L’Occitane – Sprchový olej Mandle

L'Occitane - Mandlová řada

Ještě pár dní (do 24.4.) bude na Facebooku L’Occitane probíhat soutěž o voňavou kosmetiku z mandlové řady. Jestli jste doteď tuhle francouzskou značku nezkoušeli, máte možnost ji vyhrát.

Podmínky? Zapojte do akce svoje básnické střevo, vyploďte veledílo na téma „Já a celulitida“ a výsledek pošlete jako komentář na FB. A pokud se vám podaří dostat osazenstvo L’Occitane smíchy do kolen, máte vyhráno a čeká vás odměna v podobě Zpevňujícího gelu Mandle a Sprchového oleje z téže řady.

A poněvadž o gelu jste si na chroustovi už mohli přečíst začátkem dubna, bude dnes řeč ještě o mandlovém sprchovém oleji. Abyste jako věděli do čeho jdete, když už se rozhodnete strávit zbytek dne poezií o celulitidě.

Sprchový olej je jeden z nejprodávanějších výrobků u L’Occitane a má to svoje opodstatnění. Než jsem olej poprvé před pár lety vyzkoušela, moc velkou důvěru ve mě nebudil, to vám povím. Jako olej? Na sprchování? Haha. Za co mě máte?! Óóó, nevědomost mě omlouvala. Doopravdy si nepředstavujte (jako já předtím), že se natřete olejem a jdete se osprchovat. Nebo že byste zůstali mastní jak po divoké fritovačce v kuchyni. E éé. Tohle je totiž čistý sprchový požitek a luxus!

L'Occitane - Mandlová řada
Mandlová řada od L’Occitane ve zmenšeném balení. Zleva: mýdlo, sprchový olej, masážítko, zpevňující krém, mandlový peeling

Nalejete si trochu oleje do dlaní… rozetřete po těle… a ze sprchy máte v tu ránu úžasně vonící mandlový ráj, ze kterého se vám nebude chtít hned tak pryč. Na vlhké kůži se olej promění v jemnou bílou pěnu… poměrně bohatou, na to, jaké malé množství olejíku je potřeba. Nepředstavujte si ale hafo bublinek, nebo něco podobného. Spíš bílý pěnový krém, který nechává pokožku hladkou, voňavou a čistou.

Smývá se jednoduše. Stačí opláchnout tak, jak jste zvyklí třeba u mýdla, nebo gelu. A garantuju vám, že jakmile vyjdete ze sprchy… tak se ještě pěkně dlouho budete moct kochat vůní mandlí… Dokonce vám provoní i pyžamko, nebo přikrývku. A mimochodem – je to PŘESNĚ ta mandlová vůně, kterou všichni u L’Occitane milujeme. A která se opakuje třeba i u peelingu, zpevňujícího oleje, mýdla a s kapkou mentolu i u zeštíhlujícího gelu.

Kdybyste čistě teoreticky hledali můj básnický výplod, tak vám ušetřím námahu… Tentokrát nesoutěžím, páč mám takové neblahé tušení, že hlášky ve stylu „A tak večer v potu tváře drhnu svoje tuk-polštáře“ by mi nikdo nesežral… tak proto. Tak přeju aspoň hodně štěstí v soutěži ostatním :-)

L'Occitane - Mandlový olej
Takhle nějak vypadá olejík na tlapce :-)

PS: mandlový sprchový zázrak můžete často potkat v balíčkách gratis k nákupu nad určitou částku. Třeba teď zrovna nabídka platí u útraty přesahující 1595 peněz. To jako kdybyste náhodou nevyhráli. Tak abyste moc neplakali.4 thoughts on “L’Occitane – Sprchový olej Mandle

 1. Geniální. Jen přemýšlím, co jim tam napsat…
  Co třeba…
  „Zadek plný pomerančový kůže, horší už to snad být nemůže:-)?“ Z toho by si možná na zadek sedli. No, budu muset něco děsně chytrýho vyplodit, páč ten olej chci taky:-D!

  1. No přemýšlej, Luc, přemýšlej… ten olejík za to stojí ;-) hoď si obrázek kosmetiky před sebe na stůl a múza přijde sama :-D

 2. Páni, takže tohle už i voní po mandlích?? Věř mi nebo ne, ještě jsem se od recenze tvého modelačního krému do obchůdku nedostala. Takže tohle je výzva, něco krutě mandlového chci ovonět už dlouho :) A olejíčky na sprchování jsou příjemné, nezkoušelas nějaký od Hadka?
  No každopádně do soutěže se asi taky nezapojím, páč teď mám jiný úkol a totiž „vymyslet“ bakalářku. Ale tipuju, že vy obě – Bebe i Luc – byste se rozhodně prosadily, a oni by se posadili (na zadek)! :-)

  1. Tak to musíš oňufat Verunko! :-)
   Když už zmiňuješ olej od Hádka… čeká mi tu na vyzkoušení Grapefruitový sprchovací olej… tak pak se podělím o info.
   S bakalářkou držím pěsti! Ale uvidíš, jak se ti ohromně uleví, až to budeš mít za sebou! I se státnicema. Ta úúúúúleva potom… no k nezaplacení :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *