Dr. Popov – Akneroll

Dr. Popov - AknerollHodně muziky za málo peněz. Schválně – kdo z vás na tohle neslyší? Kdybych vám měla doporučit jednu maximálně funkční věc za pár desetikorun, která se šikne nejen do příležitostné lékárničky, ale jako každodenní pomocník v boji proti pupínkům… Byl by to bez rozmýšlení roll-onek od Dr. Popova – Akneroll. Vypadal v obchodě tak nenápadně a nakonec se tenhle zelený chlapík předvedl v překvapivém světle!

Ale postupně :-)

Víte, že tady nadávám na pupínkaté čelo už drahně měsíců a střídavě oblačno se mi dařilo s tím bojovat, než jsem přišla na to, že stačí obměnit jídelníček a existující pupínkatou neplechu zlikvidovat pár funkčními pomocníky. A problém je zdá se vyřešen. Pomocníků bylo v téhle bitvě několik (třeba s Alverde čisticím tonikem jste se na blogu mohli seznámit nedávno), ale na co bych opravdu přísahala i o půlnoci v podchodu, tak je určitě nenápadný malučký váleček v zelené barvě, pronikavě vonící po Tea Tree oleji a eukalyptu

Velikostně je na tom roll-onek asi jako malý balzám na rty o obsahu 6 ml. Ovšem nelekejte se – ač se tohle množství jeví jako miniaturní, přesto je dostačující až až. Uvědomte si totiž, že si s tím nepotíráte celý obličej, ale lokálně jen pupínky.

Použití je ohromně jednoduché – objevíte nedobrotu na obličeji, párkrát denně po tom přejedete Aknerollem a voilá. Nastartovali jste hojení, na jehož konci (cca 3 dny) se můžete těšit na pěknou pleť.

Co vidím jako veliké plus, tak že Akneroll je skladný, použitelný takřka kdykoli a kdekoli a OPRAVDU FUNGUJE.

Na co je ovšem dát pozor, tak že roll-on taky pleť dost vysušuje. Dejte si proto pozor, abyste se trefovali fakt jen na postižené místo. Já si v zoufalství potírala celou polovinu čela a mohla jsem se pak sice radovat z hojení, ovšem taky se mi vytvořilo hodně šupinek. Naštěstí to nebylo nic, co by jemný peeling nespravil.

Pokud by vás zajímalo složení trochu blíž – na první místě je alkohol. Pak následují tea tree oil, levandulový olej, šalvějový olej, tymiánový olej a eukalyptový olej. Umíte si představit tu vůni…? :-) Každopádně kombinace je to vskutku geniální.8 thoughts on “Dr. Popov – Akneroll

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *