Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Purity Herbs – oční krém, bylinný skin roller, Wonder cream (3 recenze)

Purity Herbs hydratační oční krém, bylinný skin roller, Wonder cream
Purity Herbs – oční krém, bylinný skin roller, Wonder cream

Dneska se podíváme na zoubek značce Purity Herbs Organics, což je islandská firma, která vyrábí přírodní kosmetiku s výtažky léčivých bylin. Značku založili v roce 1994 André Raes a Ásta Kristín Sýrusdóttir. André se o bylinkování zajímal odjakživa a v momentě, kdy se se svou drahou přestěhoval na Island, rozhodl se k pár experimentům s místní florou a začal doma vyrábět vlastní oleje a krémy. Jak se později ukázalo, domácí kuchtění nebylo jen okrajové hobby bez užitku a postupně se zrodila idea, že z koníčku by se mohl stát docela slušný bussines!

A tak začal André vymýšlet další receptury, které si navíc oblíbili místní lidé. A my si v dnešním článku ukážeme hned tři zástupce z Andrého kosmetické kuchařky :-) A to: Hydratační oční krém, Skin roller (desinfekční bylinná tinktura na problematickou pokožku) a již zmiňovaný Wonder Cream (zázračný krém).

Purity Herbs hydratační oční krém

Není nad to, když vezmete do rukou kelímek, nadšeně odšroubujete víčko, chcete krém ozkoušet a… Zjistíte, že to sakra není kelímek, ale… NĚCO, co nejste schopní identifikovat a popsat. A vlastně ani nevíte, jak se dostat dovnitř! :-D

Ač nerada, tak přiznávám, že v tomto IQ testu jsem shořela jak papír a aby mi secvakla logika obalu, musela jsem přeluštit obrázek s názornou ukázkou, jak se k obsahu vůbec dostat! Balení oválného tvaru je vlastně jedna velká pumpička. Když chcete oční krém dostat ven, stlačíte celý vršek a uprostřed krém vyjede. Voilá.

Vůně krému mi připomíná klasické lékárny na dědině. Jako když čekáte za pultem, až vám pan lékárník najde čaj nebo prášky a mezitím nasáváte povědomou vůni toho místa. Je to velice jemné, nevtíravé a mně sympatické. Chlap se trochu ošklíbal, ale to on dělá i u mátového čaje. A jak ten je skvělý! :-)

Purity Herbs hydratační oční krém, bylinný Skin Roller, Wonder Cream
Purity Herbs hydratační oční krém, Zdroj: purityherbs.eu

Oční krém je hutný a zároveň lehoučký jako pírko. Není gelový, ani mastný. Chtěla jsem napsat, že se vstřebává rychle, ale nebylo by to výstižné. On se přímo sám vpíjí do kůže! Jako když máte ohromnou žízeň a obrátíte do sebe na stojáka sklenku vody. Stačí párkrát vklepat prsteníčky rukou a pak obdivovat, jakpak že se vám vylepšuje okolí oček.

Řekla bych o sobě, že mám citlivé oči a cokoli silně parfémovaného (hlavně uměle!) mi způsobí slzavé údolí a vzhled rozzuřeného angorského králíka. Tenhle krém ne. Parfemace je tak jemná, že mi nevadí a oči nedráždí.

Účinky bych popsala jako silně hydratační – zvlášť pokud máte problém se super vysušeným očním okolím. Krém kůži hezky zvláční. Co neumím posoudit, tak jestli funguje na mizíkování vrásek. Mockrát jsem psala, že oční krém je nedílnou součástí mé pleťové péče už spoustu let, tudíž si neumím představit rozdíl, když začnete používat tento druh kosmetiky bez předchozích zkušeností. Rozdíl bude vidět určitě. A jestli pomáhá redukovat otoky očí? Dle mého – pokud jdete spát ve tři ráno, tak vám na opuchlé zraky nepomůže ani svěcená voda. A ráno funguje ledový obklad. Krémy v tomhle ohledu moc zabírací nejsou.

Pokud mám krém ale zhodnotit a třeba srovnat s ostatními, které jsem si oblíbila (zvlášť kofeinový 100% Pure a Dulcia), pak bych zase tolika rozdílů neviděla. Všechny dělají mým očím velice dobře, kůži pěstí a určitě zabraňují rychlejšímu přibývání vrásek v super citlivé oblasti kolem oček. Purity Herbs je tady z těch tří ale nejvíc krémový a nejméně parfémovaný. Takřka neurální, řekla bych.

Ve složení najdete oleje – mandlový, jojobový, olej z pšeničných klíčků, měsíčkový, pomerančový, mandarinkový, myrhový, olej z mandarinkové kůry, nebo heřmánkový. A také bylinné extrakty: světlík lékařský, heřmánek terčovitý, jetel luční, violka trojbarevná, úročník bolhoje, heřmánkovec přímořský, rmenec sličný, kokoška pastuší tobolka, pukléřka islandská, levandule, ptačinec prostřední a kostival lékařský. Přidejte bambucké máslo a včelí vosk. Celé to zamíchejte, zamumlejte kouzelnou formulku, třikrát klepněte vařečkou o hrnec… A máte oční krém :-D

Skin roller Purity Herbs – desinfekční bylinná tinktura na problematickou pokožku

A v roztomilé venkovské lékárně ještě zůstaneme. Jděte do oddělení s čaji, zhluboka se nadechněte a… V tu ránu máte představu, jak voní tinktura ukrytá ve skleněném balení s kuličkovým aplikátorem a nápisem Skin roller.

Výhody bylinkového pomocníka? Lehce se schová do kapsy, snadno se používá a budou z něj juchat všichni ti, kteří po ránu trpí při pohledu do zrcadla a se směsicí naštvání a zoufalství počítají nově vyrašené pupínky.

Tinktura je směs alkoholu, léčivých bylin a esenciálních olejů a já ji používám všude tam, kde bych normálně sáhla po tea tree oleji. Tedy na škrábance a zbloudilé vřídky.

Purity Herbs hydratační oční krém, bylinný Skin Roller, Wonder Cream
Skin roller Purity Herbs – desinfekční bylinná tinktura na problematickou pokožku, Zdroj: purityherbs.eu

Kdy jsem zajásala fakt od srdce? Když mi roll-on pomohl BRUTÁLNĚ urychlit zhojení pupínkového zvěrstva na zádech, které se mi čas od času mezi lopatkama vyskytne a mně přijde tak obludně velké, že by si ho nezúčastněný pozorovatel klidně spletl s hrbem. Mám debilní zvyk podobné pupínky rozrýpat pomalu až skrz hrudník a pak si za to hrozně nadávám. Jenže zkuste to vydržet! A to jsem vlastně udělala i teď… S tím rozdílem, že jsem po „operaci“ natřela místo tinkturou, namísto jen tea tree. Trvalo to den, zabralo asi 6 potření a „ta věc“ nejenže splaskla, ale přestala bolet, zaschla a začala se hojit! A to prosím MNOHEM rychleji, než jen po tea tree oleji. Cha!

Celkově jde možná o trochu nechutný popis použití, ale ruce nahoru, komu se pupínky na zádech nikdy neudělaly :-) Tady máte aspoň tip, jak se jich rychle zbavit!

Složení? Mimo alkoholu, který je logicky na prvním místě, tu najdete extrakty z vlaštovičníku většího, heřmánkovce přímořského, vrbové kůry, heřmánku terčovitého, chrpy polní, kostivalu lékařského a mydlice lékařské. A taky pár olejů – fenyklový, muškátový, heřmánkový, olej z cypřiše stálezeleného a olej z kanangy vonné.

Wonder Cream Purity Herbs – zázračný krém na problematickou pokožku

Logika věci (tedy obalu) je stejná, jako u očního krému. Plastový kelímek s pumpičkou a tedy echt hygienickým dávkováním, které spočívá ve stlačení vrchní části.

Na rovinu musím říct, že si nejsem vůbec jistá, zda bych vykoumala rozdíl ve vůni mezi tímto a očním krémem. Přijdou mi naprosto totožné. Možná jen konzistence je o malilililinko lehčí? Ba ne… Vyměňte mi polepky obalů a jsem v háji jak Baťa s dřevákama. Nepřijdu na žádnou viditelnou odlišnost. Wonder cream se vstřebává hodně rychle a ruka mi zadrhne snad při třetím přetření. Kůže je po použití vláčná, hydratovaná, lesklá (nemastná!) a příjemně hebká.

Wonder cream má více než 20letou historii a doporučuje se jako běžné vybavení domácí lékárničky. Měl by mít výrazné hojivé účinky a vrnět blahem by nad ním měli jedinci s extra vysušenou pokožkou, stejně jako dospívající s problematickou pletí.

Purity Herbs hydratační oční krém, bylinný Skin Roller, Wonder Cream
Wonder Cream Purity Herbs – zázračný krém na problematickou pokožku, Zdroj: purityherbs.eu

Kdybych měla zhodnotit účinky… Já vám s tím názvem nevím. Jako krém je to příjemný a označila bych ho za super hydratační. Ale jestli se mi po něm všechno hojí rychleji, než normálně? Jak to porovnat? Jestli spíš nejsem zhýčkaná tím, že ani běžně nepoužívám na kůži žádná „šméčka“ a pleť se snažím rozmazlovat jen tím nejlepším.

Oleje, masky, balzámy… Všechno, co doma vedu, má v sobě echt kvalitní ingredience, které prostě kůži nedovolí, aby se přesušila, svědila, nebo se na ní tvořily šupinky. Nebo se o to aspoň snažím. Tady by se hodily poznatky někoho, kdo má fakt problematickou pokožku, jestli se třeba akné hojí o tolik rychleji. Je tu někdo takový? :-) Je sice fakt, že třeba na škrábance od kočiče je krém hodně dobrý. Ale jestli výrazněji lepší, než ostatní věci, které na ruce mám? Sakryš, nevím!

A složení? Oleje – mandlový, jojobový, olej z pšeničných klíčků, měsíčkový, levandulový, olej z rmence sličného, myrhový olej, olej z hořké mandle a olej z cypřiše stálezeleného. A ony slibované vybrané islandské byliny? Tak tedy – úročník bolhoje, pukléřka islandská, řebříček obecný, heřmánek terčovitý, heřmánek přímořský, kakost lesní, hluchavka bílá, heřmánek pravý, kontryhel obecný, přeslička rolní, mochna husí, tužebník jilmový, ptačinec prostřední, jetel luční, rmenec sličný, kokoška pastuší tobolka a vrbová kůra. Mimochodem – o řebříčku byla řeč i v recenzi MOA hojivém balzámu (pamatujete na Achilla z Tróji?) a třeba takový kontryhel – to je prý hojivý a „antibolestivý“ zázrak hlavně pro ženskou část planety.

Co vy a značka Purity Herbs? Znáte? A pokud o ní slyšíte poprvé – jak na vás působí na první dojem? :-)

Komentáře: 31

 1. Wikira Wikira 10 března, 2016

  Neznám a první dojem působí velmi dobře. Zvlášt proto, že momentálně nemám žádný oční krém a po nějakém se ohlížím. S tím složením máš pravdu. Jakmile jednou člověk pozná, není cesty zpět. Za poslední roky se můj košík v potravinách velmi změnil, některých výrobků mi bylo i líto, ale přece nebudu jíst to, co mi škodí. Zvlášt když to škodí pomalu, tiše a v 50 máte rakovinu :-(

  • Bebe Bebe Autor | 10 března, 2016

   No právě… Člověk se raději ovládne a zamáčkne slzu, ale třeba zrovna ty sušenky zase vrátí do regálu. Přijde mi absurdní, že výrobce postupně nahrazuje jednu složku za druhou, až namísto obyčejné mouky, kávy, cukru a dalších pár ingrediencí je z toho umělotina jako prase…

   A ještě jeden příklad mě napadl. Srovnání složení: Pribináček vs. Lipánek

   Pribináček – tvaroh, smetana, cukr, vanilková složka (cukr, glukózo-fruktózový sirup, vanilkové aroma), jedlá želatina, zahušťovadla: xanthan, škrob
   Lipánek – tvaroh, smetana, cukr, přírodní vanilkové aroma

   Co k tomu dodat, no :-)

   Bebe

 2. Alea Alea 10 března, 2016

  Téda, o téhle značce slyším poprvé. A jako už fakt nevím, co z Tých recenzí prozkoušet jako první :D Aktuálně si tipuji oční krém, a jak říkáš – už není cesty zpět. Já prostě třeba do parfumerky nemůžu, protože bych si to na obličej nenamazala. No a tak i nákup očního krému je pořádná anabáze. Díky za další tip a vůbec za Tvůj blog. Měj se krásně, Alea

  • Bebe Bebe Autor | 10 března, 2016

   Taky bych si v parfumerii pečující kosmetiku nevybrala, Aleo. Přijde mi, že třeba v případě pleťových krémů jde o předraženou nafouklou bublinu. Mě osobně je tahle péče proti srsti i peněžence, ale kdyby neexistovali lidi, kterým to naopak vyhovuje… Asi by to nevyráběli, že jo :-)

   Moc děkuju za krásný komentář a měj se pěkňučko! :-)

   Bebe

 3. Betty G. Betty G. 10 března, 2016

  Moje rodina ze mě taky šílí :) Jen bohužel pořád někteří nechápou, že s drogerkovou kosmetikou mi radost neudělají, takže ji občas ještě dostanu jako dárek. Já teda začala od zkoumání potravin a postupně přešla i ke kosmetice. Bohužel mě k tomu přivedla vážná nemoc. Začala jsem se zajímat o to, co jím, a zhrozila se, že některé dobroty jsou vyrobené z ropy a podobných věcí. To se člověk pak nemůže divit, že je nemocný. Takže teď trávím v obchodě dvakrát tolik času s lupou v ruce :) A i ten seznam obchodů se změnil. Ale myslím, že je dobře, že to v poslední době řeší čím dál víc lidí. Myslím, že návrat ke kořenům je to nejlepší, co můžeme udělat.

  • Bebe Bebe Autor | 10 března, 2016

   To důkladné čtení složení a etiket je dneska nutnost… :-/ A kolikrát nezbývá ani nic jiného, než prostě nakoupit základní suroviny (tedy vrátit se ke kořenům, jak píšeš) a z toho doma něco ukuchtit.
   Zase ale chápu, že ne každý má náladu ještě v týdnu vyvařovat, když denně vyběhne z baráku ještě za tmy a vrací se z práce za svitu pouličních lamp. Takže vaření zůstává třeba jen na víkend.

   Do jakého obchodu chodíš nakupovat jídlo nejraději, Betty? Mě by bavilo odjet s vrchovatým košem z DMka, kde vedou Alnaturu. Jenže to bych musela prodat i ledvinu, jelikož jde o docela drahou značku :-)

   Bebe

   • Betty G. Betty G. 10 března, 2016

    Alnatura se mi líbí, ale je opravdu dost drahá. Já se naučila chodit do jednotlivých obchůdků než nakoupit vše v supermarketu. Protože bydlím v centru města, není to až takový problém, takže pro pečivo chodím do pekárny Sázava, kde dělají kvalitní žitný chleba, maso kupuju v řeznictví místního zemědělského družstva. Taky tu mám oblíbené dvě zdravé výživy a občas jdu do Sklizena. Máslo kupuju domácí ze sýrárny. Pokud jedeme do supermarketu, tak jsme si oblíbili Lidl. Ty jejich značky nejsou u nás moc známé, ale to složení je u hodně věcí v pohodě.

    To vyvařování mě občas přes týden taky moc nebaví, ale snažím se dělat teplé večeře. Můj manžel naštěstí zdravou stravu nezatracuje a je vděčný strávník. Stačí třeba jen rýže se zeleninou. Máme rýžovar, takže to tam všechno šoupnu a za půl hodiny je hotovo. Pondělky nám zase často jistí zbytky z víkendu :) Ale občas si ráda dám i pizzu nebo hamburgr :)

    Jinak za čtrnáct dní jedu do Prahy a mám v plánu navštívit osobně prodejnu Biooo. Chudák peněženka už se teď klepe strachy :)

   • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

    Je drahá jak blázen… No nejvíc jsem tam nakupovala právě v období, kdy jsem se rozhodla stát veganem a vydrželo mi to rok. Akorát to lezlo do peněz :-)

    Joooo, takový KVALITNÍ chleba je dneska už docela problém koupit. Je potřeba vědět, kam pro něj zajít! Mě třeba naprosto konsternoval seznam ingrediencí u chleba v Globusu. Pět – slovy „pouhých P-Ě-T“ věcí tam bylo! Žádné látky zlepšující mouku, kypřící šméčka a podobné sajrajty… Neuvěřitelné! Opravdický chleba, který vydrží! A nakonec nezplesniví, ale zvrdne. Až mi dojetím slza ukápla :-D

    A máš pravdu – v Lidlu se dají najít taky zajímavé věci. Akorát je taky pro jistotu potřeba číst. Tak, jako všude.

    Můj chlap taky objevil kouzlo rýžovaru a tuze ho baví do něj všechno naházet a pak se vrátit k hotovému :-D
    A s občasným hřešením bych si vůbec, ale vůůůbec nedělala hlavu. Jsme lidi, ne stroje. I zarytý křesťan občas zakleje, když se jebne kladivem do prstu… :-D

    Přeju šťastný úlovek v BIOOO! ;-)

    Bebe

 4. Jana Nováková Jana Nováková 10 března, 2016

  Uhry na zádech jsou nanic, souhlasím. Nejhorší je, že současný přítel se jich štítí, zatímco jeden z bývalých mi soucitně pomáhal. Ono je totiž docela složité si na některá ta místo dosáhnout. Achjo.

  • Bebe Bebe Autor | 10 března, 2016

   Tak to bylo od bývalého hezké :-D já si to nějak doma neumím představit, takže si podobné zvěrstvo vždycky rozškrábu k nepříčetnosti (protože tam samozřejmě blbě vidím, že) a pak kňučím a natírám a hojím :-D
   Bebe

 5. Lenka Lenka 10 března, 2016

  Moc hezké povídání :) To s tím študováním složení mám úplně stejně. A když jsem náhodou donucena na sebe nanést nějaký ne moc dobrý produkt (třeba šampon, nebo tak něco), tak mám brnění kůže a celého těla, jak si říkám co to na sobě teď mám :D Je to hloupost, ale co nadělám.

  http://www.piosek.blogspot.cz

  • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

   Děkuju, Leni :-)
   Řekla bych, že buď se tělo podvědomě brání, nebo ti naskakují „pupínky“ z představy, že bys měla cosi podobného použít už preventivně! A vůbec to není hloupost. Prostě to tak je :-)
   Bebe

 6. Marcela Marcela 10 března, 2016

  Great review!!!
  Thank you so much for your visit!!!
  Have a nice day!!!:)))

  Besos, desde España, Marcela♥

  • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

   Greetings to Spain, Marcela! :-* And thank you so much for your comment and visit too! :-)
   Bebe

 7. Fellien Fellien 10 března, 2016

  Vypadá to krásně, ale o této značce slyším poprvé. Asi bych se bála těch moc bylinek ve složení – přírodní složení je parádní, jen můj ksichtík nemá rád moc bylinek naráz (následná vyrážka), pár základních složek je ideál :).

 8. Beauty Unearthly Beauty Unearthly 10 března, 2016

  Great items Really interesting post…thx for sharing! xx

  • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

   Thank you, Amira! :-) :-*
   Bebe

 9. Eugenia Maru Eugenia Maru 11 března, 2016

  Geniales las cremas. Acá, por supuesto, no las encontraría jamás.
  Tienes razón con lo de los ingredientes. Nunca están claros como para saber qué estamos comiendo.
  Lo mismo pasa con los cosméticos.
  Saludos desde Chile.
  Maru

  • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

   Thank you so much for your comment, Maru! It’s cool to know, that somebody from Chile can understand my text! :-) :-*
   And you’re right – it’s not always easy to find out exact list of ingredients in food and cosmetics. But we have to try it every single day. It’s a way to stay healthy.
   Greetings to another end of the world! :-)
   Bebe

  • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

   Oh, and I forgot! Happy „Monday birthday“! :-)
   Bebe

 10. Jeanette Jeanette 11 března, 2016

  O značce slyším poprvé, ale z tvé recenze na mě produkty udělaly skvělý dojem :) Především roll-on by se mi určitě hodil a oční krém vypadá taky skvěle, já teď používám právě kofeinový Dulcia a je skvělý a ani mi nevadí výraznější parfemace, protože voní fakt úžasně :)

  • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

   Kofeinový Dulcia = mlsání čokoládky Kofila… Mňam! :-)
   Purity Herbs na mě dělá dojem takový, že nemá za úkol člověka ohromit a posadit na zadek hned napoprvé. Ale že tahle značka je postavená na tom, aby za mluvily činy. U roll-onku můžu potvrdit bez debat, u očního krému jsem nepřišla na nic, co bych mu vytknula (jednoduše funuje) a Wonder krém zrovna testuju na svou blbost (viz komentář o jeden níž). Takhle to nějak vnímám :-)
   Bebe

 11. Eva Eva 12 března, 2016

  Neznám, zní to lákavě, ale pořád mi tam chybí něco, proč bych si to měla koupit… S balením, kdy se dóza musí zmáčknout, aby byl nadávkovaný krém, tak s tím jsem se setkala u značky La Chevre… Taky jsem tehdy netušila, co to je za vynález :-) Ale je to praktické a hygienické.

  • Bebe Bebe Autor | 12 března, 2016

   A hlavně to člověka na pět minut zabaví, než přijde na to, co je to za rébus :-D
   Tahle kosmetika je taková zajímavá. Mě osobně u ní taktéž chybělo ono „wow“, díky kterému bych vyskočila metr dvacet, vystavila si kelímek na piedestal a chodila se mu denně klanět. Je to funkční záležitost a udělá, co slibuje. Asi tak :-)
   Mimochodem – teď zrovna testuju Wonder krém ještě na paže… Nejsem na to hrdá, vždycky si vynadám a nejradši bych si dala facku, ale… Čas od času prostě chytnu nerva, paže si rozrýpu do něčeho příšerného, a pak nosím tříčtvrteční rukávy, mažu tím nejléčivějším, co doma mám… A slibuju si, že už to nikdy neudělám. Blbka, no :-) Ještě dám vědět, jak rychle krém následky mého řádění hojí… :-)
   Bebe

 12. claire clairmont claire clairmont 23 března, 2016

  Neznáme veru. :) Ale značka mi je viac než sympatická, najmä teda ten očný krém by som teraz zužitkovala ;)
  Len mi nejde do hlavy, že ten krém na konci je určený aj na akné, aj na suchú pleť? Teda, nie že by sa niekedy podobné ohavnosti neobjavili aj na suchej pleti, že, ale aj tak mi to nie celkom ide do hlavy :) holt, wonder cream :)
  saveonbeauty

  • Bebe Bebe Autor | 26 března, 2016

   Oční krém je pecka a fakt ho mám jako jeden ze tří, za které bych dala ruku do ohně :-)
   Kombinace suché pleti a akné… Kdybys mi tohle řekla před pár lety, poťukám si na čelo a budu kroutit hlavou, co je to za ptákovinu. Ovšem když jsem před rokem bojovala s opupínkovaným obličejem, že jsem se až styděla mezi lidi (a zároveň vlastním pleť sušší, než Sahara v poledne)… Tak už se nedivím ničemu :-)
   Bebe

 13. Anet Anet 24 března, 2016

  A bude hůř, začneš zkoumat i oblečení – odkud, materiál, příběh…:)
  Jinak tento blog je strašný! Ale jen v tom, že musím vše zkoušet a moje peněženka trpí :)
  Jsem za něj moc ráda a díky, že ho píšeš.

  • Bebe Bebe Autor | 26 března, 2016

   Díky za komentář, Anet :-D :-*
   Zkoumat oblečení? No sakra, se mám na co těšit! A to mi přišlo, že už to nemůže být složitější a bohatě stačí, když zkoumám kosmetiku a jídlo! Obávám se, že jestli najedu i na tuhle oblast, budu chodit brzo nahá. Což by asi s povděkem kvitovala moje drahá polovička, ovšem sousedi už by to rozchodit nemuseli :-D
   Bebe

 14. Krisha Krisha 19 dubna, 2016

  Ahoj, přemýšlím nad tím Skin rollerem. Mám stejný problém, pupínky na zádech, nyní v dost šíleném stavu. Jsi s odstupen času z toho přípravku stále nadšená?
  A používáš na záda i nějaký krém/masku, kterou by si mohla doporučit??

  • Lenka Lenka 13 května, 2016

   Používám Skin Roller už asi 4 měsíce. Mívám takové hluboké – ani se nedají nazvat pupínky :D – vřídky na zádech a bolívá mě z nich půlka zad. Po vyčištění vřídků si to nechám namazat Skin Rollerem, po asi deseti minutách Viking Balmem od stejné firmy a do druhého dne je otok i zánět ten tam a mohu se dotknout zad. Samouzdravení vždycky trvalo nekonečně dlouho. Ale doporučuju napřed ošetřené místo vatičkou otřít a na kuličku zatlačit, ať z ní štědře ukápne, jinak se pak šupinky kůže na kuličku nalepí a dostanou do obsahu a po čase to nevypadá pěkně :D. Asi bych uvítala, kdyby ho vyráběli v menším balení. Používáme celá rodina denně i na každodenní mini pupínky a máme spotřebovanuo třetinu skleničky.

 15. Markéta Markéta 18 září, 2017

  Uzasny blog!! Muzu se te zeptat, jak a kam presne nanasis ocni krem? :)
  Marketa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "POVOLENO COOKIES", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie, nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít