L’Occitane – šampon na suché a poškozené vlasy

L'Occitane - šampon na suché a poškozené vlasyVíte, jak nejsnadněji ušetřit? Zaprvé – kupovat jen to, co opravdu potřebujete. Zadruhé – vyhýbat se obloukem všem oblíbeným obchodům, kde se zrovna vyskytuje slovo SLEVA. Vražedná kombinace nastává, když vám zrovna dojde věc, kterou používáte denně a potřebujete ji koupit právě v tom obchodě, kde slevy vrcholí. V ideálním případě s sebou máte doprovod, který má rád nakupování asi stejně jako třísku v … prstě … a neustále vás popohání, ať jako nezdržujete a jdete rychle pryč. Pokud vás ovšem doprovod vyšle samotné a usoudí, že u McDonald’s je to mnohem lepší, než stepovat v obchodě se svou drahou polovičkou… pak musí přjít ke slovu velmi pevná vůle a klapky na oči. A jako na potvoru jsem pomyslné klapky na oči stihla vytasit až potom, co se mi do zorného úhlu dostal šampon z řady Esenciální oleje. Resp. jeho náhradní 500 ml náplň. Poněvadž mám doma už tři prázdné mini lahvičky přesně od tohoto šamponu, byla by škoda je nedoplnit, ne? Navíc už jsem si několikrát kupovala i celé balení a byla jsem s ním moc spokojená… A když je ještě ke všemu ve slevě… achich ouvej :-)

Mimochodem ono popsat takový šampon není žádná sranda. Zvlášť, když se usilovně snažíte přemýšlet, co vám vlastně ta vůně připomíná… máte nos až u lahvičky… lahvičku zmáčknete, aby se jako vůně dostala ven a… PLK! Vřele doporučuju vyzkoušet, šampon v nose jsem si vždycky přála, fakt.

Jestli neznáte vůni celé řady Esenciální oleje, určitě se ji pokuste někde v obchodě zkušebně oňufat. Já bych ji popsala jako bylinky naložené v levandulovo-pomerančovém oleji s kapkou nějakého svěžího sprchového gelu pro chlapy. Pamatuju se, že když jsem šampon kdysi ovoněla poprvé, přišla mi ta vůně taková zvláštně zastaralá a rozhodně dost nevšední. A zároveň velice návyková. Chce to zkusit, ale na 99,9% si myslím, že se vám bude líbit.

Paradoxně i když má šampón strukturu hustého čirého gelu, nemusíte se bát, že byste ho nevydolovali z lahvičky. Jde ven v pohodě,  „nedrkotinuje“ a parádně se nanáší. A stejně jako u Alverde, i tohoto šampónu na suché a poškozené vlasy stačí na jedno umytí dlouhých vlasů cca 1 kávová lžička. Při prvním mytí šampon nemusí ani moc pěnit. Při druhém mytí vám ale vlasy nafoukne hutná pěna, i když použijete stejné množství, jako napoprvé. Člověk má pak pocit super odlehčených vlasů. A to i po opláchnutí.

Určitě vás i potěší, že vám šampón bohatě provoní celou koupelnu. Žádné stydlivé lehounké náznaky vůně se nekonají. Pěkně pořádná dávka šampónového aróóóma – tohle si fakt užijete. Hodně vůně zůstává i ve vlasech. A když úpravu bujné kštice ještě doplníte o stylingové sérum ze stejné řady, nemá to chybu.One thought on “L’Occitane – šampon na suché a poškozené vlasy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *