L’Occitane – intenzivní kúra proti celulitidě

L'Occitane - intenzivní kúra proti celulitidě

Vánoce už jsou nějaký ten pátek z dohledu, ale při pohledu do zrcadla si je někteří připomínáme pořád. Slaďoučké figurky ze stromečku, čokoládové marokánky, hromada perníčkůůů (jo, pro ty mám fakt slabost). Někde se ty sladké hříchy projevit musí. A vzhledem k tomu, že jaro ještě ani prstíčkem neškrabká na dveře, je teď ideální doba trochu hnout zadkem, statečně začat ignorovat sladkosti a dopřát si trochu kosmetických vylepšujících zázraků.

Jeden z nich jsem díky soutěžní básničce vyfasovala od L’Occitane. Dodatečně děkuji, bylo to milé překvapení :-) Pro nezasvěcené – v L’Occitane vyhlásili v lednu na Facebooku soutěž o novinku z mandlové řady: krém Shaping Delight. Tři nejvtipnější básníci obdrželi novinku k testování, zbytek zúčastněných dostal jako dáreček mini balení Intenzivní kúry proti celulitidě.

Info z webu L’Occitane: „Mandlový zeštíhlující gel zpevňuje a vyhlazuje pokožku a pomáhá při redukci a prevenci vzniku celulitidy. Lehké gelovo-krémové složení je obohacené o výtažek z mandlových pupenů, který podporuje mikrocirkulaci v pokožce, čímž zabraňuje hromadění vody a toxinů v buňkách.

Účinky podporuje i přírodní kofein a patentovaný komplex mandlových proteinů, křemíku, slaměnkového oleje, palmarosy a mentolu. Tento komplex je doplněn výtažkem z merlíku, peruánské liány a esenciálního oleje z mrkve, které zabraňují vzniku nových tukových buněk. Již po prvních aplikacích je pokožka jemnější a pružnější. Při pravidelném používání je pokožka zdravá, hladká a pevná.“

A teď osobní poznatky:

 • gel má poměrně vtipnou barvu. Světle hnědou, šmrnclou lehkým odstínem zelenkavé a skořicové. Představuju si, že podobně to vypadá, když se mimozemšťan vysmrká.
 • už při otevření tuby vás picne do nosu hodně svěží mentolová vůně. Po chvíli se dostane ke slovu i typické aroma celé mandlové řady. Mentol ucítíte z kůže i po rozetření a nemůžu říct, že by to bylo nepříjemné. Určitě zajásáte, pokud vás často potkává pocit „těžkých nohou“.
 • krém se vstřebává takřka okamžitě. A garantuju vám, že ty heboučké nožky, co získáte po natření jsou velice návykové. Skoro ani nepoznáte, že máte kůži něčím napatlanou.
 • na celou nohu vám bez problémů bude stačit množství odpovídající dvěma kuličkám hrášku. Čtete dobře. Fakt tak malinko.
 • jsem zvědavá, jak bude kůže reagovat po vypotřebování celé tubičky (50 ml). Zatím si ten hedvábný pocit ohromně užívám.


7 thoughts on “L’Occitane – intenzivní kúra proti celulitidě

 1. Teď jsi mě nalákala, Bebe.
  Uvidím, jak bude můj zadek vypadat před létem a když se pořád nic nezmění, tak do toho jdu:-)

  1. Naděje umírá poslední, znáš to. A když slibují na obale takové fajné vylepšení.. :-) Zase bych ale neřekla, že zrovna ty bys potřebovala zeštíhlující kosmetiku, Luc. Dyť se ztratíš úplně! :-)

 2. No to je skutečně infarktová cena! :-)

  Touto záležitostí se začnu zabývat až tak v dubnu, květnu, kdy nasadím nějakou intenzivnější kůru. Loni se mi osvědčilo: hodně vody, hodně ovoce a zeleniny, nepřejídání se, sportování, Lush Aqua Mirabillis, Lush Sugar Babe a krém.

  A pak přišla zima :-)

  1. Chce to číst ty cenovky opatrně a z dálky. A postupně se přibližovat k regálu. Stejně jak když jde člověk do studené vody. Pěkně pomaličku :-D

   A máš recht Nanavé. Voda, zdravé papu a pohyb… plus teda se něčím kosmetickým rozmazlit, aby ta změna tak moc nebolela… to asi jediné funguje. Ale ta pevná vůůůůle! To u mě ohromně pokulhává :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *