě kosmetický orgasmus čeká taky! A chci všechno! Protože ty ceny nejsou vůůůůbec hrozné.

  1. :-D
   A kterou řadu od Nonique? Ti mají totiž taky pěkně voňavou kosmetiku! ;-)
   A jsem zvědavá na reakce vanilka krému ;-)
   Bebe

   1. Vypadají voňavě :) Objednávala jsem pro babičky, takže řada Anti Aging. Po Vánocích určitě vyzkouším něco i sama.
    Co mě ale mrzí je, že mají novinku – tekuté mýdlo a je v tom Sodium Laureth Sulfate. Nebo alespoň to tak psali na stránkách, takže uvidím. Jinde by být neměl.

 4. Znám, ale tak nějak nevím no. Jako vůně krásná (mluvím o mandlovém krému), ale nijaké účinky jsem nepozorovala, lépe mi posloužil kokosový olej. Možná to ještě testnu, ať mám jistotu :-)

  1. Jáááj, tak účinky ještě dlouhodobé říct nemůžu. Ale co se kokosáku týče – ten používám už nějakou dobu a na ten nedám dopustit! Musí se doma v zásobách nacházet furt! :-)
   Bebe

   1. No to jsem prostudovala, jen mi tam chybi moznost produkt koupit :) Na doporucenych obchodech z tech stranek to telove mleko nemaji. Ale nevadi podivam se v zahranici.

  1. A jak luxusně voní, Danny ;-) A za ty roky, co na sebe patlám kosmetiku jsem došla na jednu věc – radši koupím jednu kvalitní věc se složením, ve kterém si s radostí počtu, než dvacet, které připomínají chemické zbraně :-)
   Bebe

 5. Takže počítám s tím, že příští článek bude: Degustuju 100% Pure tělové mléko. Protože jestli je to jako žravý, tak je jasný, že se Tě na to lidi začnou houfně ptát a stejně to budeš muset všechno sepsat:-D

 6. Thank you so much for your visit!! I follow you with GFC and Bloglovin!
  Do you also follow me by Bloglovin!
  Have a good week!! and my like in bloglovin for your post too!!!:)))

  Besos, desde España, Marcela♥

 7. O této značké vím jen asi 3 měsíce, ovšem je na mě poněkud dražší. Mám ale zálusk na ten oční krém s kávovým zrnem. Koupila bych si jej i teď,ale před Vánoci si to momentálně finančně nemůžu tak úplně dovolit a musela jsem pořídit levnější variantu. Až dopatlám, jdu do něj :D Nevím, jak je funkční, ale složení jsou u těchto výrobků krásná a já si říkám, že to snad ani nemůže dopadnout jinak, než dobře:))

 8. No tak hodim par slov i tady :) Nedavno bezela akce na web.strankach 100%pure koupis za 3 tis dostanes darek za 3 tis. Tak jsem se do toho vrhla s celou rodinou. Sampon a condicioner yuzu & pomelo je super, hezky voni a vlasy vydrzi i 5 dnu jako cerstve umyte. Lak na nechty „tomato“ ,“I heart you „taky hezky, vydrzi dlouho krasne barvicky dulezite, ze neobsahuje ty skodlive latky. Balzam na rty tresen-visen ted nevim presne hihi ale BOMBA! Balzam kraaasne voni je jemny krasne se nanasi, vyzivuje,hydratuje a to mam rty nonstop okousane tak tenhle balzam mi je da dokopy za 2 dny. Pri dalsi objendavce si ich nakoupim apson 4 abych ho mela porad po ruce( kabelka,kocar, bunda….no znate to, kdyz ho nutne potrebuejte a nikde zrovna po ruce neni!!) Rasenka chocolate taky dobry. Voni jak cokolada jeste hodinu po naneseni:)) Trosku tezko se nanasi ( mela jsem pocit,ze neni cerstva nebo mne se zdala tuhsi) Tuzka na oci hneda taky dobry. Stiny na oci kemove v tuzce chocolate &champagne super.Hezke barvy dobre se nanasi vydrzi dlouho i cely den ( jednou jsem v tom usnula a porad tam byli ;)) Paletku jsem jeste neotevrela z duvodu, ze to musite do 6 mes spotrebovat a ja zatim jak jsem doma tak se nemam kde nalicit tak jeste cekam, ale pry je moc dobra. Pak mam krem na ruce krvavy pomeranc.BOMBA voni nadherne nikdy jsem si tolik nemazala ruce jak ted a to je mam teda pekne suche az drsne(nejspis caste umyvani ) Super hydratuje, jemne hebke ruce! Trochu tuhsi konzistence.Vymackam zizalu, ale ta se tahne a odlepuje od ruky po smeru tuby takze nevim jestli je to ok nebo starsi varka. Pak se ale rozetira v pohode. Dalsi vec co jsem objednala byl detsky krem na tvar hydratacni pro kojence a deti.NIcmene putoval zpatky protoze zaruka koncila za 2 mes a ja bych to nestihla spotrebovat a za ty penize bych mela radeji krem ktery ma delsi exp.lhutu. Sestra mela smulu, ta pouzivala krem na tvar, ktery smrdel a byl tuhy. Po naneseni na tvar vypadala jak geisha ne a ne se vstrebat.Hrozne smrdel. Pak si vsimla, ze datum exp je za mesic:( To same u druheho kremu, ktery koncil za 2 mes -palila ji plet po naneseni. Takze urcite si kontrolovat po zakoupeni datum EXP!! Je to prirodni tak predse jen bez tech konzervantu nemusi vydrzet tak dlouho. Jeste jsem zapomela na maslo na rty pomegranate. Hodne barvy je jako rtenka nebo lesk :) a vubec nevoni to mne mrzi. pak dam vedet jaky byl make-up jeste, sprchovy gel pro deti, paletka atd ;))) JInak kosmetika super uz u ni zustanu.Tochu mne sklamalo,ze posilaji i produkty tesne pred exp a za plne ceny. Skusenosti i na SR, takze musim se priznat stratila jsem trochu duveru a jakmile se mi neco nepozdava hned si myslim, ze je to starsi varka. Samozrejmne mne napadlo, ze jakmile bezi akce na kosmetiku tak se proste doprodavaji stare zasoby, ktere brzo konci. Tak to proste chodi hlavne, kdyz jde o tak velkou akci jako byla tahle. Je to trosicku drahsi, ale stoji zato.Vsechno stoji zato co je prirodni bez ropnych a skodlivych latek! BEBE dekuji za info co tady davas diky tobe jsem se rozhodla ze do toho skocim i pres ty ceny:)))))

  1. Milá Alishia.S děkuji za Váš komentář. Jsem moc ráda, že jste s kosmetikou 100% PURE spokojená :-) Krémy na ruce jsou máslové (prvními/hlavními složkami je kakaové máslo, avokádové máslo, bambucké máslo, bio arganový olej, bio šípkový olej, bio aloe vera), jsou tedy opravdu hutné a hůř se z tuby vymačkávají. Nevím, který pleťový krém měla Vaše sestra, ale podle popisu, že po nanesení vypadala jako geisha, bych tipla, že to byl krém s SPF, tedy s minerálními UV filtry. V tomto případě doporučuji tyto krémy nanášet na pokožku po menším množství a postupně roztírat. Co se týče akcí, tedy dárků k nákupu, tak v žádném případě nejde o darování výrobků s krátkou expirací. Navíc, na většině výrobků není uvedeno datum spotřeby, ale je uvedena výrobní šarže se symbolem otevřené nádobky PAO (Period After Opening), kde je uvedena číslice a za ní písmeno M, např. 6M. Symbol znamená, do jaké doby po otevření výrobku by se měl tento výrobek spotřebovat. Trvanlivost výrobků 100% PURE od výroby jsou 3 roky, ale od prvního otevření platí PAO. Datum expirace je uvedeno jen na pár výrobcích, převážně s SPF. Výrobce vyrábí ve velmi malých dávkách, s minimálními skladovými zásobami, což můžu potvrdit, protože při každé naší objednávce čekáme na výrobu vyprodaných/nedostupných produktů a v ČR naskladňujeme pravidelně téměř po 2 měsících ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *