L’Occitane – slaměnkový oční krém

L'Occitane - slaměnkový oční krémOční krém se snažím používat už pár let. Přeci jenom – lepší prevence, než pak řešit následky toho, že se o kůži kolem oček nestarám. Navíc je to hodně poznat, když se mi podaří trefit na nějaký fakt dobrý oční krém. Korektor pak můžu po většinu dnů poslat na dno šuplíku a ani si na něho nevzpomenu. Slaměnkový oční balzám má lehce gelovou mléčnou strukturu, při nanášení nežmolkuje, nelepí, ani přehnaně nemastí. Naopak se moc dobře vstřebává a nechává kůži kolem očí bez linek a po chvíli působení mizí i kruhy pod očima. Zvlášť, pokud balzám necháte před nanesením na chvíli odpočívat v ledničce.

Když krém kolem očí nanáším, stačí mi množství o velikosti +/- slunečnicového semínka. Krém nanáším jak pod oči, tak na víčka. Nejdřív ho lehce rozmáznu a pak prsty vklepu, dokud se úplně nevsákne.

Taková malá mini masáž očního okolí po ránu. Na opuchliny po ne/prospané noci super.

Kdybych tenhle krém měla srovnat s ostatními, co jsem zatím vyzkoušela, umístil by se na předních příčkách mojí osobní oční hitparády. Zatím fakt spokojenost a jakmile balení vypotřebuju, pořídím balzám nejspíš znovu. Podařilo se mi koupit ještě ne ten nový, co představili v září, ale ten starší. Jsem zvědavá na ty vylepšení :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *