L’Occitane – sprchový a koupelový relaxační gel s esenciálními oleji

L'Occitane - sprchový a koupelový relaxační gel s esenciálními oleji

Asi není moc šílenců, kteří chodí v -15°C na procházky. Ale je potřeba si trochu udržovat kondičku! Zvlášť, když si den předtím na netu objednáte nové plavky a máte strach, abyste v nich nevypadali jak muffinek v tom papírovém košíčku… Dodací lhůta 3 týdny, času zdánlivě habakuk. Plna odhodlání odškrtnout si pro dnešek pomyslnou kolonku „hýbat se“ jako splněnou a s motivačním obrázkem plavek v hlavě, jsem se navlekla jak pumpa na zimu a vydala se vstříc tropům, co poslední dny venku vládnou. Myšlenku se slovy „magor“ a „omrzlina“ v jedné větě jsem raději zaplašila.

Slavnostně jsem se po půl hodině, vymrzlá na kost, s uslzeným okem a nejspíš odumřelými prsty na nohou vrátila zpátky a pomalu roztála u kamen…  A pak se zavřela s kosmetickou taštičkou v koupelně. Celou procházku jsem se totiž těšila, až vyzkouším jednu novinku! Dostala jsem od L’Occitane parádní úkol – otestovat Sprchový a koupelový relaxační gel s esenciálními oleji a složit na toto téma oslavnou báseň. Nebo aspoň napsat recenzi.

Začneme tím, že se mi ohromně líbí balení. A stejně, jak si některé dámy vystaví na poličkách kabelky na odiv… já se vyžívám v hezkých obalech s kosmetikou. Dokonce i kvůli tomu kupuju náhradní náplně!

Nemůžu říct, že by mě nějak extra překvapila vůně. Nevím proč, ale čekala jsem už dopředu, že bude vonět tak, jako zbytek výrobků z řady Esenciální oleje. Bylinkově, trochu levandulově a malinko ťuknuté „for men“ vůní. Nejedná se tudíž o speciální výrobek jen pro ženskou část publika, ale je to vhodné pro všechny. Tip: jestli si chcete proměnit koupelnu v soukromé spa, doporučuji doplnit relaxační sprchový gel i o šampon, nebo masku na vlasy z esenciálních olejů. Nebude se vám chtít z voňavého obláčku zpět na zem a nedočkavé stepování ostatních členů rodiny za dveřmi koupelny vám bude táááák ukradené. Ať si tam třeba vydupou důlek – teď se kupšáte vy a basta fidli!

Taky se mi líbí, že gel nemusím z lahvičky dolovat násilím – v L’Occitane to mají vychytané a gel je tak akorát! Jo a připomíná mi na první pohled heřmánkový dětský šampon – tou světlounce žlutou barvou.

Pokud si chcete sprchu doopravdy užít (hygienu myslím) – zastavte vodu, do dlaně si odlijte klidně celou lžíci gelu (přeci na sobě nebudete šetřit!) – a dopřejte si voňavou a ohromně bublinkatou masáž (a klidně ve dvou!). Mně se velice líbilo, že pěna dělá spoustu velkých bublin a navíc je tak hustá, že z vás nestéká (což se dá využít i při holení nohou například).

Trochu mě ale mrzí, že nemáme vanu. Měla bych asi o zábavu na celý večer postaráno. V průběhu února se gel objeví v obchodech. Jestli plánejete nákup v L’Occitane, určitě nezapomeňte oňufat, popř. se nechte vybavit vzorečkem a dejte vědět, jak se vám novinka líbí :o)

Koupit kosmetiku L’Occitane v Notino


3 thoughts on “L’Occitane – sprchový a koupelový relaxační gel s esenciálními oleji

  1. Lidičky, Bebe smá i tentokrát pravdu…mám tuhle lahůdku doma taky (a ještě s tělovým mlíčkem, ale nechci se chlubit:-)) a je to opravdu balzám na všechno – na duši, na pocuchané nervy i jako výživa pro tělo.

    A Bebe, já mít doma vanu, tak je tenhle zázrak brzo pryč a to já si ho chci zase šetřit:-)

    1. Každopádně na tyhle promrzlé dny je to velice fajná společnost do sprchy/vany :-) to tělové mléko by mě zajímalo! To je stejná řada? A jaké je? Povídej, přeháněj :-)

  2. Stejná řada, stejná rozmazlující vůně a dlouhotrvající efekt. Jako většina L´Occitane mlíček má takovou skelnou (no jak jinak to popsat) texturu, hned se tedy vstřebává a jak tak k sobě čuchám, tak pomalu pod tou krásnou vůní rozehřívám…:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *