Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Happiness Boutique – Elegance And Charm Statement Necklace (náhrdelník)

Happiness Boutique - Elegance And Charm Statement Necklace (náhrdelník)
Happiness Boutique – Elegance And Charm Statement Necklace (náhrdelník)

Když loni vyběhla velká móda s masivními kamínkovými náhrdelníky, zůstala jsem v klidu. Tenhle trend mě totálně minul a krom zvědavého okukování v Orsay nebo Camaieu, kde jsem si některé kousky prohlížela na vlastní oči, jsem si žádný nenastěhovala domů. Přišlo mi, že bych je neuměla nosit a vlastně jsem ani neměla k čemu. A pustila jsem celé náhrdelníkové téma z hlavy.

Jenže! Před pár týdny mi v e-mailu přistála nabídka od Happiness Boutique, jestli si nechci u nich na e-shopu něco pěkného vybrat a úlovek pak ukázat svým čtenářům. Hloubala jsem jen chvilku, kdy jsem si na misky vah dávala fakt, jestli zařazovat mezi kosmetická témata i něco z naprosto jiného soudku. Rozhodnuto bylo v momentě, kdy jsem stránky rozklikla a před očima se mi otevřely třpytinky, blejskátka, poklady… A já neodolala. Jsem jen člověk a navíc ženská, na kterou tyhle blýskavé věci prostě platí. Ač jsem nejdřív hledala spíš mezi nenápadnými náušnicemi, jemnými řetízky a fešnými náramky… Nakonec jsem skončila právě s masivním náhrdelníkem. Proč? Ze dvou důvodů.

Zajedno mě dostala černá mašlička, kterou je nahrazeno běžné zapínání. Mnou vybraný kousek je jediný na celém e-shopu, který je takto řešený. A mně se zalíbila představa, že namísto stříbřitých náhrdelníků, které lidi podle obrázků na Instagramu Happiness Boutique objednávají nejčastěji, budu mít něco extra.

A za další jsem si chtěla náhrdelník prostě vyzkoušet a trochu vybočit ze zajetých kolejí, do kterých sklouzávám v šatníku i šperkovnici možná až zbytečně moc. Ideální příležitost, ne? :-)

Happiness Boutique - Elegance And Charm Statement Necklace (náhrdelník)

Co musím hned na úvod vyzdvihnout do nebe, pak přístup e-shopu. Na každý dotaz je vám odpovězeno pomalu v řádu minut a jednají s vámi jako s VIP v duchu hesla “náš zákazník, náš pán”. Nevím, jak jinak to vystihnout, ale zanechává to ve mně dobrý dojem. Když mi pak krabička s vybraným pokladem přišla domů, byla jsem doslova unešená a usmívala se celou dobu, co jsem náhrdelník osvobozovala z balíčku! Nekecám! :-D

Z krabičky na mě nejdřív mrkla záložka s roztomilým citátem a slovní hříčkou: “Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift; that’s why it’s called a present.” (volný překlad: “Včerejšek je historie. Zítřek je tajemstvím. Dnešek je dar; proto se mu tak říká.” – “present” je výraz jak pro přítomnost, tak pro dar). To vám vykouzlí úsměv na tváři! A zdaleka ne jediný.

Následovalo osobní, ručně psané věnování s mým jménem, kartička s “babiččinými tipy, jak se starat o šperky” a vizitka s PS: do not forget to smile :) (nezapomeňte se usmívat). Možná vám přijde zvláštní, že tolika prostoru v článku o náhrdelníku věnuju marketingové strategii značky, ale ve mně to prostě zanechalo tak úžasný dojem, že jsem vám ho chtěla nějak zprostředkovat :-)

Samotný nárhdelník mi pak přišel naprosto úchvatný a do puntíku splnil moje očekávání, které jsem měla, když jsem ho objednávala. Je laděný do zelených a světlemodrých odstínů, přičemž podklad pod kameny různých velikostí i tvarů je zvolen ve zlaté barvě. A zapínání je, jak jsem zmiňovala výše, vyřešeno v podobě černé stužky, kterou zavážete za krkem na mašličku. Podrobnější popis je naprosto zbytečný, fotky vám poví více :-)

Happiness Boutique - Elegance And Charm Statement Necklace (náhrdelník)

Jinak musím říct, že ač jsem se toho ze začátku bála, nakonec náhrdelník nosím s radostí a přišla jsem na to, že se suprově doplňuje s odstínem rtěnky Diva od MAC :-D Ostatně, u mě na Instagramu náhrdelník určitě ještě x-krát potkáte. Prozatím se mi nejvíce líbí k pruhovanému tričku bez výstřihu. Určitě by byl fajn i k jednobarevnému kousku oblečení, já ale zjistila, že mám všechna trička s větším výstřihem, což se mi k nárhdelníku nehodilo. Tohle ještě musím vychytat, šatník mám obecně v dost tragickém stavu, řekla bych… O důvod víc, proč v něm udělat čistku :-)

A nakonec – slíbila jsem zmínit několik věcí o nákupu v Happiness Boutique:

1. můžete využít speciální bodový program, kdy za každý nákup, recenzi, fotografii a zmínku na sociálních sítích sbíráte body, které je následně možné využít při nákupu (např. za 350 bodů máte náhrdelník podle vlastního výběru). Pro představu – za recenzi získáte 5 bodů. Za každé utracené euro v e-shopu 1 bod. Za sdílení na Facebooku 10 bodů. Možností je více a všechny jsou popsány na stránkách e-shopu.

2. do 30.5. máte možnost při zadání kódu “ruzovychroust” při objednávce nad 19 € získat slevu 10%.

Co vy a třpytivé záležitosti ve šperkovnici? Co byste si z Happiness Boutique vybrali vy? A zasáhla vás vlna nárdelníků, nebo šla ze začátku taktéž mimo vás? :-)

Komentáře: 26

 1. Daniela Daniela 16 května, 2016

  O tom eshope som už počula… majú tam krásne veci, no zatiaľ som si tam nič neobjednala… Ja som skôr minimalistka, mám asi dva statement náhrdelníky a ani jeden nenosím :D

  Daniela

  • Bebe Bebe Autor | 16 května, 2016

   Mě tam právě hodně zaujaly i ty jednoduché řetízky s přívěsky… Akorát mi přišlo, že už jsem je viděla na tolika fotkách a holkách, že se mi nechtělo se opakovat :-)
   Taky jsem měla takové zásoby různých “cingrlátek”, které jsem nenosila a bylo mi líto, že jen tak leží ve šperkovnici… A tak jsem je věnovala, ať dělají radost dál :-)
   Bebe

 2. NicoleBlog NicoleBlog 16 května, 2016

  Mám z eshopu náušnice, jsou nádherné :)

  • Bebe Bebe Autor | 16 května, 2016

   Já vím, Nicole! Četla jsem u tebe na blogu článek! A musím říct, že jsi vybrala fakt úžasné kousky! :-)
   Bebe

 3. Hilda Hilda 16 května, 2016

  ⊱✿.*☆*.¸✽ ¸.*♡*.✿⊰✽⊱✿.*☆*.¸✽¸.*♡*.✿⊰✽ ⊱✿.*☆*.¸✽¸.*♡*.✿⊰
  Bom dia!!!
  Vim bordar um recadinho para desejar um bom início de semana para você e toda a sua família!!
  Fiquem com Deus!!
  http://hildasbordados.blogspot.com.br/
  https://www.youtube.com/channel/UCBptH8iCKWtTUr0Mx2fdcTQ
  https://www.facebook.com/HildasBordados/
  ⊱✿.*☆*.¸✽ ¸.*♡*.✿⊰✽⊱✿.*☆*.¸✽¸.*♡*.✿⊰✽ ⊱✿.*☆*.¸✽¸.*♡*.✿⊰

  • Bebe Bebe Autor | 16 května, 2016

   Thank you so much for visit and comment and have a nice week too, dear Hilda! :-) ♡ ☆
   Bebe

 4. Beauty by K. Beauty by K. 16 května, 2016

  Náhrdelník je nádherný!
  Beauty by K. – aktuálně probíhá narozeninová soutěž!

  • Bebe Bebe Autor | 16 května, 2016

   Že jo? Láska na první výběr to byla! :-)
   Bebe

 5. Primadonna Girl Primadonna Girl 16 května, 2016

  Takovým marketingovým přístupem by si mě rozhodně získali. Nejvíc ujíždím na blýskátkovém obchůdku Lisa Angel, který mě vždycky přesvědčí o tom, že narůstající věk rozhodně neznamená menší počet puntíků a infantilních cingrlátek :D Ten bodový systém je úplně super! To bych si hned něco pořídila a začala to všude ukazovat :D JInak náhrdelník je super a sluší, mašličkové zavazování je skvělé.

  • Bebe Bebe Autor | 16 května, 2016

   Moc děkuju za komentář! ✿ :-) ✿
   Přišlo mi to od nich moc sympatické, proto jsem se tak rozepsala :-D Lisa Angel jsem neznala, než poradil strýček Google. A teda… Měla bych problém si vybrat jen jednu věc! :-)
   Bebe

 6. kerona kerona 16 května, 2016

  Your necklace is gorgeous, love it thanks for sharing
  simplylovebeingme.blogspot.com

  • Bebe Bebe Autor | 16 května, 2016

   Thank you for comment, dear Kerona! :-) ✿
   Bebe

 7. Lucie Schreder Gondorčínová Lucie Schreder Gondorčínová 16 května, 2016

  Krásný náhrdelník Bebe! A jdu si projít ty stránky, protože mají moc hezké kousky!

  • Bebe Bebe Autor | 17 května, 2016

   Díky za komentář, Luci! :-) Mě se třeba hrozně moc líbí i náhrdelník Ocean Treasures a umím si představit, že jsem jeho hrdou majitelkou :-D
   Bebe

 8. KattyLife KattyLife 17 května, 2016

  To se nedivím, že to v tobě zanechalo takový dojem. Mě by způsob zabalení, citát a kartička taky úplně nadchly. :) Náhrdelník vypadá moc krásně. :)

  • Bebe Bebe Autor | 18 května, 2016

   Děkuju za komentář, Katty! :-)
   Mě tahle péče o zákazníka vymazlená do posledního detailu hrozně baví :-) člověku to utkví v mysli a příště, když najede na daný e-shop, tak si na to vzpomene. S tímhle mám spojený třeba web krasnakazdyden.cz. Tam se vždycky těším na každý balíček! :-)
   Bebe

 9. ilovemakeup ilovemakeup 17 května, 2016

  TO je nádhera! Já takové náhrdelníky nosit neumím, ale jde vidět, že aj s obyč tričkem ti skvěle pasuje! Krásnej moc!

  • Bebe Bebe Autor | 18 května, 2016

   Děkuju za komentář! Taky jsem si myslela, že bych výrazný náhrdelník nosit neuměla. Hlavně proto, že ho mám spojený s echt elegantním oblečením, ve kterém se moc nevyžívám. Napadlo mě ho ale “shodit” právě obyčejným tričkem a přišlo mi, že náhrdelník nejenže vynikl, ale působí při nošení nenásilně a hezky :-)
   Bebe

 10. Tereza Tereza 17 května, 2016

  Mě se velké náhrdelníky líbily už od začátku. Už dříve jsem vyhledávala šperky větších velikostí, hlavně naušnice. Gratuluji k pěkné spolupráci, věřím že zanechala dobrý dojem. Náhrdelník se mi moc líbí, jak barevně, tak i zapínáním pomocí stužky. Na Eshopu se mi líbí spousty náhrdelníků a řetízků ale přeci jenom nejsem tak ochotná dát za bižuterii tolik peněz.

  • Bebe Bebe Autor | 18 května, 2016

   Moc děkuju za milý komentář, Teri! :-)
   Výrazné náušnice jsem měla raději dřív, kdy jsem je střídala vcelku často a objednávala jsem hodně na fler.cz. Kolikrát tyhle stránky radši už ani neotevírám. Jeden klik… A tři hoďky v háji, ani se nenaděju! :-D
   To zapínání na stužku mi přijde taky boží – působí to podle mě nezvykle a originálně :-)
   Bebe

 11. Plešatá Zpěvačka Plešatá Zpěvačka 19 května, 2016

  dokonalá kombinace, šperk se ke knížce skvěle hodí, i když mám pocit, že je to spíš American fashion. Líbííííí :))

  http://www.plesatazpevacka.cz

  • Bebe Bebe Autor | 19 května, 2016

   Barevný koncert, jak má být :-)
   Moc děkuju za komentář! :-)
   Bebe

 12. Fellien Fellien 20 května, 2016

  Tyto šperky šli naprosto mimo mě. Já mám ráda jemné a decentní doplňky, razím heslo že v jednoduchosti je krása a tento typ náhrdelníků mi připadá strašně kýčovitý a nevkusný. Ale to je samozřejmě každého věc, neodsuzuju když to někdo nosí :).

  • Bebe Bebe Autor | 23 května, 2016

   Jasná věc Fellien a určitě souhlasím, že tohle nebude šálek čaje pro každého ;-) Já taky nenosím každý den výrazné cingrlátka. Ale jednou za čas si to užívám do sytosti :-D
   Bebe

 13. Veronica´s life Veronica´s life 26 května, 2016

  Eshop znám, ale nic z něho nemám :) náhrdelník je pěkný, ale já takové výrazné vůbec nenosím :) Hezký článek :)

  • Bebe Bebe Autor | 26 května, 2016

   Moc děkuju za komentář, Veru! :-) Já se o e-shopu dozvěděla právě až ve chvíli, kdy mi od nich ve schránce přistál e-mail. Paradoxně první předvýběr něčeho blýskavého pro článek byl hooooodně při zemi. Nenápadný řetízek s pidi hvězdičkou, nebo jemná stříbrná záležitost s takovou tou kostičkou. Ale říkala jsem si, že jsem hlavně to druhé už viděla na tolika holkách, že chci cosi jinačího :-)
   Bebe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "POVOLENO COOKIES", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie, nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít